Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (668. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
27.571
Cevap
664
Favori
3.257.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 666667668669670
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 sıfır atıldı. 1 tanesini eski yerine koyma zamanı geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfır araç alacaktım ama uygun bi araç buldum 2.el inşallah onu alıyorum zamları savunan arkadaşlara hayatta başarılar dilerim benim için artik bu sayfaya bakmanın bi anlamı da kalmadı zaten. Herkesin hakkı olan iyi arabaya binmesini isterdim neyse birilerinin yerine başkası binsin o da avutsun kendini malum hayat uzun. Sayfa harici yorum da yaptık kusura bakmayın.Fiyat yazan cevap veren arkadaşlara özellikle teşekkür ederim. Sayfa araç alacaklar için gerçekten olumlu hatta çevreme de tavsiye ediyorum buraya bakın diye. Sıfır araç bana nasip olmadı ama planlanan araç olursa uzun yıllar binerim zaten. Herkesin gönlünce olması dileklerimle

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtcaan

quote:

Orijinalden alıntı: Luuca

quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

Arkadaşlar B segmentinde fiyat düşüşü mü var yoksa kampanya mı bu ?
    Clio fiyatları düşmüş
    https://www.cdn.renault.com/content/dam/Renault/TR/price-list/Renault-Binek-201611-v3.pdf

Arkadaslar dusus falan yok.. liste fiyatinda dusurme yapiyorlar. Alirkende indirim yok neden cunku otv bizden ... normalde zaten liste fiyatindan indirim aliyorduk..

hocam. nasıl yani anlamadım.örnek verirmisin

Ozetle su sekilde, volvoya gittim.. V40 icin fiyat aldim aracin liste fiyati 120 bin .. bana pazarlikla 110 a biraktilar karar vermek uzereyken otv geldi.. simdi liste fiyati ayni otv bizden diyecekler.. liste 120 bin ama 115 e birakacaklar.. bu soyledigim satis temsilcisi teyitlidir..

• Allah bu ulkede dogdugum gunun belasini versin, ramak kaldi tum birikimimle ucak bileti alip amerika ya kacmama

• Ülke iyiye gidiii. Avrupa bizi kiskaniii

• quote:

Orijinalden alıntı: Karaçay

Allah bu ulkede dogdugum gunun belasini versin, ramak kaldi tum birikimimle ucak bileti alip amerika ya kacmama

Ulkemden nefret etmeye basladim bende ancak meslegim geregi 50 tane ulke gormus biri olarak her yerde 2 ci sinif vatandas olacaksiniz..

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Ülke iyiye gidiii. Avrupa bizi kiskaniii

Vergi zamlarını hemen kabullenen vatandaşlarla dolu bir ülke, niye kıskanılmasın ki ? Üstüne bağış kutusu, bol bol bahşiş.

• egea 1.3 mj urban gümüş renk 64500 anlaştık. merak ettiğim konu şu; ben il dışındaki bir bayiden alacağım aracı. bir günde bütün işlemleri bitirip kendi yaşadığım ile dönebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: altan0348

egea 1.3 mj urban gümüş renk 64500 anlaştık. merak ettiğim konu şu; ben il dışındaki bir bayiden alacağım aracı. bir günde bütün işlemleri bitirip kendi yaşadığım ile dönebilir miyim?

vekaleti ver önceden , 10 dk da halledersin araç gelecek ruhsat araç kontrolü araç tanıtımı sonra bahşiş verip çıkacaksın. Bu kadar :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luuca

quote:

Allah bu ulkede dogdugum gunun belasini versin, ramak kaldi tum birikimimle ucak bileti alip amerika ya kacmama

Ulkemden nefret etmeye basladim bende ancak meslegim geregi 50 tane ulke gormus biri olarak her yerde 2 ci sinif vatandas olacaksiniz..

50 tane ulke gormus biri olarak her gittigin yerde oyle bi muamele gorduysen kusura bakma arkadas ama bu belki de senden kaynakli bir seydir dimi?

Ben 50 olmasa da 20 ulke gormus biri olarak gittigim hic bir yerde 2.sinif vatandas muamelesi gordugumu hatirlamiyorum. Hee bazi tipler oluyordur basta mesafeli yaklasan ama bu da yurtdisinda yasayan ya da tatil vs icin yurtdisina cikan gormemis barzo türkler yüzünden oluyor. Oyle mukemmel bir imaj veriyorlarki dillere destan.

Hee bide can dundar gibi bazi vatansever(!) mahlukatlar da hem ulkeden kaciyor hem de tek tek onun bunun kucagina oturup turkiyeyi yurtdışında oyle bir karaliyor ki o da ayri bir konunun hikayesi tabi...

• Yeni Megane Sedan 1.6 manuel benzin joy mu, jetta 1.2 tsi manuel trenline mı? Renoya 60, Jetta ya 64 fiyat verdiler. Çok kararsızım. Donanım olarak neredeyse birebir aynı. Görüşlerinizi bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheRecRuiT123

quote:

Allah askina kac hadi. Soyle laflar edenlere bayiliyorum ya. Amerika da kucagini acmis @Karaçay nerde diye bekliyor zaten senelerdir.

Vatana millete gram faydasi olmayanlar, bati sevdasiyla yanip tutusan, avrupada amerikada hala milletin ruya gibi bi hayati oldugunu sanan insanlara ne anlatilir ki arkadas

Rüya gibi bir hayat belki ama demokrasi var hukuk var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Haklısınız. CHP son 10-15 yılda bir tane havalimanı, baraj, köprü yaptı mı, yapmadı. AKP muhalefette olsa alasını yapardı. Herkes oy verdiği partinin yolundan gider, barajının suyundan içerdi. Fıstık gibi olurdu.
    Neyin kılı olcaktık biz unuttum yine.

• 1.2 tsi alma hocam.

Alıyorsan 1.4tsi yada leon dizel indirimde

66.000 felan verirler 1.6 dizel

Yada nissan juke 1.5 dizel

Megane iyidirde 1.6 benzin 9-10 litre yakar 500-550krş

Yada aralık 25 e kdr bekle

• quote:

Orijinalden alıntı: sangokudbgt

quote:

Orijinalden alıntı: guven35

Bizde verginin vergisini alıyorlar nasıl oluyorsa. Benim korkum verginin vergisinin vergisinin de alınması ve adında Adalet olan bir hükümetin bunu yapması.
    Daha neler çıkaracaklar bakalım bize ...... için.

Hükümetin yaptığı yolda araba sür, üstüne üstük havayı kirlet, o araçları ülkeye gelene kadar ne anlaşmalar yapılıyor hükümetle vatandaşa hizmet için hükümetimiz canla başla çalışıyor. ama iş vergi ödemeye gelince "abowww"

vergi kutsaldır arkadaşlar tabi ki ödeyeceksiniz.

Vergiyi zaten ödüyoruz akgezen, bir kurtulamadık senden ya. 20 yıldır muhalefetin köprü açtığını görmedim demek nasıl bir akıl tutulmasının sonucunda oldu söyler misin?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zerathull -- 27 Kasım 2016; 3:37:9 >

• sangokudbgt kullanıcısına yanıt
    Hükümet, AKP kendi parasıyla mı yapıyor? Hangi ülkede muhalefet köprü açar? Nasıl bir mantıktır bu. Hükümetin işi senin benim paramı bizim hizmetimiz için kullanmaktır. O yüzden köprüyü açan biziz, bizim oluşturduğumuz devlettir. Örneğin sarayı da hükümet kurmaz, halkın parasıyla hükümetin kararıyla yapılmış devletin malıdır. Sen o yüzden halk olarak her şeyi sorgulayabilme hakkına sahipsindir. Muhalefet goygoy yapmaz, muhalefet dediğinin işi ikinci akıldır. Durman gereken yerde uyarandır, ikinci yöntem sunandır. Aklından geçen en ufak bir kararda bile bodoslama onu gerçekleştirmezsin, aklında tereddütün olur ya, muhalefet odur işte. O olmazsa, dinlenmezse bugün dolar 3.45 de olur 4 de, senin eğitim sistemin dünya sıralamasında da dibe gider, devlet ekonomik olarak sıkışır nereden para döndüreceğini bilemez, yargın hukukun bütün halk tarafından sorgulanır, bağımsızlığının durumu dünya sıralamasında diplerde dolanır hale gelir gibi bir sürü şey yaşanır. Yani anlayacağın vücudunda elini kolunu hükümet hareket ettirir ama tereddütlerin, vicdanların muhalefettir. Bunlar olmadan yaptığın her şey yüzüne gözüne bulaşmaktan öteye gidemez. Şu anda da bunu dibine kadar yaşıyoruz.

• @sangokudbgt

Bu arkadaş troll.

Ciddiye almayınız.

• Bence de ülkeyi terketmek çözüm değil ama,bu vatan millet edebiyatını bırakın artık..Bu vatan hepimizin ama;İnsanlar somut veriler sunuyor ülke olarak her konuda sıkıntıya gidiyoruz diye hemen bir damgalama çabası,ne kadar süslesenizde ne kadar başkalarını suçlasanız da durum pek parlak değil Sayın TheRecRuiT123....Bence siz ve sizin gibi düşünenler her görüşünü dile getireni itham edeceğinize,gerçekçi çözüm önerileri getirseniz de bizlerde kurtulsak bir an evvel bu sıkıntılı durumdan ülke olarak..Son bir ay içerisinde almak istediği araç ortalama %10 zamlanan her sağlıklı insan bir miktar tepki koyar,bunu bari çok görmeyin bizlere....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eagle35 -- 27 Kasım 2016; 7:34:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rome34

Seat Ibiza 1.0 turbo dsg için 56.000 normal mi sizce ?

2 ay once 52 bine aldik

• quote:

Orijinalden alıntı: ersin07

quote:

Orijinalden alıntı: altan0348

egea 1.3 mj urban gümüş renk 64500 anlaştık. merak ettiğim konu şu; ben il dışındaki bir bayiden alacağım aracı. bir günde bütün işlemleri bitirip kendi yaşadığım ile dönebilir miyim?

vekaleti ver önceden , 10 dk da halledersin araç gelecek ruhsat araç kontrolü araç tanıtımı sonra bahşiş verip çıkacaksın. Bu kadar :)

Bu bahşiş benim canımı çok sıkmıştı,vermedim içimden gelmedi açıkçası 60bin para vermişim zaten ona buna para ver, biz de çalışıyoruz maaş karşılığı işimizi yapıyoruz.
    Alıştırmayın insanları sonra bahşiş vermeden kimse işini yapmayacak duruma gelecek.

• 
Sayfa: önceki 666667668669670
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.