Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ ALANLAR ,SIFIR ARAÇ TEKLİFİ ALANLAR BURAYA (1299. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27.570
Cevap
663
Favori
3.257.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12971298129913001301
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mavilcwaikikiposeti

yav bıktık corolla çöpünün mesajlarından tamam işte 70-75 arası değişiyor daha paylaşmayın isteyen varsa konu açsın orada tartışsın konuyu saptırmayın yeter corolla corolla çöpten başka bir şey değil yav

Sacmalamayin.. millet sizden mi öğrenecek ne yazacağını.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • memocan2468 kullanıcısına yanıt
    Aynı araca seat Erya kampanyalı 74bin fiyat verdi. 2017 model manuel. Yeni ibizanin ön konsolu leonu ezer geçer. İnsanı mest ediyor. İnsan aracın içine oturunca sanki daha üst sınıf hissi veriyor. Zaten dingil ve düz mesafesi epey büyümüş Leon ölçülerine çok yaklaşmış. Leonun konsolunun da yenilenmesi gerekiyor.

• Bugün Opel Odak'tan Astra Sedan için teklif aldım.

Opel Astra Sedan Edition Plus 68500TL

Park sensörü ve kartel koruyucu (veya bagaj havuzu) hediye.

Bu araç için nasıl? 1.6 atmosferik motordan memnun kalınır mı?

Şuan kullandığım araç 1.3 CDTI astra.

• oasis99 O kullanıcısına yanıt
    Konsol güzel olabilir de iç mekanda kullanılan malzeme kalitesi sınıfının en kötüsü olabilir. Tasarım kişisel tabi, ama leon, iç tasarım olarak daha derli toplu ve tok duruyor bence.

• 2017 model insignia grand sport excellence paket araca 141.500 TL fiyat ile bugün itibarı ile almış bulunuyorum. Araç salı günü teslim edilecek.

• edie E kullanıcısına yanıt
    LPG ile kullanacaksan ve subapları vakti gelince değiştireceksen iyi araç hocam . Fiyat iyi gibi duruyor .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ysfaslan Y kullanıcısına yanıt
    Yakıt , vites yazarsanız ne aldığınızı bilelim .

• deflepard84 kullanıcısına yanıt
    Hanımda Fiesta 1.6 powershift vardı yakın zamana kadar. Motor ve şanzıman sorduğunuz Focus dan çok farklı olmadığı için kullanıcı deneyimimizi paylaşayım. 20 bin km de powershift kavraması değişti sattığımızda 50 bin km deydi ve silkeleme sorunu tekrar başlamıştı. Yakın arkadaşımda sorduğunuz Focus araç var ve şanzımanla ilgili benim benzer sorunlarımı hatta fazlasını yaşadı. Ford powershift te yaşanan bu sorunlarla uğraşmaktan bıkmış olsa gerek yeni Fiesta da tork konvertörlü otomatik şanzımana geçti. Focus 1.0 içinde benzer şekilde tork konvertörlü şanzıman kullanılıyor.

Ayrıca Ford servisleri bugüne kadar gördüğüm en yeteneksiz ekiplere sahip. Epey farklı marka ve model araba kullandım ama bir daha asla almam diyeceğim iki markadan biri Ford oldu.

Ford un araçlarının genel olarak sürüşü keyiflidir ama neden bu araçta karar kıldığınızı bilmemekle beraber kararınızı tekrar gözden geçirmenizi dilerim.

• lojistisyen kullanıcısına yanıt
    Ben yeni ibizadan bahsediyorum 2017 sonunda çıkanlar. İç malzeme oldukca kaliteli ve yumuşak plastik kullanılmış. Hem leon hem yeni Ibiza ikisine inceledim. Sınıf farkı hariç kalitede fark yok.

• Tarila T kullanıcısına yanıt
    Unutmuşum pardon. Dizel otomatik 1.6 motor

İbiza ve yumuşak plastik ? Yanlış araca binmişsiniz. Eski ibiza'da konsol yumuşaktı ama yeni ibiza'da iç mekan komple sert ve kalitesiz. Neyse burası sıfır araç konusu, bu konunun yeri burası değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: ysfaslan

2017 model insignia grand sport excellence paket araca 141.500 TL fiyat ile bugün itibarı ile almış bulunuyorum. Araç salı günü teslim edilecek.

Bu fiyatta bir anormallik yok mu? Herhangi bir ekstra indirim falan mı aldınız. Liste fiyatı 185 bin lira? Hangi bayi bu?
    170 bin gibi bir fiyat veriyor bayiler sorduğumda..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s700 -- 10 Mart 2018; 23:4:9 >
  • Bugun aracimi servise goturdum goturmusken fiyat aldim, bmw 116d m paket beyaz renk 184bin tl fiyat aldim, izmir bayi

• s700 kullanıcısına yanıt
    Aynısını söyleyecektim , harika fiyat . Ötv dilimi indirilmiş ortalama 10 bin ordan kalan indirim baya sağlam yalnız .

• s700 kullanıcısına yanıt
    2017 modellere 166.000 TL lerde fiyat verdiler. Adımıza kayıtlı şahıs şirketi vardı. Bazı bayiler buna istinaden 4-5 bin tl indirim yaparak 162 lere indi.. Opel Gürses'de 2017 Kasım ayında gelen bir tane araç vardı,ordan 141.500 e anlaştık

• quote:

Orijinalden alıntı: ysfaslan

2017 modellere 166.000 TL lerde fiyat verdiler. Adımıza kayıtlı şahıs şirketi vardı. Bazı bayiler buna istinaden 4-5 bin tl indirim yaparak 162 lere indi.. Opel Gürses'de 2017 Kasım ayında gelen bir tane araç vardı,ordan 141.500 e anlaştık

Çok iyi fiyata almışsınız. İyi günlerde kullanın

• Teşekkürler

Bayide 2017 kalmamış, aldığım fiyat 2018 model için. Ibizanın tasarımı cidden çok hoş, far ve stop grupları çizgileri çok çekici. Ancak diğer arkadaşın dediği gibi malzeme kalitesi çok iyi değil. Konsolu geçtim ancak koltuklar baya vasattı. Arka koltuklar süngere kılıf geçirmiş gibiydi. Önler de yumuşak uzun yolda yoracağını düşünüyorum.

• Bende nissan sky pack dizel düz icin 130.500 peugeot active dizel eat6 icin 145 bin fiyat aldim. 2017 model bunlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: karti

Bugun aracimi servise goturdum goturmusken fiyat aldim, bmw 116d m paket beyaz renk 184bin tl fiyat aldim, izmir bayi

selamlar 2018 mı 2017 mı acaba ?

• 
Sayfa: önceki 12971298129913001301
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.