Şimdi Ara

[SICAKLIĞINI KAYBETTİ]XIAOMI POWERBANK 5V 2A 10400mAh (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
498
Cevap
22
Favori
24.450
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: nomox1

Herkese merhaba Mavi ve gümüş rengi modeli $15.12 düşmüş bence kaçırmayın hem orjinal mi değil mi derdiniz de olmaz .

http://www.gearbest.com/mobile-power-bank/pp_144265.html

Yarına kadar bırakırsanız karta para yükleyeceğim bende bi mavi bi gümüş rengi almayı düşünüyorum . Bi tane banggood dan aldım geçen ayını 9 da siparişi verdim hala gelmedi .

1 hafta önce sp den kombo yakaladım o şekilde aldım da bu fiyatta resmen al beni diyor. gearbestte de 2.5 dolar kredim var önceki alışverişten.

ama gearbest takip kodu için 2 dolar alıoyor ve bu üründe takip kodu zorunlu diyerek sepete otomatik ekliyor. fiyatı 17 dolar olarak almak lazım yani.

yalnız indirim mavi renkte, gümüş olan hala 17küsür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 19 Mart 2015; 0:19:20 >

• Arkadaşlar ben sanalpazardan aldım xiaomi nin sitesinden orijinalliğini kontrol etmek istiyorum. Fakat security kodu bulamadım galiba xiaomi bandrolünün üstündeki kodu girmek lazım ama bendeki çince? Nasıl çözebiliriz? Başka yolu var mıdır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • colemerg30 kullanıcısına yanıt
    o kod değil, onu hafif kazıman lazım. altında çıkıyor kod. tabi sendeki başka bişey değilse :)
  • 10lira 20lira için kasmayın gidin taksitli alın yahu ne idüğü belirsiz çin kökenli siteleri bırakın.

• Gearbestten kaptim, puanlari dusunce, singpostla 12,98 e geldi 34 lira gibi. Haber verene tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: beyhan06

Merhaba bende sanalpazardan aynı ürünü indirimlerle 49 tl ye aldım, ürünün orjinal olduğuna eminim, ancak bende takıntı oldu, kutunun üzerindeki seri numarasını mi nin sitesine girerek orjinal olup olmadığını kontrol etmek istiyorum, ama doğrulama kodu çin dilinde bir resim, bunu bir türlü kutucuğa yazamıyorum, siz nasıl yaptınız.

Link paylaşabilir misiniz? 49 TL'ye almak en mantıklısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

o kod değil, onu hafif kazıman lazım. altında çıkıyor kod. tabi sendeki başka bişey değilse :)

Çok teşekkür ederim. orayı kazımam gerektiğini fark edememiştim. Kazınacak yerdeki yazıları anlamak için az kalsın çince öğreniyordum

• quote:

Orijinalden alıntı: Feel The Difference

22 şubatta sipariş verdim (kargo takipli olarak)

en son gelişme ise şu

2015-03-11 14:00, NETHERLANDS (THE) (Yurt Disi), Gonderi yurtdisina sevk edildi,

hala bekliyoruz bakalım

Benden 1 gün sonra vermişsin aynı anda gelir büyük ihtimal. bende kargo takipsiz almıştım. Bilgilendirirsen sevinirim ara ara. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkutamca

quote:

Orijinalden alıntı: Feel The Difference

22 şubatta sipariş verdim (kargo takipli olarak)

en son gelişme ise şu

2015-03-11 14:00, NETHERLANDS (THE) (Yurt Disi), Gonderi yurtdisina sevk edildi,

hala bekliyoruz bakalım

Benden 1 gün sonra vermişsin aynı anda gelir büyük ihtimal. bende kargo takipsiz almıştım. Bilgilendirirsen sevinirim ara ara. Teşekkürler.

Benim de 23 unde kargoya verildi,takipteyim :)
  • Feel The Difference F kullanıcısına yanıt
    NLPost ile geliyorsa tam bir işkence oluyor.
    Çinden Hollanda'ya gelecek, Hollanda'da birkaç gün bekleyip TR'ye gelecek derken süreç 1 ayı geçiyor.
    Hem daha pahalı hem de kalitelidir diye NLPost ile gönderi seçmiştim. Hâla bekliyorum.

Ben Xiaomi Power bank Sanalpazar'dan aldım. Toplam 53 TL'ye mâl oldu. Hem muhatap olacabileceğim biri hem de garantisi var.
    Sizlere de öyle yapmanızı tavsiye ederim. Sanalpazar konusunda indirimli hesaplar paylaşılıyor.
    Geekbuying'ten aldığım Power Bank gelince aldığım fiyata satmayı düşünüyorum.
  • SPaCeLoRD kullanıcısına yanıt
    Indirimi yakaladın demek ona buna laf söylemeden önce durup düşünmeni tavsiye ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jorge

Indirimi yakaladın demek ona buna laf söylemeden önce durup düşünmeni tavsiye ediyorum.

söylemeye devam derim, çok bilmişlik yapıp sp 3 saatte bir anlık ve günlük dağıtıyor edebiyatı yapmaya gerek yok, 4-5 aydır 1 kez denk geldi, şimdi çıkıp sp şakşakçlığı mı yapayım ?
  • quote:

quote:

söylemeye devam derim, çok bilmişlik yapıp sp 3 saatte bir anlık ve günlük dağıtıyor edebiyatı yapmaya gerek yok, 4-5 aydır 1 kez denk geldi, şimdi çıkıp sp şakşakçlığı mı yapayım ?

Ben beceremedim uğraşamadım gelmedi dersin birazda kabahati kendinde aramak gerek şakşaka gerek yok sp de kombo yakalarsanız da aynı fiyat kılıfta hediyesi dediğimde topa tuttunuz beni.

• quote:

quote:

quote:

Ben beceremedim uğraşamadım gelmedi dersin birazda kabahati kendinde aramak gerek şakşaka gerek yok sp de kombo yakalarsanız da aynı fiyat kılıfta hediyesi dediğimde topa tuttunuz beni.

tuttuk çünkü gelmiyor, 11 de de girdik 12 de de 13 te de 20 de de, gelmeyince gelmiyor. sp konusuna bak, isyanda olan bi dünya insan var :) ama her gün gelen de var.

sana komboyla almak mantıksız demedik, kombo gelmiyor dedik. çok içine oturmuş bunu anladık ama senin de bunu anlaman lazım önce.

• quote:

quote:

quote:

quote:

tuttuk çünkü gelmiyor, 11 de de girdik 12 de de 13 te de 20 de de, gelmeyince gelmiyor. sp konusuna bak, isyanda olan bi dünya insan var :) ama her gün gelen de var.

sana komboyla almak mantıksız demedik, kombo gelmiyor dedik. çok içine oturmuş bunu anladık ama senin de bunu anlaman lazım önce.

İçime oturmadı dostumfakat bana laf söyleyenlerin benim dediğime gelmesini görünce yazma gereği duydum. Hayırlı olsun güle güle kullanın

• sanalpazar 20 lira çek konusunda bazı arkadaşlar yardımlaşıyor.sağolsun bir arkadaş kullanmayacakmış bana verdi indirim hakkını

49.90,a kılıf hediyeli garantili xiaomi 10400mAh powerbank aldım.

açıkçası ben uğraşmam çin sitelerinden almak için.tabiki benim düşüncem bana
  • endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    senin kılıf ta mavi mi geldi ? :)
  • quote:

hocam ben satıcıya kırmızı, pembe olmasında ne olursa olsun dedim.siyah yollamış
  • endülüs_faruki kullanıcısına yanıt
    ben mesaj atmayı unuttum, mavi/turkuaz bi renk gelmiş, hiç içime sinmedi. muhtemelen kullanmaycağım da siyah yollasaydı keşke bana da :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: endülüs_faruki

quote:

hocam ben satıcıya kırmızı, pembe olmasında ne olursa olsun dedim.siyah yollamış

Hangi saticidan aldiniz acaba? Orijinalligini teyit etme imkaniniz oldu mu? Ben de sanalpazardan almayi dusunuyorum.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.