Şimdi Ara

Sıfır araç aldım, 32km de cıktı. simdi ne yapayım? (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
3
Favori
24.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizim ibiza 9 km deydi sagolsunlar jelatinlerinden tutun da kaportadaki beyaz plastik kaplamalar bile sokulmemisti biz vardigimizda. Oyle gorunce daha icine sinmisti. Kirli kirliydi bide.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arabayı teslim aldığınızda görevliye sormadınız mı niye 32 diye :)
  • ne cevaplar gelmiş, efsanesiniz forum! :)
  • hangi test aracı 32 km de olur arkadaşım 1 günde en az 100 km yapar test arabası konu açacağına bayidekilere sorsana
  • Yapacak bişey var mı bilmiyorum. Sıfır doblo almıştık aracı bayiden çıkarırken gerçekten "0"km deydi. Geçen yıl sıfır caravelle aldık, o da bayiden çıkarırken "10" km deydi. Testi transferi sırasında olmuş Olabilir ta Almanya'dan geldi sonuçta diyerek sıkıntı yapmadık.

• bu ülke hırsızlar ve fakirler için tam bir cennet
    öyle melankoli yapmaya gerek yok sen aracını servise bırakırsın asgari ücretle çalışan servis sorumlusu kişisel işini yapmaya gider
    turlar gezer, neyseki artık araç kameraları var,
    güya test diye arabanın anasını ağlatır
    sorsan öyle gerekiyordur
    aslı ise şudur; "bunun var benim neden yok, madem benim yok hazır elime geçmişken ...... geçeyim"
    ama kendisini at kıçında sinek gibi yaşatanlara hesap sormaz, orta sınıfı söğüşleme derdindedir
    bu ülkenin orta sınıfı her anlamda sömürülmektedir çünkü ülkenin kallavi yetenekli hırsızları üstten soymaktadır orta sınıfı, düşük zekalı köylü hırsızlar ise aşağıdan soymaktadır. Orta sınıf, üreten ve tüketen sınıf bir ay tüketmese ülke ekonomisi çöker.
  • root_echo kullanıcısına yanıt
    11 sayfa içinde en mantıklı yorum klavyene sağlık hocam
  • sanki araçta bir arıza bir şey olmuşta garantiden parça değiştirip ustalar test sürüşüne çıkarmışlar gibi geldi. Normal test aracı değildir onlar da plaka olur ve 2.elden satarlar.

32 km ye çok takılmışlar ama 8-11 km lerde gelen araçlar gördüm de 32 çok.

birde içinde acaba ne kadar yakıt vardı genelde ilk başta çok az yakıt koyuyorlar 32 km gitmiş araç, içindeki yakıtla okadar yapamaz herhalde ışık yanık geliyor çünkü ibre dipte, yakıt aldı mı konuldu mu bilmiyoruz, keşke sorsaydınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 3 Haziran 2017; 0:14:3 >
  • 8-10km normal sayılır, 32km bana çok geldi.
  • test araçları farklı oluyor daha fazla km de olur.
  • Geçen hafta aracımı 17 km'de teslim aldım.
    Neden böyle diye sorduğumda önceden km sıfırlama hakkı veriliyordu bize ancak müşteriyi yanılttığı için o hak kaldırıldı km sıfırlamadan neyse müşteriye öyle veriyoruz dedi.
  • 2014 captur almıştık istinye reno maisten 3 km idi. Bence sikinti degildir.

• Çok sıkıntılı bir durum valla.
  • rockcash kullanıcısına yanıt
    hasene..
    bu da önden düğmeli
  • hiç bir sıfır aracın km'si sıfır değildir hepsizden önce birisi kullanmıştır. o yüzden daha ucuza ikinci el alıyorum
  • "32 km ise pert" efsane yorum olmus.
  • 2005 Clio 2 HB sıfır aldığımızda 11km idi.Daha önce yine bir Renault Spring sıfır almıştık o araç 2 km de idi.Neden 11km diye sorduk bu araç avrupadan gemi ile geliyor.Gemiye aracı kullanarak götürüyorlar demişlerdi.Makul bir cevaptı bizim için kabul ettik.
  • 32 km olduğunu nerden anladın?Sakın göstergede yazıyordu deme düşüp bayılırım bak

• Komşumuz Opel Astra almıştı.Gelen araç 110km idi.Kabul etti aldı.Sıfır araç ile defalarca yolda kaldı.7500km kadar pek çok kere bozuldu servise girdi.Mahkemeye verdi aracı ayıplı mal olarak opel'e geri verdi.
  • Bu arada aldığın aracın koltuğuna osuruk değmemiş olucak derdi benim arkaşında dedesi.Seninkine fena yellenmişler

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.