Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (666. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
663
Favori
3.257.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 664665666667668
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu gidişat boyle gitmez bunu protesto etmekten baska care yok.ihracatta 1numarayi isgal ediyor otomobil uretimi ancak bunun iç piyasaya hicbir etkisi yok.bununla birlikte birde filo satislarindaki vergi kacirmalar firmalari doyurmalarda tak ettirdi valla.biz buralarda 3kurus hesabi yapalim derken dalga gecer gibi uygulamalar guncellemeler zamlar zamciklar...lanet olsun,ellerinde patlasin inş araclar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Satan adamın suçu ne o mu koymuş vergiyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatlardan ziyade vergi dilimine girmemek için veya bir alt dilime girmek için yeni gelecek araçlarda donanım kısıtlamasına da gidilecek.Donanımdan da öte görmediğimiz mekanik parça kalitesi de düşecek.Yani paranız olsa bile aldığınız araç diğer ülkelerdeki aynı araç kalitesinde olmayacak.Gerçi şu anda da kalitesiz.Her zaman olduğu gibi en kalitesiz şeyler bizlere sunulacak.
  • Nissan qq fiyati alan varmi ötv zamindan sonra site fiyatlari üzerinden daha iniyorlarmi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 gun once 60.000 tl uzerinden kapora verdigim araci bugun itibariyle 60.600 tl ye aldim.
    Kia rio dizel manuel concept plus .
    Sunroof _ 17 spor jant _ led on arka farlar _ metalik siyah full paket.
    B segmenti araca 60.000 tl para verdik saka gibi.
    Donanim olarak sinifinin en ust araci.

Biz ne zengin olmusuz haberimiz yok.
    Gecen sene tam bu ay
    Passat 1.4 tsi manuel.metalik ve sunroof araci 90.400 tl ye almistim

• Bu aralık ayında indirim bekleyen arkadaşlar neye göre indirim bekliyolar acaba? Kurların nerelerde gezdiğini görmüyolar sanırım. Kasımda indirim bekleyenler 3 tane kur zammı gördü bide ötv gördü. Aralık ayında en az 2 tane daha kur zammı gelir dediydi dersiniz. Ben araba alcak olsam dahada zam yemeden alırım kenara çekilirim. Yoksa dahada öpülücek kıvama getiriyolar şerefsizler.
  • rome34 kullanıcısına yanıt
    Ben zam gelmeden önce yani 24 Kasımda Style Plus modelini İzmit'ten 57.000 TL.ye aldım. Adapazarı'nda 1 tane Style modeli vardı. 55.000 TL. fiyat verdiler ama satıldı mı bilmiyorum.
    Bu arada benzin sarfiyatı 8,8 litre göründüğünden çok demiştim. Fakat "Yakıt aldıktan sonraki ölçüm" e bakınca 6,6 litre gösteriyor. Tabii bunun çoğu İzmit-İzmir arası şehir dışı sürüşteki sarfiyat. Bu tüketim iyi şimdilik. Yalnız şehir içinde çok artmazsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: riderman

4 gun once 60.000 tl uzerinden kapora verdigim araci bugun itibariyle 60.600 tl ye aldim.
    Kia rio dizel manuel concept plus .
    Sunroof _ 17 spor jant _ led on arka farlar _ metalik siyah full paket.
    B segmenti araca 60.000 tl para verdik saka gibi.
    Donanim olarak sinifinin en ust araci.

Biz ne zengin olmusuz haberimiz yok.
    Gecen sene tam bu ay
    Passat 1.4 tsi manuel.metalik ve sunroof araci 90.400 tl ye almistim

Vay be b segmenti arabada led far mı var.

• Marmaratic M kullanıcısına yanıt
    LED tipi gunduz far var.
  • Aynen arkadaslar onler cakma led.
    Arkalar stoplar harbi led.
    Sinyaller haric

• Aslında en büyük saçmalık ötv'li fiyat üzerinden kdv alınması.
    verginin vergisi mi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brak13

Ople astra sedan 1.6 esentia plus için fiyat alan oldumu acaba ?

1.6 Sedan benzinli manuel içi ekstra olarak kırmızı döşeme yapılmış. Arka tampona'da difüzör taktırılmış. İstanbul Opel Erdemir bayi'de 56.000TL'di. 55'e vereceklerdir. Eğer'ki alacaksınız gidip o aracı alın. Araç beyaz renk. İçi inanılmaz güzel olmuş. Gerçekten araç farklı duruyor.
  • polo 1.2 tsi comfortline 53 bin yazıyor sitede sabah 56 bindi kampanya yaptı sanırım vw
  • CHR 1.8 hybrid 108.000 , Jeep Renagade 1.6 limited Cam tavan 109.000, Peugeot 3008 dizel otm cam tavan 140.000 TL bugün verilen fiyatlar.

• Prof.Matematik kullanıcısına yanıt
    Bizde verginin vergisini alıyorlar nasıl oluyorsa. Benim korkum verginin vergisinin vergisinin de alınması ve adında Adalet olan bir hükümetin bunu yapması.
    Daha neler çıkaracaklar bakalım bize ...... için.
  • http://zaytung.com/haberdetay.asp?newsid=314665
    Arkadaşlar şu haberi okuyup birazcık gülün(sinirden)

• REVENT0N kullanıcısına yanıt
    Bende indirim bekliyorum yoksa 2. Ele döneceğim yapacak bir şey yok. Bu ay bu kadar rahat bir şekilde kur arttı diye fiyatlara ustuste zam yapmalarının sebebi bence otv artacak diye araba almak için yarışan insanlardan daha çok kar etmekti. Bu otv artacak dedikodusundan sonra bir bayiye gidip duruma keşke baksaydiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Luuca

quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

Arkadaşlar B segmentinde fiyat düşüşü mü var yoksa kampanya mı bu ?
    Clio fiyatları düşmüş
    https://www.cdn.renault.com/content/dam/Renault/TR/price-list/Renault-Binek-201611-v3.pdf

Arkadaslar dusus falan yok.. liste fiyatinda dusurme yapiyorlar. Alirkende indirim yok neden cunku otv bizden ... normalde zaten liste fiyatindan indirim aliyorduk..

hocam. nasıl yani anlamadım.örnek verirmisin

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtcaan

quote:

Orijinalden alıntı: Luuca

quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

Arkadaşlar B segmentinde fiyat düşüşü mü var yoksa kampanya mı bu ?
    Clio fiyatları düşmüş
    https://www.cdn.renault.com/content/dam/Renault/TR/price-list/Renault-Binek-201611-v3.pdf

Arkadaslar dusus falan yok.. liste fiyatinda dusurme yapiyorlar. Alirkende indirim yok neden cunku otv bizden ... normalde zaten liste fiyatindan indirim aliyorduk..

hocam. nasıl yani anlamadım.örnek verirmisin

Hocam yanlış hatırlamıyorsam nissan qq dizel x-tronic black edition ötv zamından bir hafta önce 124 bin liste fiyatı idi zam sonrası şuan kampanya ile 118 bin e düştü 30 kasıma kadar bayi 124 bin den ne kadar düşüyordu qq dan bilmiyorum ama şuan 118 binden aşağı fiyat alabilirlerse çok iyi olur zaten liste fiyatının 6 bin tl altı şuan fiyat ama bayi düşermi bilmem ben 124 bin üzerinden 8 bin düştüklerinin bahsedildihini duymuştum 118 binden 110-114 arasına düşürtebilen olursa kar yapmış olur bu mantıkla ama şöyle birşeyde var tabi bu araç satın alım düşerse prim alabilmek için fiyatları mecbur kırıcaklar gibime geliyor.

• hiç fiyatı inen araç yok mu?
  • 
Sayfa: önceki 664665666667668
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.