Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2024 (14598. sayfa)

5 sn
317.743
Cevap
5.200
Favori
52.606.914
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1111 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
7. Sırada  bugün en iyi #5
Giriş

Sarı sayfa 530 bine dayandı tüm Türkiye el ele araç satışına telefon bildirim manyağı oldu devamlı bildirim geliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • RevivaL kullanıcısına yanıt

Hocam C5 Aircross Hybrid fiyatını sorar mısınız size zahmet.

• çok enteresan ama, kamuda tasarruf paketiyle devlet ikinci el ve 0 km otomobil piyasasına güzel bir darbe vurdu.günün sonunda devlete veririz ya da kurumsal filo ile kiralamaya veririz denilen araçların talebi daha da düşecek. seçim sonu anlamsız olarak faiz indirimi bekleyen arkadaşlar hiç bozmayın, 1-2 sene daha beklemeye devam.elden 50-100 bin para alıp araç veren bayiler, 0 faiz kampanyasını seve seve ya da söve söve yapacaksınız..hepinize geçmiş, vatandaşa hayırlı olsun. devlete 1.8 milyona corolla, 1.5 milyona megane yaslarım diyen üreticiler, hadi buyurun gösterin gücünüzü.

• Kartel1 K kullanıcısına yanıt
    Siyah, cam tavanli, kredili 2053, nakit 2032

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Teşekkürler hocamSIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2024 

• toyota yaris cross fiyat listesi sitesinde yok. hybrit kullanan var mı, fiyat alan var mı acaba?

• alemci83 A kullanıcısına yanıt

Satıştan Elde Kalan Araç Hariç Ex İçin O Fiyat Zor Gibi. 1500 lerden Kapıyı Açtılar Mayıs 2.Haftada. Tek Renk 1475 e Geldi. Flo dan Kalan Araçlar 1425 e Kadar Tek Renk Bulundu. 1400 Kalan Araç İhtimaliyle Belki Olabilir.

• Şimdi sıra tüketici de. El altından 100 200k ateşlerlerse arabalarından beğendiğimi alırım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

C3 ac sorabilirseniz seviniriz hocam.

• Brk888 B kullanıcısına yanıt

Bence çok mantıklı bir hareket olmuş hocam. Kazasız belasız sürüşler.

• Yalnız "Kamuda taşıt sayısı ve standarları belirledik. Ambulans, savunma ve güvenlik gibi alanlardaki zorunlu ihtiyaçlar hariç, kamuda yeni araç satın almayı ve kiralamayı 3 yıl durduruyoruz." kısmı güldürdü :-D Bunun içinden geçmeleri ne kadar sürer görmek lazım. İnandırıcı gelmedi. "Onlar Audi'yle gelsinler ben Passat mı çekeyim yanına" SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2024 

• emreq E kullanıcısına yanıt
    Yansın ortalık su tutan itfaiyenin hortumunu seveyim ! Millet araba alamaz hale geldi. Bu millete adam gibi araba binmeyi çok gördüler. Hepsi şimdi s.ke s.ke fiyatları düşürsün ! Millet gönlündeki arabayı alabilsin. Bu nedir arkadaş? Elin köpek yiyen çinlisi 300-400 beygir elektrikli araca 25 bin dolar verip biniyor biz o paraya Egea alamaz hale geldik. Tüm filolar-otomotiv firmaları zarardan batsa zerre üzülmem ! Devletin vergi politikası ayrı bir rezalet oraya hiç girmiyorum bile😤

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • omeric kullanıcısına yanıt

Seçeneklerde Hs Büyük Bi C Suv. Diğer Seçeneklerle Çok Uyuşmuyor.

Omoda 5 İyi Duruyor. Fiyat ve Kredi Güzel. Tiggo 4 Haziran Sonu Temmuz Başı Anca. İlk Anda Karaborsa Olacak Gibi. Bize Yeter Diyorsanız Parayı Başka Yerde Tutup Beklenebilir.

Eğer İşinize Sindiyse Omoda Mantıklı

• 2024 arona style paket kırmızı renk karşıyaka avek 1175 + kredi kampanyasından yararlandırıyorlar. Müthiş fiyat düşünen varsa kaçırmasın derim.

• Chery bakanlar, comfort ve luxury paketler GSR 2'ye uyuyor mu araştırsın. Uymuyorsa temmuza kadar daha fazla iskonto gelecektir

• meliheken26 M kullanıcısına yanıt

1030 du Aralık'ta

• emreq E kullanıcısına yanıt

Alacaklar alindi yapilacak anlasmalar yapildi zaten yani o 3 yillik degisim katmerli yapildi zaten:)

En basit kaniti Polis devriye arabalari bile ford connectten tucson oldu simdi 3 sene alim yapmayacaz diyince tasarruf mu oluyor:))

Bu paket birseyleri tabana yaymadan once bak bizde tasarruf yaptik paketi trilyonluk butcede 100milyarlik cerez parasina tasarruf demekte bilemedim:)

• turkay23 kullanıcısına yanıt

Aynen öyle hocam şöyle 1,5 seviyesine inse tadından yenmez

• SmuraY S kullanıcısına yanıt
    Bir kesim gözler yaşlı. Ben 3 yıl bekledim aracımı değiştirmek için.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Cheryte tiggo 7 pro için comfort 1255 awangard 1580 fiyatları Uşak'tan aldım. Hazır stokta ve siyah renk. Lakin Haziran'a fiyatları daha düşer mi bilemiyorum.

C-SUV fiyatları bilinen markaların boş paketleri bile 1800lerde iken. Mantıklı mı bilemedim. Tiggolarda sıkıntı yaşayan var mı?

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.