Şimdi Ara

[SICAKLIĞINI KAYBETTİ]XIAOMI POWERBANK 5V 2A 10400mAh (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
498
Cevap
22
Favori
24.528
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Toplu alımdan kastım eşe dosta sorun alacak varsa beraber alın yoksa forumda 4 lira için forumdan adam toplamak çok saçma olur .
  • ürünlerin toplu isterseniz tamamı takılabilir..
    dendiği gibi 2 dolar için riske atmayın...
  • 3 ürüne kadar alınabilir, takılma olmuyor. Bilginize... Toplu alımdan kastım 10 tane değil tabii ki
  • Gearbestten alan oldumu nasıl güvenilirmi , orjinalmı bilgi verecek varsa gearbestte baya uygun .

Ben dx ten 5 tane aldım arada baya fark var.
  • banggood.com'dan aldığım ürün bugün elime ulaştı.

Ürün çok özensiz paketlenmişti. Ürünün kendi paketinde hiç bir ambalaj yoktu ve hasarlıydı.

Ürünü açtım. üstünde kullanılmış olduğuna dair bir ibare göremedim. (çizik vs..)

Ürünün kodunu kazıdım fakat üstünde çince yazılar olduğu için rakamları okuyamadım. Dolayısıyla orjinalliğini kontrol edemiyorum.

Forumlarda söyle bir ibare okudum. Orjinal ürün sarj olurken bir telefonu sarj edebiliyor diyorlar. Bende denedim şarj olurken başka bir ürünü şarj edemiyordu.

Bunun üzerine siteye mail attım ürün orjinal değil diye cevap bekliyorum.

Ürünü eline ulaşanlarda böyle bir sorun yaşayan oldu mu ? Ne yapmam lazım ?

Orjinalliğini nasıl test edebilirim ?
  • bende 3 adet almistim bugün geldi 1 saate kontrol ederim . editlerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cHoSen1907

banggood.com'dan aldığım ürün bugün elime ulaştı.

Ürün çok özensiz paketlenmişti. Ürünün kendi paketinde hiç bir ambalaj yoktu ve hasarlıydı.

Ürünü açtım. üstünde kullanılmış olduğuna dair bir ibare göremedim. (çizik vs..)

Ürünün kodunu kazıdım fakat üstünde çince yazılar olduğu için rakamları okuyamadım. Dolayısıyla orjinalliğini kontrol edemiyorum.

Forumlarda söyle bir ibare okudum. Orjinal ürün sarj olurken bir telefonu sarj edebiliyor diyorlar. Bende denedim şarj olurken başka bir ürünü şarj edemiyordu.

Bunun üzerine siteye mail attım ürün orjinal değil diye cevap bekliyorum.

Ürünü eline ulaşanlarda böyle bir sorun yaşayan oldu mu ? Ne yapmam lazım ?

Orjinalliğini nasıl test edebilirim ?

[SICAKLIĞINI KAYBETTİ]XIAOMI POWERBANK 5V 2A 10400mAh

kodu kazıyınca üsteki fotoğraftaki gibi sayılar çıkması gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sinless34 -- 24 Mart 2015; 10:42:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: sametalbayrak

Gearbestten alan oldumu nasıl güvenilirmi , orjinalmı bilgi verecek varsa gearbestte baya uygun .

Ben dx ten 5 tane aldım arada baya fark var.

varmı cevap verecek?
  • sinless34 kullanıcısına yanıt
    Kodun üzerine çinçe yazılar olduğu için o kod okunmuyor.

Bu arada başka bir ara kablo ile şarj olurken sarj etme olayını denedim oldu.

Bu orjinal olduğunun kanıtı mıdır ?
  • hocam ben kontrol ettim 1 yaziyor . simdi orjinal mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel The Difference

22 şubatta banggood'dan sipariş verdim ürün ülkeye giriş yaptı

2015-03-23 13:57
    Gönderi Yurt Içi Merkezine Sevk Edildi

Bende 21 Şubatta sipariş etmiştim 4 martta sevk edilmiş o zaman benimkide 1 haftaya gelir büyük ihtimal. Haber verdiğin için teşekkürler.
  • yok anlik gelcekti, yok gunluk gelcekti diye beklemek yerine 45 tl ye banggod dan alirim (banggod daha ucuz su anki kur ile bile) . varsin 1 aya gelsin. ben acil olmayan bircok ihtiyacimi buradan aliyorum, kargo gelince de hediye almis gibi hissediyorum :D . ne idugu belirsiz diyenlere de , banggod buradaki tum alisveris sitelerinden daha kaliteli hizmet veren bir yer kesinlikle.
  • Ebay, paypal ile ödemeye 10 dolar indirim veriyor. Hesabınızı kontrol ederseniz iyi olur. Ebay' den 5000 mah lık olanı 7 dolara sipariş geçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratgurler

Ebay, paypal ile ödemeye 10 dolar indirim veriyor. Hesabınızı kontrol ederseniz iyi olur. Ebay' den 5000 mah lık olanı 7 dolara sipariş geçtim.

10 dolar indirim için kod falan mı gerekiyor nasıl oluyor
  • banggooddan aldıklarım bugün geldi ürünler orjinal sıkıntı yok
  • muratgurler M kullanıcısına yanıt
    haber verdiğin için sağol hocam banada gelmiş 10 dolar kupon.alt limit 15 dolar yani 15 dolarlık ürünü 5 dolara alabiliyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratgurler

Ebay, paypal ile ödemeye 10 dolar indirim veriyor. Hesabınızı kontrol ederseniz iyi olur. Ebay' den 5000 mah lık olanı 7 dolara sipariş geçtim.

Hocam teşekür ederim, sayende ben de gördüm kodu :) 15 dolar üstünde kullanmalık 10 dolar.

sen hangi linkten aldın ? bu cihazların orjinallik sorunu var çünkü :) almışken iyi incelemek lazım
  • Rica ederim. Bende ilk defa yurt dışından sipariş verdim, inşallah sıkıntı çıkmaz. Verdiğim link bu:

http://www.ebay.com/itm/141610820393?_trksid=p2059210.m2749.l2649&var=440754722128&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

Ayrıca satın alayım derken nasıl yaptım bilmiyorum ama Ebay de satın alma geçmişine (purchase history) girdiğimde ödeme yapılmamış (unpaid item olarak) bir tane powerbank görünüyor, nasıl eklediysem artık, cahillik :) Ödeme yapılmamış ürünü ne yapacağımı bilmiyorum şimdi. Silemedim de. Ödememi yapıcam? nolcak? El atın bi zahmet

• Stranger in the Night kullanıcısına yanıt
    Evet kod vermişler. Hesabını kontrol et
  • Yanında iptal vs olması lazım, yoksa da bir süre sonra otomatik iptal olur diye düşünüyorum.

Bu da fena değil gibihttp://m.ebay.com/itm/351239382351

10400 ler çok hesaplaya gelmiyor, 16 16 ya zaten bulunabiliyor. 5000 lik mi alsam diyorum :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.