Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (2659. sayfa)

5 sn
288.874
Cevap
4.622
Favori
47.008.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1052 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 26572658265926602661
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ford kuga buldum 310 bin civarında. nasıl fiyat sizce arkadaşlar. koltuklar hoşuma gitmedi sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zerathull

İnsani mutlu eden yasadigi deneyimlerdir edindigi mal mulk degil hocam. Hayat akip gidiyor, asil tatile, gezmeye harcamak gerek parayi. Eve, arabaya gommek anlamsiz. Oturacagin istegine gore bir evin olsun tamam.
    Tamam hocam, şimdi oldu. Yarından itibaren herşeyi satıp dünya turuna çıkıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: abormen

ford kuga buldum 310 bin civarında. nasıl fiyat sizce arkadaşlar. koltuklar hoşuma gitmedi sadece.
    bu mesajım için çok özür diliyorum ancak okuyunca sinirim bozuldu gerçekten. iyi fiyat bulduğumuza değil, satın alabilecek araç bulduğumuza sevinir olduk, kaldı ki bahsedilen fiyat 310.000 TL. Ne diyeyim, Allah sonumuzu hayır etsin. İnşallah tez zamanda gönlünüze göre bir araç alırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rochendol

(1.000 kişi başına düşen araç sayısı, 2016)

Düşkünlüğün sebebi bu hocam. Arabamız yok :) Günümüzde araba artık lüks olmaktan öte bir ihtiyaç. 24 saatlik günlerin git gide yetmemeye başlamasıyla zaman artık bizim için en değerli şey olmaya başladı. Gitmek istediğin yere hızlıca gitmekse zamanın değerlendirilmesi açısından çok kritik. Otobüs durağına yürümek, otobüs durağına gidip otobüs beklemek(bu kısım için zaten kafadan 30 dakikayı çöpe atın), otobüse bindikten sonra sıkış tepiş gitmek, konforsuz gitmek, kokular eşliğinde gitmek, klimasız gitmek, tacizler eşliğinde gitmek gibi tonla problem.. Burada çıkıp da kimse bisiklet falan önerisinde bulunmasın. Hollanda'da mı yaşıyoruz? Kaldı ki o ülkelerde bile bisikletliler problem yaşarken.. O yüzden kimse kimseye araba istiyor diye kızmasın. Nasıl bir insana et istiyor diye kızamıyorsak aynı şekilde araba istiyor diye de kızamayız. Şiddetleri ve öncelikleri farklı olsa da ikisinin de özellikle Türkiye'de bir ihtiyaç oluduğu gerçek. Herkes oturup ''millet sabah akşam yat istiyor bu millet amma aç gözlü'' dese haklıdır ama araç konusunda durum bu değil maalesef. Esen kalın.

Alıntıları Göster
    güzel çalışma yapılmış. il bazlı olsa daha sağlıklı olurmuş. küçük şehierlerde bile yer yer trafik sorunu yaşanırken istanbul da araç sayısının iki katına çıkması durumunu düşünmek dahi istemem. park yeri aramak için harcanan zamanı saymıyorum bile.

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    başka bir dillema da burada aslında Düzenli, sabit, bugun ve yarını kesin olmayan kesimin ciddi bir borç yükü altına girerek araçlarının modelini yükseltmesi, evlerinin oda sayısını arttırması. tabi kişisel tercihtir, kişisel tercihlere de saygı duyarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakanGurol

başka bir dillema da burada aslında Düzenli, sabit, bugun ve yarını kesin olmayan kesimin ciddi bir borç yükü altına girerek araçlarının modelini yükseltmesi, evlerinin oda sayısını arttırması. tabi kişisel tercihtir, kişisel tercihlere de saygı duyarım.
    İnsanlar riske girerek yarınını güvence altina almak istiyor hocam burda anlaşılmayacak birsey yok. Sıkışırsa satar geçer. Agustos böceği gibi hayat dışarıda, haydi tatile, gezelim hayat akıp gidiyor falan bu islerin sonunda hüzün ve gözyaşı olur elbette dedigim gibi düzenli gelir yoksa. Emin olun herkes gezer, tozar her parayı yer içer de şartlar buna engel oluyor. Herkesin tercihi farklı ondan parasını bir mala, mülke bağlayanları garipsemeyin herkes belli bir amaç ile birsey yapıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2012 auris 1.4d manuel 120k kmde araba kullanıyoruz,otomatik ve daha yeni-rahat bir arabaya geçmek için değiştirmek istiyoruz.

şuanki arabanın memnun olmadıgımız-diger arabada aradıgımız özellikler.

*90 hp araba kendini zor taşıyor,biraz fazla boğulduğu için daha yüksek hp veya benzinli düşünüyorum.
    *8 yasında oldugundan dolayı trim sesleri,radyatör,sensör kirlilikleri sonucu klima vb seylerin performansının düsmesi.
    *süspansiyonları berbat,şehir içinde yollar bozuk oldugu icin sinir ediyor. sürekli sağa sola sallanıyor. zıplıyor.
    *çok fazla motor sesi ve rüzgar sesi alıyor daha sessiz bir sey arıyoruz.

bütçe olarak 150k civarlarında düşünüyoruz ne bulabiliriz? Araba şuan ederinden çok fazla fiyat ediyor. şuan satıp parayı bekletmek mantıklı mıdır?
  • Zerathull kullanıcısına yanıt
    şuna katılıyorum hocam. 17 ülke gezdim şimdiye kadar, gezmenin verdiği hazzı başka hiçbir şey vermedi.
  • t-roc için bayide araç bulan ya da yakın zamanlı teslim araç var mı bilen duyan mesaj atabilir mi
  • Zerathull kullanıcısına yanıt
    en güzel yatırım insanın kendisine yaptığı yatırımdır aslında
  • jovenleon kullanıcısına yanıt
    Bayide arac bulmak zor. Yok da zaten. Eylul gelecek araclardan bulmaniz mumkun fiyat ne olur orasini bilmiyorum ama. Maslak dogus otoyla irtibata gecebilirsiniz. Pazartesi konusmustum. Sari ve kirmizi renkler vardi. Digerlerini bulmak biraz zor. Talebi cok tabiki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • T_Box T kullanıcısına yanıt
    Güvenlikle alakalı zorunlu ekstralar takılıyor burada. Şu anda güncel fiyat 410-420 arası momentum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arion11090 A kullanıcısına yanıt
    canınız sıkılacak ama 150k liraya alacağınız araç mevcut aracınızdan daha iyi olmasını beklemeyin. aracımı sattım aradım taradım gene kendi aracımı aldım durumuna gelmeyin.
  • HakanGurol H kullanıcısına yanıt
    sıfır ve otomatik olması yeterli,zaten genelde annem kullanacagı icin cok fazla özellik kullanmıyor. Sorunsuz-stabil-rahat olması yeterli. Bu şartlarda clio ya ne dersiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: arion11090

sıfır ve otomatik olması yeterli,zaten genelde annem kullanacagı icin cok fazla özellik kullanmıyor. Sorunsuz-stabil-rahat olması yeterli. Bu şartlarda clio ya ne dersiniz
    clio yada clio olabilir. formda clio alan arkadaşlar var, onların yorumları daha sağlıklı olacaktır ancak öncesinde test sürüşü yapabilirseniz aracı da tanımış olursunuz.
  • EUS E kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlamayın da herkes o trene binmek zorunda değil...

300-400 bin rakamlari araç için konuşabilen birinin aylık hane geliri 25-30 binlerden aşağı da olmamalı...

Ayda 8--10 bin gelirle o trene binilmez... sırıtır.... komik olur..

• quote:

Orijinalden alıntı: OXMOXTOX

Hocam titresim var. Audi ile ayni motor zaten. Ya belki biraz fazla soylemis gibi yansimis soylediklerim. Ama titresim mevcut. Abartilacak seviyede mi kesinlikle degil. Hocam bir de dipgaz yapinca penceri ac bir dinle metalimsi sesleri. Memnun muyum motordan cok. Yine olsa yine alirim.

Alıntıları Göster
    anladım hocam. bendeki sedan belki sesin dağılımı kasada absorbe uğruyor. ama bu motoru yeni kasada mutlak almaya devam edeceğim bende.

• keyn K kullanıcısına yanıt
    Fiyat şu şekilde olmuş,
    Tranzon Bahadır Otomotiv Audi
    A3 Sportback Design + Prestij paket. 1 Adet varmış ellerinde Beyaz renk.
    287.000 TL, kasko ve sigortayı oradan yaptırmayı zorunlu tutuyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtual -- 17 Temmuz 2020; 15:59:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ghostiki

Yanlış anlamayın da herkes o trene binmek zorunda değil...

300-400 bin rakamlari araç için konuşabilen birinin aylık hane geliri 25-30 binlerden aşağı da olmamalı...

Ayda 8--10 bin gelirle o trene binilmez... sırıtır.... komik olur..
    O tren herkesin gelirine gore degisir
    2016kasimda 83.500lira olan A3’e bugun fiyatlar ucuyor diye 270 veriyorsaniz kacirdiginiz vagona kosarak tutunmak istiyorsunuz demektir dusup bi tarafinizi kirabilirsiniz.
    Otomotiv piyasasi suanda devletin serbest piyasa ile alacagi tek bir karara bakiyor alip satarim mantigi ile almak buyuk risk su saatten sonr o sekilde alanlar icin.

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    Buradan bunu mu anladin? 60-70 yasina gelince artik biriktirdiklerine bakar bakar mutlu olursun ne diyeyim.

• 
Sayfa: önceki 26572658265926602661
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.