Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (665. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.257.011
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 663664665666667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nissan qq fiyat alan varmı acaba ? otomatik dizel black edition paket ? mokka x yerine düşünmeye başlıyorum aracı
  • Araçlar için daha kur güncellemesi gelmedi. Aralık indirimi beklerken zam gelmesin. Eylül ayında aracı aldığımdan bu yana 5 bin TL zam geldi. Şimdi üstüne birde ötv artışı geldi. Aralık ayında FED faiz artışı yapacak eğer faiz artışı olursa döviz kurları artar. Bu da araçlara yansır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exper1980

Araçlar için daha kur güncellemesi gelmedi. Aralık indirimi beklerken zam gelmesin. Eylül ayında aracı aldığımdan bu yana 5 bin TL zam geldi. Şimdi üstüne birde ötv artışı geldi. Aralık ayında FED faiz artışı yapacak eğer faiz artışı olursa döviz kurları artar. Bu da araçlara yansır.

Kurdaki 10 kuruşluk artış araç fiyatlarına 1000-1500TL gibi bir zam getiriyor.Doların 2016 yıl sonu tahminini Merkez Bankası 3.12 yapmıştı.Daha 2 hafta önce tahmini güncelleyip 3.34 yaptı.
    Ali Babacan,Erdem Başçı gibi kurmaylar artık ekonomide yoklar.Bana kalırsa öngörüsüz , sadece birinin 2 dudağı arasından çıkacak söze bakan yöneticiler var.Buda karar alma mekanizmasında zorluk çıkartıyor.Önümüzde evet FED'in faiz artırma ihtimali çok fazla,Trump'ın seçilebilme ihtimalini öngöremeyenler FED'in faiz artırma ihtimalinin bile ekonomiye yükünü öngöremez bir güruh var.Benim yıl sonu $ tahminim 3.60 üzerinde olmasıdır.Böyle bir durumda şark kurnazlığı yapıp ÖTV'de bindirime giden hükümet ayağına kurşun sıkıyor farkında değil.
    Ben gibi binlerce insan pusuda kalıp araç almayı bekledi yıl sonunda.Ama emeğimizle,alıntermizle biriktirdiğimiz 3 kuruşu da şu piyasa şartlarında otomobile yatıracak değiliz.
    2017 ola hayrola diyip önümüzü görmek gerekiyor.
    Benim gibi olanlara tavsiyem;likitinizi kaybı olmayan yatırım araçlarında değerlendirin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibocan1978

Nissan da 30 kasima kadar ciddi indirim var. Eger bayii indirimide alinabilirse ıyi fiyatlara alinabilir.

Xtrail 1.6 dizel otomatik ppp için aldınız mı

• Seat Ibiza 1.0 turbo dsg için 56.000 normal mi sizce ?

• 13 kasımda vw konfigüratörden polo tsi 1.2 cam tavan + metalik boya için 70.749 tl fiyat almıştım. bayi de fiyatı 66.200 tl'ye çekmişti.

bugün tekrar bakıyorum vw konfigüratöre aynı opsiyonlarla fiyat 67.949 tl'ye geliyor. bayi indirimi hariç.

volkswagen fiyatları düşürmüş mü yoksa 2016 modelleri bitirmek için mi yapıyor bilemedim.

dsg'li tabi onu da belirteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilyasova19 -- 26 Kasım 2016; 16:26:59 >
  • Belki daha önce paylaşan vardır ama bazı arkadaşların hala kafası karışık. Aşağıdaki listede alacakları arabaların fiyat aralığına göre vergilendirme detayı bulunmakta.

• Seat Ibiza için bugün teklif alan var mı?
  • cboy60 kullanıcısına yanıt
    QQ Skypack dizel otomatik --> 111900
    QQ Black edition dizel otomatik --> 117 civari.

Bu rakamlar sifir faizli kredi kullanmadiginizda verilen rakamlar. Sifir faiz kredi kullanicam 40K icin derseniz rakamlara 5500 - 6500 arasi ekleme yapiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersinli_m -- 26 Kasım 2016; 17:0:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mersinli_m

Bu rakamlar sifir faizli kredi kullanmadiginizda verilen rakamlar. Sifir faiz kredi kullanicam 40K icin derseniz rakamlara 5500 - 6500 arasi ekleme yapiyorlar.

o zaman bize mokka x yolu gözükür. sağolasın hocam.
  • Takdir ettim tavrinizi. Bosuna acele edip kafa patlatiyoruz. Serin duran her zaman kazanir. OTV veya kur beni ilgilendirmez tek gercek var yil sonu. Yani bu ay alinan araclar 1 ay sonra 1 yasinda sayilacak. Dolayisi ile guclu olan Musteri. Saticilar degil. Gaza gelip, kur artarsa, ötv karsilanmazsa vs dememek beklemek lazim. Adamlar para kazaniyor sonucta. PARA da siz de. Beklemek en mantiklisi.
  • Captur outdoor olmuş 88bin

• Halalaluya H kullanıcısına yanıt
    Listedeki kampanyalı fiyat neyse onu söylüyorlar bugün iki bayiyle görüştüm ikisi de aynı şey söyledi

• quote:

Orijinalden alıntı: royals

Hyundaiden gelen sms

Hyundai'de OTV ve kur farki yok! i10, i20, Benzinli Accent Blue ve Benzinli Elantra modellerimizde 30 Kasim'a kadar gecerli bu firsati kacirmayin. Bilgi hynd.co/tCEV8Ul3 SMS almak istemiyorsaniz ucretsiz "HYN" yazip 3607'ye gonderin.Mersis:6417374276976368

Onlar zaten ÖTV de artış olan gruba girmeyen modeller. Çakallık yapıyorlar, yemeyin.

• katsumotho K kullanıcısına yanıt
    Doğuş oto Çankaya şubesinde ibiza kalmamıştı hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupant -- 26 Kasım 2016; 17:57:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilyasova19

13 kasımda vw konfigüratörden polo tsi 1.2 cam tavan + metalik boya için 70.749 tl fiyat almıştım. bayi de fiyatı 66.200 tl'ye çekmişti.

bugün tekrar bakıyorum vw konfigüratöre aynı opsiyonlarla fiyat 67.949 tl'ye geliyor. bayi indirimi hariç.

volkswagen fiyatları düşürmüş mü yoksa 2016 modelleri bitirmek için mi yapıyor bilemedim.

dsg'li tabi onu da belirteyim.

Eski fiyatlar liste fiyatı olarak kalırsa, konfigurator, üst ÖTV diliminden işlem yapacak ve fiyat yuksek çıkacak. Fiyat yuksek çıkmasın diye, artik gerçek fiyatlar , liste fiyatı olacak. Pazarlık ile yuksek indirim almak daha zor olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: mersinli_m

Ötv zammından bir hafta önce bana 111 demişlerdi skypack için. Demekki bayi çıplak fiyatta indirim yapmak zorunda kalmış fiyatı arttırmamak adına.

Ötv dedikoduları çıktıktan sonra bayiler fırsatçılıkla çok şyi kar ettiler. Devlet de dur bakalım biraz da ben kazanayım deyip ötv artışını erken devreye soktu. Kaybeden her koşulda vatandaş tabii.

• ÖTV zammından önce 4-5 bin bayi indirimi yaptırabildiğin arabayı şimdi ÖTV ve kur farkı yok diyerekten aynı fiyata satacaklar sen indirim istediğinde de zaten indirim yapıyoruz diyecekler bu kadar basit. Hyundai ekstra bir şey yapıyormuş gibi gözüküyor, aldanmayın. Almayın aralıkta nasıl fiyat kırıyorlar görün.
  • İnsignia 1.6 dizel Cosmo otomatik ne oldu, zamdan sonra fiyat alan oldu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: ReaLGz

ÖTV zammından önce 4-5 bin bayi indirimi yaptırabildiğin arabayı şimdi ÖTV ve kur farkı yok diyerekten aynı fiyata satacaklar sen indirim istediğinde de zaten indirim yapıyoruz diyecekler bu kadar basit. Hyundai ekstra bir şey yapıyormuş gibi gözüküyor, aldanmayın. Almayın aralıkta nasıl fiyat kırıyorlar görün.

Durumun özeti bu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 663664665666667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.