Şimdi Ara

Sıfır araç alacağım takasta en iyi teklifi veren markalar?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sıfır araç almak istiyorum aracımı satmakla falan uğraşmak istemiyorum açıkçası. Takasta en iyi fiyatı veren, indirim yapan firmalar hangileri?

Şuana kadar bir tek Nissan'a sordum ama baya öldürdüler fiyatı. Tabii ki piyasa değerini vermelerini beklemiyorum ama makul tekliflerde bulunan markalar varsa bildiğiniz cevaplarınızı bekliyorum.

• Hiç bir firma aracının değerini vermez benim ds5 e en iyi fiyatı kendi bayisi vermişti 72bin lira ben 80e sattım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mand1ra_Hekimi

Hiç bir firma aracının değerini vermez benim ds5 e en iyi fiyatı kendi bayisi vermişti 72bin lira ben 80e sattım

Elbette öyle, ama dediğim gibi değerini vermelerini beklemiyorum sadece akla yatkın olsun yeter.
  • daçyaya gitme arabanı bedavaya bile almazlar

• Kendi aracınızın markası ne ise orası genelde biraz daha iyi veriyor. Bayide bir kaç marka varsa diğer markalardan araç baktığınızda da aynı teklif devam ediyor. Bu haliyle bile yüzde 10 zarar oluyor minimum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben yerinizde olsam bayiye vermem. Ederinden çok çok az fiyata alıyolar. Piyasada en kötü 2 bin tl düşüğüne satarsınız, karınız olur.
  • Satış temsilcisi anlaşmalı galericiyi arar.

Kaça alırsın bunu

40 a alırım

Size özel 35e sayarız

Tamam uğraşamam ben zaten.

Mis gibi 10k zarar hayırlı olsun

• Parayı sokakta mı kazanıyorsunuz da uğraşamam yeaaa takasta en az şey eden kim diye soruyorsun?

Git güzel bi iç dış yıkama yaptır. Kendinde yoksa arkadaşından komşundan fotoğraf makinesi al güzel güzel çek. Nasıl çekeceğini bilmiyorsan kendi arabanın muadillerinden en çok beğendiğin ilan açılarını taklit et.

Yine onlardan benzer cümleleri kopyala ilan açıklaması yap. Kendi aracına göre düzelt.

Piyasası sallıyorum 50bin tl, 52den ilana koy arayana ilandaki gibi temiz gel gör al son fiyat 51 de. Araç başında 50e kadar düş. Anlaş sat.

Yarım gün ilan hazırlamayla yarım gün de satışında harcadın diyelim. 1günde kim 5bin TL kazanıyor? çünkü 50bin tl olan araca en iyi ihtimal 45bin tl teklif edecekler. Hele bazı komik plazalar var ki tamponda boya var diye 1000 kırıyor.

Sıfır araç takasında, takas desteği gibi komik ve yanıltıcı reklamlara kanıyorsan orasını bilemem.

Almak istediğin sıfır arabanın liste fiyatı sallıyorum 78bin TL. kampanyalı fiyatı 75bin TL olsun. Takasta 78bin tl olur senin aracına 47 der aslında yine zararda olursun. 50e sattın 75bin demişlerdi. Son ne olur nakit yapıştıracağım dersin 1-2 daha kırarsın. takasta 31bin TL çıkacakken canlı para ile cebinden 24bin tl çıkar ya da o kadarlık ihtiyaç kredisi bi şeyler çekersin.

• Uğraşmak istemiyorsan piyasasının 1-2 bin düşüğüne koy malum siteye, aynı gün satarsın zaten. Bayi en az 5 bin kırpar.
  • Sadece Sürücü kullanıcısına yanıt
    Şahane anlatım olmuş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Sürücü

Parayı sokakta mı kazanıyorsunuz da uğraşamam yeaaa takasta en az şey eden kim diye soruyorsun?

Git güzel bi iç dış yıkama yaptır. Kendinde yoksa arkadaşından komşundan fotoğraf makinesi al güzel güzel çek. Nasıl çekeceğini bilmiyorsan kendi arabanın muadillerinden en çok beğendiğin ilan açılarını taklit et.

Yine onlardan benzer cümleleri kopyala ilan açıklaması yap. Kendi aracına göre düzelt.

Piyasası sallıyorum 50bin tl, 52den ilana koy arayana ilandaki gibi temiz gel gör al son fiyat 51 de. Araç başında 50e kadar düş. Anlaş sat.

Yarım gün ilan hazırlamayla yarım gün de satışında harcadın diyelim. 1günde kim 5bin TL kazanıyor? çünkü 50bin tl olan araca en iyi ihtimal 45bin tl teklif edecekler. Hele bazı komik plazalar var ki tamponda boya var diye 1000 kırıyor.

Sıfır araç takasında, takas desteği gibi komik ve yanıltıcı reklamlara kanıyorsan orasını bilemem.

Almak istediğin sıfır arabanın liste fiyatı sallıyorum 78bin TL. kampanyalı fiyatı 75bin TL olsun. Takasta 78bin tl olur senin aracına 47 der aslında yine zararda olursun. 50e sattın 75bin demişlerdi. Son ne olur nakit yapıştıracağım dersin 1-2 daha kırarsın. takasta 31bin TL çıkacakken canlı para ile cebinden 24bin tl çıkar ya da o kadarlık ihtiyaç kredisi bi şeyler çekersin.

Tamam hocam vurma öldüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Sürücü

Parayı sokakta mı kazanıyorsunuz da uğraşamam yeaaa takasta en az şey eden kim diye soruyorsun?

Bu cevap yeterli,tebrikler...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.