Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (12621. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
13 Misafir - 13 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.251
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Hayır, tam olarak 24'ünde başlamasını bekliyoruz ama bu sene geçen senenin yarısı bile olamayacak döviz kurları, 30€ vergi sınırı, gönderim kapanmaları vs hiçbir tadı kalmadı bende büyük ihtimalle hiçbir şey almayacağım ilgi çekici bir şeyin olması çok zor adamlar yapsa bile saydığım sebepler yüzünden hiçbir anlamı kalmıyor Amerika ve Almanya'da akraba, tanıdık ayarlamaya çalışın derim.
  • buludag89 kullanıcısına yanıt
    bulamicaz galiba.

pro + gt 440 euro suan. adam akilli indirim gelmezse 197 euroya normal 4 alicam.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    öyle düşünürsen hiç bir sene alamazsın geçen seneede aynı muhabbet dönüyordu ozmn dolar 3.16 falandı euro 3.76 her sene dolar euro fırlıyor nabıcan hiç ürün almican mı ömrün boyunca
  • 30 Euro vergi sınırından sonra amazonun pek anlamı kalmadı ufak ürünlerde onun dışında yine tabi fark türkiye ile çok ürünler var.
  • Kestane konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eskizaman E kullanıcısına yanıt
    Selamlar. Gümrük vergisi de içerisinde oluyor zaten. 747 dolara geliyor.
  • Chronotide kullanıcısına yanıt
    Yalan borcum mu var sana Yurtiçi, Aras, Mng üç şirketen fiyat almıştım. Amazon geri gönderme adresine verdikleri fiyat buydu. PTT 200 tl istedi en iyi fiyat oydu.

Klavyenin kutusu büyük ve ağır mekanik klavye olduğu için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Yalan borcum mu var sana Yurtiçi, Aras, Mng üç şirketen fiyat almıştım. Amazon geri gönderme adresine verdikleri fiyat buydu. PTT 200 tl istedi en iyi fiyat oydu.

Klavyenin kutusu büyük ve ağır mekanik klavye olduğu için.

Aldığım monitör sorunlu çıktığında kargo ücretini ödemediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: helll_599

öyle düşünürsen hiç bir sene alamazsın geçen seneede aynı muhabbet dönüyordu ozmn dolar 3.16 falandı euro 3.76 her sene dolar euro fırlıyor nabıcan hiç ürün almican mı ömrün boyunca

aynen doğru diyorsun
  • Telegram, whatsapp, discord lütfen ne varsa bir link atın. Burada hiç fırsat göremediğimiz gibi ergen kavgaları izlemek çok sinir bozucu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekobaba

quote:

Orijinalden alıntı: sekobaba

Hesap kendi adıma kredi kartı arkadaşımın adına sıkıntı oluyor eyyyy tecrübeliler

cevap verecek var mı

Soru sormuş olsaydınız eminim cevap veren olurdu.
  • MrCooL_ kullanıcısına yanıt
    Hesap kendi adıma kredi kartı arkadaşımın adına sıkıntı oluyor mu ? alırken
    hiç alışveriş yapmadım kredi kartı babamın veya arkadaşımın olsa sıkıntı yaşar mıyız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • adriyatik94 A kullanıcısına yanıt
    tr de indirime girer belki
  • Arkadaşlar herkese merhaba AMAZONDAN PSU almak istiyorum daha önce mouse aldım razer deathadder 150 lira gibi bir fiyata 1 haftada geldi ama PSU çok pahalı ve gümrüktür odur budur risklimidir tamda bilmiyorum sizlerden yardım istiyorum o yüzden.Bir kaç kez baktım araştırma yaptım PSU'lar hakkında lütfen bilgisi olan yardımcı olsun birde bu bazı baktımlardımda vergi iadeleri falanda var o işler nasıl oluyor form doldurmak gerekiyormuş heralde.
    PC Sistemim şu şekilde:

Asus Maximus VIII HERO z170 1151 ANAKART
    i7 6700K işlemci
    Kingston 16gb(2X8) HYPERX FURRY 2666hz DD4 RAM
    Evga GTX970 SSC ACX 2.0+ GDDR5 4GB 256bit EKRAN KARTI
    COOLER MASTER HAF 912 COMBAT GX80 PLUS 750W MidT ATX Pencereli Siyah Kasa

arkadaşlar psu önerilerinizi ve amazon'dan psu siparişleri hakkında deneyimlerinizi bilgilerinizi bekliyorum herkese kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkant19

Laptop almak istiyorum ancak kafamda sorular var daha önce alan arkadaş varsa yardımcı olabilir mi_?

4500 tl degerinde laptop aldım amazon.it den italyanca. sorunsuz geldi. google translate le aldım :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

Orijinalden alıntı: hochimin_55

https://www.amazon.com/dp/B06XNMXXCP/ref=twister_B06ZYLDBFM?_encoding=UTF8&psc=1

Bluetooth hopörlörden anlayam var mı indirime girerse bunu alırım cumaya

Fiyatına göre güzel bir hoparlör ve Anker den çok daha iyi ses olarak Anker Soundcore'un ses gücü baya zayıf, pil ömründen başka marifeti yok.

üstelik 10 dolar daha ucuz. doss baya övgü almış :/ kararsız kaldım black friday da inidim alırsa karar verecem

• selam arkadaşlar
    bu amazon usa den ps vr alırsak acaba versiyon olarak Türkiye ile uyumlu mudur acaba.
    telefonlar gibi geldiğinde patates olmasın
    bilen var mı acaba...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SERSERİ6935 -- 22 Kasım 2017; 18:49:43 >
  • Bu konu yine mi ısıtılıp ısıtlıp önümüze konuyor daha ne kadar ifşa olacaksınız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dolar 4 tl oldu. Artı gümrük vs varken artık amazon unda hiçbir albenisi kalmadı. 2 tb hdd alayım dedim. 80 dolar fiyatı var. 20 dolar da kargo yazıyor. Türkiye den daha pahalıya geliyor nerdeyse. Bende hepsiburada dan 345 tl ye aldım. Dualshock bakayım dedim. 40 dolar + 15 veya 20 dolar kargosu var. Artık yurtdışından ürün almak çok daha pahalıya geliyor. Bu duruma getirenlerden lanet olsun.

• The Mühendis kullanıcısına yanıt
    Admin neden siliyor ve de nasıl hala anlamıyor

• 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.