Şimdi Ara

Sicak firsatlarin forum disina kapali olmasi fikrini destekleyenler... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
4
Favori
2.486
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
154 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

4 yıllık üye olan adam en az 3 yıllık üye olsun diyor.Neden 5 değilde 3?Sana göre mi zaman koyacaklar?Bu şekilde forumun üye sayısıda artar üyeyle alınmalı
  • Abi dışarıyı geç, içerde ki İrlandalılar ne olacak? Yıllarca gittigidiyorda beleşe ürün listeledim. Burada biri hayıflanınca yardım edeyim dedim. 5-10 kişiye açığı anlattım.

Ertesi gün 4 yıldır yaptığım beleşe listeme açığı kapanmıştı.

Üye olsun, olmasın; eski olsun yeni olsun. Bunlar önemli değil, insan olup güveni suistimal etmesinler.

Sen kapatırsın adam üye olur. 1 sene dersin, 1 yılı doldurur. Fakat mal her zaman maldır, ne değişecek?

Adam çekemiyor, bir şey yapıyorsun; kampanya devam ederken, yerin dibine giriyor kendi faydalanamıyor diye. Olay eski-yeni değil, içten pazarlılık ve hasetliktir.
  • Sonuna kadar tam destek

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam işi gücü bırakıyor gelmiş buraya şu sitede 50 TL üzeri kargo ücretsiz diye konu açıyor. Bu mu sıcak fırsat? Şikayet ettim konunun kaldırılmasına gerek görülmemiş diye cevap geldi. İyi güzel de kardeşim o zaman kargo ücretsiz olan tüm siteler için gelip buraya konu açarlarsa ne olacak? Kargonun ücretsiz olması sıcak fırsat mı? Hepimiz biliyoruz kargo ücretsiz olduğunda fiyatlarla oynuyorlar ve o parayı bizden alıyorlar.

Lafın özü şu burada tartışılması gereken sıcak fırsatların üyelere kapatılması değil sıcak fırsatların vizyonunun olmamasıdır. O kadar gereksiz konu var ki gözümüzden kaçan bir sürü sıcak fırsat oluyor. Anlamadığım şekilde buna göz yumuluyor. Bu kafayla giderlerse herkes elini ayağını çeker buradan. Bir sürü sıcak fırsat benzeri site ve forum var.
  • yol geçen hanı oldu. sıcak fırsatı da telef eder oldular. bir düzen olması gerekli.
  • destek
  • Destek

• bu popüler konular saçmalığından da silinsin, bu bölümle alakası olmayan insanlar da doluşup bilgi kirliliği yapıyor son zamanlarda.
  • destek
  • Ne yapılır bilmem ama bir duzenleme şart oldu..

en muzdarip oldugum her önüne gelen konu acıyor ve sıcak olmayan

konulardan bıkıyorum aslen sıcak olan seyleri kacırıyorum.
  • üye olmak çok zor değil. yıl sınırı getirilmeli. 2 idealdir. Ayrıca online süresi de olabilir.
    not: 8 yıllık üyeyim. keyfime göre yıl belirlemedim.

sıcak fırsatlar için ücretli üyelik olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Girrffe -- 8 Mayıs 2015; 18:28:12 >
  • Destek +++

Ayrıca;

1. Dışarıdan gelen misafirlere bölüm kapatılmalı
    2. En az 5 yıl üyelik tarihi sınırı olmalı.
    3. 5 yılı dolduramayanlar bölüme ücretini ödeyip girmeli.
    4. Sıcak fırsat konuları popüler konularda gözükmemeli.
  • Destek

• quote:

Orijinalden alıntı: bada38

Bankaların hepsi daha önce altın alımına puan veriyordu ama arayıp sora sora onu da iptal ettirdiler, bunu veren tek kart kaldı onu da burda paylassam biliyorum ki yarın o da artık vermez, sıcak fırsat dışarıya görünmesin bunu yönetim yapar,bizimde yapacağınız iş biraz bilinçli hareket etmek

Kardeş ağzımızı bozacagimiza dediğin gibi kapatilsin yoksa buranın fırsat paylaşıp emek harcamaktan başka bir amacı kalmayacak

• Çok lüzumsuz başlık var, adam dün üye olmuş, 5 tane başlık açıyor bir günde. Akbank kampanyalarının tümünü ayrı başlık altında sıralamış, yav akbank başlığı var, gir orada ne yazacaksan yaz işte, olmaz. Birileri, başlık için teşekkür edecek, o da egosunu tatmin edecek. Bir şey alacağım zaman bazen bakıyorum bununla ilgili fırsat varmı diye, yazılanların çoğu anlamsız, mantıksız şeyler, bir çoğu reklam amaçlı. Hele 0 mesajlı üyelerin, şöyle bi ürün gördüm sıcağa benziyor mesajları kahredici

• Yıl değil ama 1 hafta yada 1 aydan az olanlar seklinde olabilir. Sonuçta kampanyalar bu kadar sürüyor.

• arkadaşlar bu yönetimle bir sonuç çıkmaz ayrıca sadece eski üyelere bölümün açılmasıda çözüm değil..

o zamanda bu forumda eski üyelikli hesap satışları başlar demedim demeyin..
    hele hele forumda çek satış takas bölümü adı altında baronların oluşturduğu bir konu varken...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam destek

• Emre_z3 kullanıcısına yanıt
    Olsun bizde seneye girerik.

• benim şöyle bir fikrim var sıcak fırsatlar bölümü misafirlere kapatılsın
    sıcak fırsatlarda konuyu açacak üye kendi konusuna üyelik yılı şartı koyabilsin örneğin yeni konu açma sayfasında şöyle bir seçenek olsun
    Konuyu kimler görebilir?
    a-)bütün üyeler
    b-)sadece 1 yıl ve üzeri üyeler
    c-)sadece 3 yıl ve üzeri üyeler
    d-)sadece 5 yıl ve üzeri üyeler
    böylece burda konuyu açacak arkadaş kendi konusunu istediği gibi sınırlandırabilir hemde yeni üyelerin sıcak fırsatlarda paylaşacağı fırsatlardan yararlanılabilir.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.