Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (12623. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir - 14 Masaüstü
5 sn
260.707
Cevap
2.701
Favori
13.892.179
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • Uzun süredir Amazon forumunu takip edemiyordum. Burası önceden baya aktifti. Eskiden ürün paylaşımlarını takip edemiyordum. Black Friday öncesi bir bakayım dedim ama son bir kaç sayfayı incelediğimde 1-2 paylaşım harici bir şey bulamadım. Bazı arkadaşlar telegram, whatsapp vs link istemiş. Acaba ürünlerin paylaşıldığı bir başka platform mu oluştu? Eğer öyleyse ben de bu platforma katılmak isterim. Link gönderebilirseniz çok sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • td1907 T kullanıcısına yanıt
    peki o verginin geri iade olma şansı varmıdır aldığım ürüne istinaden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakklo

Uzun süredir Amazon forumunu takip edemiyordum. Burası önceden baya aktifti. Eskiden ürün paylaşımlarını takip edemiyordum. Black Friday öncesi bir bakayım dedim ama son bir kaç sayfayı incelediğimde 1-2 paylaşım harici bir şey bulamadım. Bazı arkadaşlar telegram, whatsapp vs link istemiş. Acaba ürünlerin paylaşıldığı bir başka platform mu oluştu? Eğer öyleyse ben de bu platforma katılmak isterim. Link gönderebilirseniz çok sevinirim.

Bu sorunun cevabını ben de merak ediyorum. Keza msi gaming notebook almak istiyorum. Ve takip edemiyorum iş dolayısıyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cogman

peki o verginin geri iade olma şansı varmıdır aldığım ürüne istinaden.

Yok hocam. Zaten o vergiyi amazon senin adına ödüyor. Bir nevi senin adına gümrük işlerini halletmiş oluyor. O parayı ödemezse gümrükten ürün geçmez...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Seriouslyman

Tüh be tahmin ettiğim gibi amazon.de de ise bu ürün Türkiye'ye gönderilmiyor yazıyor Başka satıcıda değil ikiside aynı ama tabi review oranı farklı birinin 100 küsür diğerinin 30.Birde hocam hani 49 euro üzerine kargo bedava yazıyor ya amazon.de de 20-30 dolar yazıp genede kargo bedava yazarsa sıkıntısız gelir sanırım değil mi ? yada kargo ücreti 2-3 euro yazarsa kargo ücreti 2-3 eurodan fazla gelmez sanırım değil mi ? Cevabınız için ve yardımcı olduğunuz için teşekkürler bu arada

Hocam ürünlerin çoğunda gönderilmiyor yazabiliyor ama sepete ekleyince durum değişiyor. Kontrol etmenizde fayda var

• quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

Orijinalden alıntı: hochimin_55

quote:

Orijinalden alıntı: freefalcon

quote:

Orijinalden alıntı: hochimin_55

https://www.amazon.com/dp/B06XNMXXCP/ref=twister_B06ZYLDBFM?_encoding=UTF8&psc=1

Bluetooth hopörlörden anlayam var mı indirime girerse bunu alırım cumaya

Fiyatına göre güzel bir hoparlör ve Anker den çok daha iyi ses olarak Anker Soundcore'un ses gücü baya zayıf, pil ömründen başka marifeti yok.

üstelik 10 dolar daha ucuz. doss baya övgü almış :/ kararsız kaldım black friday da inidim alırsa karar verecem

Kalite olarak Mifa A10 hepsinden iyi aslinda. Pulse X de cok iyi ancak daha cok bass agirlikli bir hoparlor. İmzadaki Bluetooth Hoparlor konusuna goz atmanizi tavsiye ederim

https://www.amazon.com/Bluetooth-Speakers-MIFA-Portable-Resistant/dp/B074TWW593/ref=sr_1_2?s=electronics&ie=UTF8&qid=1511385429&sr=1-2&keywords=Mifa+A10

saolasın iyi oldu bu. amazon basic alacaktım belkide araştırmasaydım :)) mifa 5 yıldız almış yorumlar çok iyi.

doss amarikan malı kaliteli algısı yarattı bende. cuma son kararımı veririm. senin başlık baya faydalı olmuş

• td1907 T kullanıcısına yanıt
    Anladım,kimi yorumlarda bazi ürünlerde onu geri yatıyor falan diye okudum ondan aklıma takıldı
    Birde satıcı amazon olan ürünler tahminen kac günde kargoya veriliyor acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • anlamıyorum ilk sayfada verilen ürünlerin çoğu türkiyeye gönderilmiyor. neden oraya yazılıyorlar.
  • Kestane konu

Bu konu ibret alınacak bir hikaye barındırıyor.
  • Amazondaki 1 TB SLim modeli kaldırıldı mı ?
  • Hocam 3 mesaj öncenizde cevabı verilmiş. Hatta ana başlıkta büyük puntolarla yazılması lazım galiba

• Ne oldu ki konuda hocam? Ölmüş gitmiş

• hakklo kullanıcısına yanıt
    Konu sahibinden dolayı konu öldü. Artık aktif değil yani. BF öncesi ben de hareketlenir diyorum ama konu sahibinin düzenlemesi olmadıkça iş zor gibi. Üstteki arkadaşın dediği gibi ibretlik hikayesi var bu konunun.
  • Ürün paylaşımını geçtim geçen sene bu zamanlar deli gibi indirimler vardı şuan indirim yok kayda değer. Hatta hiç yok desem yeridir
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuis

Hocam 3 mesaj öncenizde cevabı verilmiş. Hatta ana başlıkta büyük puntolarla yazılması lazım galiba

hayır yine değişen bişey yok. ödeme kısmına geçmiyor .
  • amazon.com olan site yeni ürünleri genelde saat kaç gibi ekliyor bilen var mı? sabaha kadar birçok ürün eklenmiş oluyor. ama tam zamanı çözemedim.
  • Konu öldü 2 aydır aynı ürünler duruyor üzüldüm açıkçası foruma girdiğimde direk baktığım bir sayfaydı

• Amazon kindle ile ilgili bir fırsat var mıdır acaba?
  • Beyler tamam konu öldü ama sanki amazonda ölmüş gibi?

Geçen sene en en iyi fırsatlar bir anda ortaya çıkmıyordu bu zamanlar sanki deli dehşet şeyler düşüyordu? Haksız mıyım? Bot alacam columbia gördüğü dip fiyat bile son dönemlerde 63 euro? 38 euroya düşen vardı geçen sene.

Bu sene tırt geçecek bence

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • konu sahibi ile ne alakasi var?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.