Şimdi Ara

[SICAKLIĞINI KAYBETTİ]XIAOMI POWERBANK 5V 2A 10400mAh (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
498
Cevap
22
Favori
24.528
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • su 10 dolarlik kodu kontrol ettigimiz alan neresi ? login olunca direk karsimiza mi cikmasi gerek . :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sametalbayrak

quote:

Gearbestten alan oldumu nasıl güvenilirmi , orjinalmı bilgi verecek varsa gearbestte baya uygun .

Ben dx ten 5 tane aldım arada baya fark var.

varmı cevap verecek?

Gençler yokmu bir allah kulu şunu cevap veersin gearbest güvenilirmi .

Gearbest güvenilirmi sorun yaşarmıyım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARTHUR. -- 25 Mart 2015; 10:02:36 >
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    İptal seçeneği yok. Satıcıya mesaj attım, cevapta gelmedi, uğraşıp duruyorum. 10400 lüğüm olduğu için, verdiğin linkteki satıcıdan 5000 lik aldım ben.
  • quote:

quote:

quote:

Gearbestten alan oldumu nasıl güvenilirmi , orjinalmı bilgi verecek varsa gearbestte baya uygun .

varmı cevap verecek?

paypalla ödeme yapın, sorun çıkarsa çözüyorlar.

gearbestin en kötü yanı, kargoya teslim süresi saçma şekilde uzun. 19 unda verdiğim sipariş hala işlenme aşamasında bekliyor...

• Arkadaşlar ne kadar ucuza geliyor ki buradan aldığınız zaman. Ben ugrasamadim 59 tl ye aldım sanalpazardan 10400 luk olanı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • what_tha kullanıcısına yanıt
    Çok enteresan ürüne göre değişiyor galiba.
    Dün satın aldığım ürün bugün kargolandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

quote:

quote:

quote:

varmı cevap verecek?

paypalla ödeme yapın, sorun çıkarsa çözüyorlar.

gearbestin en kötü yanı, kargoya teslim süresi saçma şekilde uzun. 19 unda verdiğim sipariş hala işlenme aşamasında bekliyor...

Orjinallikte bir sikinti yasarmiyiz

• sanmıyorum. miband almıştım orijinaldi. ancak miband için kayış aldım taklitti.

paypalla ödeme yapıldığından sıkıntı olursa paypal çözüyor.
  • Buradan aldığım ürün geldi geçen hafta, herhangi bir sorun yok, ürün orjinal, kendisi şarj olurken telefon şarj edebiliyor bu da bir gösterge orjinallige dair.

• XIAOMI bunun usb kablosu lazım bana 5200'lük aldım 2ay kullandım kablosu bozuldu piyasadn 5-10tl kabloların hepsini denedim telefonu vs sarj etmiyor.orj kablo nerden alabilrim yurtdısndan vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haki_programmer

Arkadaşlar ne kadar ucuza geliyor ki buradan aldığınız zaman. Ben ugrasamadim 59 tl ye aldım sanalpazardan 10400 luk olanı.

Takipsiz alırsan 32 lira civarı. Takipli posta olarak alırsan 35 lira civarı.

• quote:

Orijinalden alıntı: haki_programmer

Arkadaşlar ne kadar ucuza geliyor ki buradan aldığınız zaman. Ben ugrasamadim 59 tl ye aldım sanalpazardan 10400 luk olanı.

Banggoodtan aldığım 28.5 tl ye geldi. yarı fiyat yani :)
  • Gearbest'ten 9 gün önce aldım hala processing aşamasında,sizce beklemeli miyim yoksa destek için mesaj atayım mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AngelDust!

Gearbest'ten 9 gün önce aldım hala processing aşamasında,sizce beklemeli miyim yoksa destek için mesaj atayım mı ?

mesaj atın. benim daha önce vermiş olduğum başka bir siparişimde aynısı başıma geldi. sinirlendim ticket açtım, 1 gün içinde cevaplayıp hemen ürünü kargoya verdiler. artık nasıl bir sistemleri varsa o konuda biraz sorunlular..
  • AngelDust! kullanıcısına yanıt
    Bir sorun olabilir, mesaj atın.

Benim 26 martta aldığım powerbank 27 martta kargolandı. Ancak nl posta ile göndermişler, o biraz geç getiriyor galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bien -- 29 Mart 2015; 23:39:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zphr

Takipsiz alırsan 32 lira civarı. Takipli posta olarak alırsan 35 lira civarı.

quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Banggoodtan aldığım 28.5 tl ye geldi. yarı fiyat yani :)

indirimdi koddu falan uğraştım, banggood 15.10$ +1.60$(takiple). hesap 43tl ve üzeri çıkıyor.16000lik de 23 dolardan 39.50ye çıkmış (sayfa açılınca 22.99 birkaç saniye sonra 39.50 oluyor.nasıl bir sistemse.)
    izlediğiniz yol tam olarak nedir ? siparişin biri takip no girilmiş. eğer daha ucuz alma yolu varsa 2. siparişimi iptal edeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metep -- 30 Mart 2015; 0:20:13 >
  • Ben 3 adet aldım tanesi 35TL'ye, uygun mu? Banggood'dan almıştım, daha ucuza başka bi yerden alınabiliyorsa iptal edeyim...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pinti kirpi

Ben 3 adet aldım tanesi 35TL'ye, uygun mu? Banggood'dan almıştım, daha ucuza başka bi yerden alınabiliyorsa iptal edeyim...

benim aldıklarımdan uygun fiyat. önceki mesajlarda daha düşük fiyatlar var.
    dolar kuru kaçtı? aldığınızda ürün kaç dolardı, takip ücreti ne kadardı ve indirim uyguladınız mı?
  • metep M kullanıcısına yanıt
    daha önce acc75a kodunu kullanmamış bir hesabın olması lazım.

sonra kaç tane alacaksan o kadar sayıda gri bankı sepet at, arkasından farklı bir renginden de 99 tane ekle. sepete gittiğinde otomatikman %5 düşmüş olacak. sonra ürünlerin isimlerinin başında kutucuklar var, 99 tane olandan işareti kaldır, fiyat sadece diğer kalanlar olarak değişecek. sonra kodu gir, 3 dolar da bu düşürecek.

artık takipli mi takipsiz mi istediğini seçip devam edeceksin. takipli istersen 12.65, takipsizi de 11.05 dolara geliyor.
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler.bugünkü siparişi geri iadeye bastım. Refund Pending yazıyor şuan.ilk aldığım 16.70$dı.%5i bugün duydum. kuponu bu alışverişte girmediğime göre halen %5im duruyordur tahminim.0.65$ı iadedeki işlemden dolayı kaybedeceğim tahminen.
    12.65$ olarak başarıyla işlemi tamamladım.dolar yükselebilir yine diye paypal dönüşümü kullandım.dolar böyleyken bu fiyat gerçekten şaşırtıcı :)
    5000liği düşünmedim çünkü 2 tane o tip ince powerbankim var.bunları daha çok tablet şarj edebilmek için istiyorum.16000lik de kamp, şehirlerarası ve yurtdışına çıkanlar için ideal diye düşünüyorum.10400lüğün tek eksiği bence 2 usb olmaması.

EDIT:Order Cancelled olmuş son durum. paypalda hareket yok ama.
    EDIT2: siteden gelen cevap: Thanks for your letter. We are arranging to make full refund(US$XX.XX) for your order XXXXXXX.Could you please check your account in 48 hours? Any other problem,please feel free to contact us.
    sıra paypalı bekmede :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metep -- 30 Mart 2015; 14:14:24 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.