Şimdi Ara

Sicak firsatlarin forum disina kapali olmasi fikrini destekleyenler... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
4
Favori
2.486
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
154 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternet ortamında başa çıkamazsınız, eski üyelerden de var öyle sivri zekalılar.

Bir de fake üyeliği ile özelden çek dilenip, gerçek üyeliği ile çek satışdan bu çekleri satanlar var.
  • Tam destek ama konunun dikkat çekmesi için yapıyor adamlar niye kaldırsınlar ki

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mantıklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bada38

Şu anda ne ise yarıyor ?

Bir şey yapmıyorlar. Yapmayacaklar. Yapabilecek yetkinlikte değiller. Haliyle arzuladığın sonuca ulaşman çok iyimser bir düşünce.

• Konu 1-2 ay ince acildi yogun destek geldi yonetim kabul etmedi malesef

• Bende destekliyorum

• destek+++++

• Bende destekliyorum. Sicak firsatlar sayesinde, mobil platformlardan 1 den fazla cek edinip forumda satma olayida ortadan kalkar.

• quote:

Orijinalden alıntı: killerwhitewhale

Eski uye kurali konmasi zor ancak

YAPILMAK ZORUNDA OLAN SICAK FIRSATLARIN DISARIYA KAPATILMASI

Yuz kez soyledik bunu forumda yapmiyorlar,,,

Foruna uye olmak ne kadar zor ola ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllık 10 lira gibi temsili giriş ücreti koysunlar sıcakfırsat bölümüne. Zaten sadece sıcak fırsatlar bölümünde reklamdan kazanacakları parayı oradan karşılamış olurlar.
  • Şahsen genelde yorum yazmaktan çok okumayı tercih ederim bundan dolayi belki yorum yapmam çok doğru bulunmayabilir.fakat herkesin rastgele bu bölüme girmesi hoş bir durum değil.en azindan uye olmayanlara kapalı olmalı.üyenin paylaştığı fırsatlara göre de gerekirse yetersiz bulunup üye geçici olarak yorum yazmamalı

• Bende destekliyorum . En az 1 yillik uye olanlar sicak firsatlari kullanirsa, disardan herkes goremezse cok faydali olur ..

Butun firsatlar patlamaya basladi son zamanlarda ..

• quote:

Orijinalden alıntı: sistemsiz

En mantıklısı yıllık ücretli üyelik getirilmesi. cuzi de olsa para alınmalı.

+1 cok mantikli

• Arkadaşlar isterseniz davetiye sistemli çalışan sıcak fırsatlar mobil uygulaması yapabilirim. Yönetimini de birlikte yaparız. Ancak tictoc gibi kampanyaların burada paylaşılmasını nasıl engelleyeceğiz? Asıl sorun bu.

• destek veriyorum.
  • Destek!
  • Sicak firsatlarda bir degisiklik olacagini dusunmuyorum. Eger olacaksa da soyle olabilir. Herkesin yila bagli biriken bir puani olmali. Herkes paylastigi firsatin ve yorumun basarisina gore puani artmali ve azalmali. Bellirli seviyede puani olanlar belirli konulari gorebilsin. Boylece basarili takipciler belirli bir yerde kalabilir. Acemilerde eger cabalarsa seviye yukseltebilir. Kotuler, misafirler bir yere varamaz.

• +1

• bence 5 yıl sınırı olsun herkes 5-10 tl para verip üyelik alabilir.5 yıl ile sınırlandırırsak hem troll azalır diye düşünüyorum.
  • üye yili ne kadar eski olursa olsun.bence uzunsüreli cözümdegil.yapilmasi gereken o tür üyelikleri belirlemek ve amblem eklenir.yazi karakteri degişik olur. diger, üyeler tarafindan anlaşılmasi gerekir.diger üyeliklerden farkli olmasi lazim adam satici kullanici gibi yorum yapiyor.önüne gelen ilan aciyo.ilanlarda paylaşan kişinin üye tarihine bakar olduk.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.