Şimdi Ara

Sıfır araç aldım, 32km de cıktı. simdi ne yapayım? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
223
Cevap
3
Favori
24.169
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne 32km mi ? o aracın motoru bitmiştir. Hemen iade edin.
  • Aldığın yere git konuş olmadı gidip bir avukatdan bilgi al.
  • Geçen sene aldığım vw polo aracım 8km deydi. Ufak bir moral bozukluğu ile 8km dahi çok bir yol olduğunu düşünmüştüm. aslına bakarsanız gemiden inmesi, depoda yer değiştirmesi, sevkiyatı, tıra indi bindisi vs 8km gözüme hala çok geliyor. ancak bence olay şu, km si ne kadar yüksek ise o kadar bayi ve depo değiştirmiş olabilir. yada depoda sürekli yer değişimi yapmışlardır. Vitaminin şarkısı gibi oldu biraz, kız diye aldım dul çıktı
  • Sanırım bekaret takıntınız var.
  • hiç şakadan anlamıyorsunuz :(
  • clio 4 13 km de aldım
  • Araba ne kadar sorunluysa demek ki 30 km test etmişler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu 32 km test aracı olur mu, saçma sapan konuşup adamı pimpiriklemeyin, araç çok beklediyse olabilir..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • shifisitert S kullanıcısına yanıt
    Sıfır araç bayiden yeni alınan araç demek, km sayacı sıfır olan araç demek değil, bir deli kuyuya bir taş atmış kırk akıllı çıkartamamış.
  • Ben de cruze aldım 2013 de 30 km falandı. NAsıl bir takıntınız var hayret birşey. Uçakla shovroomdaki yerine mi indirecek adamlar.
  • 20ler 30lar normal mi ya benim geçen sene aldığım seat ibiza 7 km idi 2014 te aldığım toyota ise 6 km idi yani sizin bayilerde bir sıkıntı var sanırım araçların beklediği depo filanmı uzak acaba çok entresan.
  • Paralel ihanet çetesi sana komplo kurmuş.
  • bayiler plaka takilmamis araclari bahcede test e izin veriyor. boyle bisey olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam daha ölmemiş ateşe devam...
  • Forumun en saçma konusu olabilir.
  • eto83 kullanıcısına yanıt
    bshbahshzjnamakznzmakKmamKanaN

• Hicbir arac fabrikada uretildigi gibi direkt bayilere gonderilmez.Araca belli bir sure boyunca test uygulanir sikintisi varmi diye.

• egea 9 km de aldım

• 32 km lik test aracı, mantıksız değil 🤔 bence km başına 2 tl taksi ücreti iadesi iste

• off belki alem bile yapmışlardır, en iyisi üretim bandının önünde bekleyip götürmek
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.