Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (934. sayfa)

5 sn
288.847
Cevap
4.622
Favori
47.004.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1050 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 932933934935936
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni corollanın fiyatlarıyla ilgili duyum alan var mı? Baz modeli 90-100 arası olacak diyor bayiler ama net fiyat vermiyorlar lansman gününe kadar. Hatta bir bayi sadece yeni corollaya özel finansman kampanyası da yapabilirler dedi.
  • M Y S T kullanıcısına yanıt
    Ellerinde kalıp turşularını kurabilirler.
  • Şubat ayında da satışlar düşük kalacak gibime geliyor; haftasonu hatırı sayılır km yol yaptım, Corolla haricinde araba taşıyan tır görmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar haziran ayında octavia style dizel otomatik 128.750 hurda benden teklif almıştım.
    temmuz ayında 140.000 hurda onlardan teklif aldım. şu aralar son fiyatı bilmiyorum ama 160k olabilir.

230.000 liralık mercedes sedan gri 134.100
    185.000 liralık a200 amg benzinli otomatik 111.700
    230.000 liralık c200d dizel otomatik 140.100 TL ye satılmış durumda. 140k ya octavia alacağıma mercedes almayı yeğlerim. Bu kadarda fiyat yüksek olmamalı.

• piyasada tüketici güveni kalmadığı ve kredi oranları da uçtuğu için sıfır araç satışları darbe yemeye devam eder.

önceden elinde birikmişi ve düzenli geliri olan adam 0 km mercedes, bmw, audi alıyordu. şimdi elindeki birikmiş ile aynı markaların 2.el temizlerine yöneldi. ancak marka değişmiyor, düşük model alıyor.

gökten bir mucize gelmezse zaten bitik olan 2.el piyasa 3-4 aya kalmaz bayır aşağı gider.

2019 model ithal araç zaten şubat sonundan önce bayiye gelemez. ocak ilk hafta üretilip ithal edilmesi 7-8 hafta sürüyor.
  • yazilimsever kullanıcısına yanıt
    Tekirdağ da yaşıyorum, buradaki bayiyi aradım. 13 ü akşamı lansmana davet ettiler, fiyatınında lansmanda belli olacağını söyledi satış temsilcisi. Konsol ve iç tasarımına tekrar baktım, özellikle vites kısmı 2019 model araba havasında değil hiç :/
  • bu arada hurda buldum.3000 tl istiyor sahibi

alıp kendim evrakları vs ayarlasam vaktimde var.aranızda 0 araç için yapanınız yada nasıl yapıldığını bilen varmı?

sonuçta amaç 0 aracı en uyguna almak

• quote:

Orijinalden alıntı: cagan14

Merhaba. Ötv indirimi uzun süredir var ancak biz daha geçen hafta fiyatlara bir bakalım dedik ve daha önce de beğendiğimiz Qashqailere baktık. Ozellikle kredi faiz oranları oldukça iyi gibi. Şu an uygun bir faiz oranıyla 1.6 dizel otomatik tekna paket var aklımızda. Fiyat 153 bin liste fiyatı, pazarlik yapmiyorlar. Bu fiyata bu araç alinır mı? Bu rakama çıkmışken biraz daha zorlayıp daha iyi bir suv mu düşünmek gerekir tabi uygun kredi olanaklariyla? Okuduğumuz f/p değerlendirmeleri oldukça kafa karıştırıcı. Cok iyi araba diyen de var, çok pişmanim diyen de🙄
    Kredi faiz oranları iyi derken nissan bayilerini mi kastettiniz. Nitekim en düşük ihtiyaç kredisi 1,82. Taşıt kredileri daha da yüksek.
  • Maalesef ulke öyle bir hale geldi ki bu faiz oranlarına bile iyi demek zorunda kaliyoruz. Acikcasi vwnin 2.69 faiz oranini kampanyaymis gibi sunmasiyla kiyaslayinca 1.99 faiz orani cok makul geliyor. Soyledigim modelde faiz orani iyi olmamakla birlikte benzinli modellerde oldukca iyi. 50 bin icin 1.33 teklif ettiler tabi bir de 40 bin sifir faiz secenegi var. Ancak benzinli araclar 1.2 motor ve bu araclarla ilgili gercekten performans anlaminda cok fazla memnuniyetsizlik var.

• okirgil O kullanıcısına yanıt
    5 dk mi suruyor ihale. Kim gormus bu araclari? Sanki ozel siparis gibi 5 dk da ihale edip yari fiyatina satmislar.

• Gecen biri soruyordu nissanin arac deposunu samandra civarinda ki.Surekli geciyorum normalde bugun gozume carpti bir dunya micra ve xtrail vardi merak edenlerin haberi oldun.

• quote:

Orijinalden alıntı: 657

Tekirdağ da yaşıyorum, buradaki bayiyi aradım. 13 ü akşamı lansmana davet ettiler, fiyatınında lansmanda belli olacağını söyledi satış temsilcisi. Konsol ve iç tasarımına tekrar baktım, özellikle vites kısmı 2019 model araba havasında değil hiç :/
    Corolla kokpit tasarımı tek kelime ile berbat zaten

• Araç en az 2 model gerisinden alınır, fiyat baz alınıyorsa.

• quote:

Orijinalden alıntı: ssfea

eğer şubat mart aylarında satışlar 10000 li rakamlarda kalırsa ötv oranı bence düşecek yoksa büyük iller dısında bayı kalmaz
    çanakkale opel kapanmış.geçerken gördüm pazar günü
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

çanakkale opel kapanmış.geçerken gördüm pazar günü

Alıntıları Göster
    Bu ara bayağı vw bayisi kapanmış. Sivas tokat filan. Opeli anlarımda vw de bayi kapatmak kötü birşey. Şubat ayı satışları ocaktan farklı değil.

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Psa grup türkiyede de bazı avrupa ülkelerinde olduğu gibi tek çatı altında (peugeot-citroen-opel )satışa başlayacak diye yazılar okudum oto dergilerinde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • okirgil O kullanıcısına yanıt
    Bunları sana bana vermezler.

• 657 6 kullanıcısına yanıt
    Özelden yazdım dostum.

• Max 120 ye hangi sedan mantıklı acaba arkadaşlar LPG ya da dizel lazım

• trexin T kullanıcısına yanıt
    Hocam icra satışları 5 dakikada biter. Merak etmeyin kimseye bırakmazlar öyle yarı fiyatına.
  • 
Sayfa: önceki 932933934935936
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.