Şimdi Ara

SIFIR ARAÇ FİYATLARI - TEKLİFLERİ - STOK BİLGİSİ PAYLAŞIMLARI 2023 (389. sayfa)

5 sn
288.887
Cevap
4.622
Favori
47.010.370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1052 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
5. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Comfortline a 160 dan fazlası haramdır. Act sabit hız ve sakin kullanımda devreye giren bi sistem. Şehir içinde hiç kullanmazsınız. Bulursan 125lik highline daha mantıklı bnce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: thrgl

Ben öğle saatlerinde konuştum. Geçmiş mesajlarda 130 bin söylendi o yüzden aradım ama o fiyat olmaz hata olmuştur vs. dediler.
    O fiyat olmustur hocam, 2-3 saat ara ile 6 bin tl farki soyluyorlarsa ik lki uc gun once 130 demislerdir. Kime ne tuttururlarsa..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: istanbulturkusu

1.4 TSI ACT 150 PS comfortline paket+ acılır panaromik can tavan. 270 bin fiyatı var bayi 180 e bıraktı. 2 gün düşünmek için süre istedim

Bu arada act şanziman dsg den daha mı iyi daha az yakıyor falan dediler bikgisi olan varmı

Alıntıları Göster
    O fiyata comf tdi dsg bulursun. Actnin pek bi olay yok zaten artik vw uretmiyor. Uzak dur hocam yakit tuketimi, ikinci el degeri.. dizelde her turlu avantajli olursun

• nuisance kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle hocam kime ne denk getirirlerse. Çanakkale avek aynı aracın grisi için 167 istedi.
  • Opel Arden Otomotiv kullanıcısına yanıt
    Kredi kampanyanız var mı? Sıfır faiz gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • thrgl T kullanıcısına yanıt
    Çanakkale avek geçen yıl 155 e anlaştığım aracı birgün sonra fiyat artırdı arkadaşlar nereye yazdımsa ipleyen olmamıştı o dönem

Şimdi yine aklıma geldi sizi uyarayım sevicidirler uzak durun

• istanbulturkusu İ kullanıcısına yanıt
    ACT lerde piston kırma gibi şikayetler vardı ,ben uzak dururdum şahsen TSİ lar tam oturmadı daha ama tam bir macera ,vw her 3 yılda bir beygirkeri değiştiriyor hacmi kısıyor falan ama sayesinde millet kobay oldu....
  • Peugeot dan 2016 Kasım’da aldığım 0 aracın MTV sini ben ödedim . Merak edenlere. .

• mesafe4272 kullanıcısına yanıt
    İstanbul’da Pug bayileri kendileri ödüyor.Ankara Pug bayileri vatandaşa ödetiyor.Gerçi uygun fiyat veriyorlar.

• dhii D kullanıcısına yanıt
    Hocam sadece trafik sigortası masrafın oluyor. Bide yaptırmak istersen kasko. Başka masrafın yok.

• knopix2626 K kullanıcısına yanıt
    Benzinli degil mi hocam

• tomreader2010 T kullanıcısına yanıt
    Bu araç ilk çıktığında, yani 2018 nisan aynı başında, dolar kurunu hatırlamıyorum ama 71500e aldık. Renk inci beyazı Bilginize...

Yine de dolar kuruna endeksleyince, şu anda daha ucuz gibi sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: istanbulturkusu

1.4 TSI ACT 150 PS comfortline paket+ acılır panaromik can tavan. 270 bin fiyatı var bayi 180 e bıraktı. 2 gün düşünmek için süre istedim

Bu arada act şanziman dsg den daha mı iyi daha az yakıyor falan dediler bikgisi olan varmı

Alıntıları Göster
    150 bg act motor seri, 125'likten az da yakıyor, çok hoş bir motor ama 2. elde 125'lik muamelesi görüyor:

https://www.sekizsilindir.com/2017/06/dizel-passat-mi-benzinli-passat-mi.html

bu yazıda yapılan araştırmaya göre. 2. eli en iyi passat motoru 1.6 dizel. 1.4 125 bg benzinli çok değer kaybediyor, 150 bg'lik modelin değer kaybıysa felaket.

mümkünse dizel, olmadı 125 bg'lik almak daha iyi. ben 1,5 ay önce comfort dizel dsg aldım. bu konfigürasyon için çeyrek altın diyorlar. dizel + dsg passat için en iyi konfigürasyon. highline olmasındansa dizel olması daha iyi. en azından 150bglik olmasın, yazık değer kaybına.

• Arkadaşlar kısmetse bu hafta pazar günü civic hb 1.5sport+ almayı düşünüyorum. 134 gibi fiyat aldım daha düşük alan varsa paylaşabilir mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dhii

Hocam size danışayım ilk defa sıfır araç alacağım, yukarıda da sordum ama bir daha sormak istedim. Sıfır araç alırken ne gibi masraflar oluyor MTV oluyor mu aralıkta araç alsak? Oluyor ise biz mi karşılıyoruz? Yada trafik tescil masrafları falan bize mi ait?

Bu işin raconunu bilmiyorum
    ben bir önceki aracımı aralıkta alıp faturasını ocakta kestirmiştim mtv'den kar etmek için.
  • Ankara'daki 2 bayiiye de sordum. Birinde yok, diğerinde ise Skoda Superb DSG 1.6 Dizel Style'a 192.500 liradan bir kuruş inmem diyor. Başka illerde fiyat alan oldu mu? Yarın veya öteki gün alacağım muhtemelen.
  • Suv düşünenler, Vitara için organize olsak. 99500 lük kampanyayı siteden kaldırmışlar, liste fiyatında iki gün önceye göre 7000 TL indirim yapılmış. Bir kaç kişi olabilirsek Pendik Aykon en iyi fiyatı verir genelde. Düşünebilirim diyenlerle pm üzerinden haberleşelim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hyundai kona aldım 1.6turbo
    elit smart
    132.000
  • quote:

Orijinalden alıntı: knopix2626

Suv düşünenler, Vitara için organize olsak. 99500 lük kampanyayı siteden kaldırmışlar, liste fiyatında iki gün önceye göre 7000 TL indirim yapılmış. Bir kaç kişi olabilirsek Pendik Aykon en iyi fiyatı verir genelde. Düşünebilirim diyenlerle pm üzerinden haberleşelim.
    Ben düşünebilirm.En düşük hangi fiyata alırız ?

• 124e alan var

• 
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.