Şimdi Ara

Sicak firsatlarin forum disina kapali olmasi fikrini destekleyenler... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
4
Favori
2.486
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
154 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En mantıklısı yıllık ücretli üyelik getirilmesi. cuzi de olsa para alınmalı.
  • Ben destekliyorum. Hatta cüzi bi ücret olmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • +1 mantıklı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SoSca kullanıcısına yanıt
    Veri tabanını cortlarır bu, sisteme çok yük getirir

• Şu ücret diyenleri görünce sinir oldum ve kesinlikle karşıyım. Herkese açık kalsın böyle. Diğer türlü de farklı olmayacağı hemen belli oldu.
  • yüz kere söylendi bu, dh oralı bile olmadı, onlar için sitenin hit i önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

onlar için sitenin hit i önemli.

kesınlıkle haklısın
  • tamamen destek veriyorum olursa mükemmel olur ama öyle beleşe olmaz. şöyle;

Forum sahibi açısından düşün. Adamlar reklamdan tonla para kazanıyor. ha sen dersen ki bölüm yabancılara kapansın üyeler zaten reklamları görecek, o zaman da sıcak fırsatlar bölümüne giriş aylık 20 tl derse zoruna gitmemeli. reklam veren adam sadece üyeleri için mi veriyor sanıyorsun. misafir kullanıcıların sayısına bir bak bakalım üyeden fazla misafir var.

yani işin özü böyle bir şey olamaz.
  • paralı olmasını tasvip etmiyorum... sıcak fırsatların sadece 3-4 yıllık üyelere açık olması da sitenin popülaritesine zarar verir...
    öyle bir şey olmalı ki hem site zarar görmemeli,hemde bizler amacımıza ulaşmalıyız.... şuan için aklıma bir fikir gelmiyor malesef
  • Sadece üyeler olmalı bencede.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat_5320

Sıcak fırsatlar popülere düşmesin,üye olmayanlar konuları göremesin yeterli.
    Gerisi biraz abartı olur.

+1, daha fazlası abartı olur. En az 1 yıllık uye olmak felan sacma olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Destek oğlu destekk
  • Bencede kapatilsin ama sanmiyorum yapacaklarini

• Destek +1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu site benim olsa ne diye kullanici sayimi, aramalarda ust sirada cikmami azaltacak birsey yapiyim. Burasi hayir merkezi mi. Buarada reklam verecem para kazanacam. Ne kadar cok kisi girerse o kadar para kazanirim. O sebepten su isteginizi yapMasam kac kisi isyan edip sozlerimizi dinlemiyorlar haydi gidelim der. Cok az kisi. Peki su haliyle daha fazla kisi kazanirim.

Bu sebepten bosuna zaman harcamayin.

• Kesinlikle destekliyorum

• Yıl sınırı olsun mış muş , 10 yaşındayken üyelik açmış 5 yıllık üyenin, babasının kartıyla yapacağı işlemler ile ilgili sorduğu acaip sorulara ne mh çare olur ne forum
  • Hatırlayan vardır ttnet Carrefour kodu dağıtıyordu öğretmenler için.burdan birileri arayıp haber verdi hemen açığı kapattılar

• Bir fırsattan 10 tane kaptım 30 tane kaptım diyenleri. çoklu çek,puan neyse alıp çek satışta satanlari tespit edip banlayacaksin..

• Bir çok kişi artık bunun farkında, forumlar sayesinde kampanyalardan haberdar oluyoruz tamam ama bir gerçekte varki yine kampanya paylaşımlarında yapılan saçma sapan yorumlar '' açıkları alelade desifre etme gibi'' böyle dengesizler sayesinde kimimiz kampanyanın daha yeni farkındayken bir bakıyoruz ki bitmiş bunun önlemini forumlarda almak bence çok zor buna ancak forum yetkilileri halledebilir oda işte diyorumya zor bu kezde forum olmanın manası kalmıyor.. Aslında en güzeli kampanyaları sıkı takip edenlerin facebook'ta kapalı bir grup altında toplanıp orda birbirine yardımcı olabilir.. benim görüşüm bu yönde.. hopisi, tictoc 50 tl.si, ve yine tictoc yemek sepeti son örnekler...
    kimisi geliyor kampanya aslında böle siz birbirinizi ekliyorsunuz yalnış oluyor diyor, be mankafalılar burdakiler milyonlar kazanmış bir önceki yarışmalardan haberleri yok hakkaten gülermisin ağlarmısın, çok sinir bozucu bir durum, site yönetimi buna bir çare bulabilirmi bilmem ama ben artık çok rahatsız oldum bu durumdan

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.