Onbaşı
03 Kasım 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 99 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhaba, Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ARH05 82EY00C82EY0 marka ve model laptopum var. İçindeki rami söküp 2x8 16 GB ram almak istiyorum. Kullanılabilecek en iyi ve en uyumlu fiyat performans ram tavsiyeniz nedir? Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.0CFTXFTX

Kulak içi olup silikonlu yani kulak kanalına uzanmayan modellerden, kulağı rahatsız etmeyecek, karşı tarafın sesini çok net alabileceğim, mikrofonu sesimi çok iyi iletebilecek bir kulaklık arıyorum. Mikrofon kalitesi ön planda, sesi rahat alabilen modellerden olması önemli. Müzik dinlemeyeceğim o yüzden bass vs. önemli değil. Online ders için kullanacağım. Kulaküstü kaba modelleri düşünmüyorum.

Öncelikle bilgisayarda kullanılacak.

Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler.

Çok iyi bir model varsa 500 TL'ye kadar çıkabilirim ama 100 TL civarı her işimi görecek bir model varsa ona yönelirim.

Telsimde ödemeli arama yapılabiliyormu ? oyleyse, Nasıl?
AcerTravelmate 2350 notebookum var en son 512x2 kingston 333mhz aldım baska upgrade de yapmayı dusunuyorum goruntu performansını artırmak için ekran kartını filan degiseilme imkanı var mı
arkadaslar bu iki telefon arasında kararsızlık yasayan bir tanıdıgım var onerilerinizi bekliyorum
Amd athlon xp 2100+ Asus a7n266vm anakartım (en son bios yuklu) ve 256 mb ramim var bu sisteme uygun 130 dolardan ucuz ekran akrtı tavsiyeleriniz nedir oyun performansı cok onemli
Hakkında
Meslek: Öğretmen / Serbest Meslek
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 103
İkinci El Bölümü Mesajları: 42
Konularının görüntülenme sayısı: 7.839 (Bu ay: 1.004)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 19 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.