Şimdi Ara

Sibirya kurdu korur mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
1
Favori
22.560
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sibirya kurdu korur mu ? Kuzenim alıcak o soruyor da. Mesela bir kangal çıksa,bizimki benim arkama saklansa rezil olurum . Sizce mesela bir çocukla kuzen kavga ediyor ve bizim Bella araya girer mi ? yoksa öyle izler mi ?

• Sibirya Kurdu korumaz hocam yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: famousekolll

Sibirya Kurdu korumaz hocam yav
    Bana birisi tekme tokat dalsa bile mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: unimenam

Bana birisi tekme tokat dalsa bile mi

Alıntıları Göster
    Valla bende Husky varken hiç kimse bana dalaşmadı ondan bilmiyorum
  • quote:

Valla bende Husky varken hiç kimse bana dalaşmadı ondan bilmiyorum

Alıntıları Göster
    Hmmm... Tamam o zaman bilgisi olan yazsın . Çünkü bizim burada çok caniler var. Gölcükteyim çok serseri var. Mesela ben sokak köpeğini seviyorum peşimden geliyor benim hoşuma gidiyor arkadaşlarım ağzına tekme atıyor . Yazık be. İşte ona da öyle bir davranış yaparlarsa kuyruğunu bacaklarına sıkıştırıp arkama geçmesin bir de

• quote:

Hmmm... Tamam o zaman bilgisi olan yazsın . Çünkü bizim burada çok caniler var. Gölcükteyim çok serseri var. Mesela ben sokak köpeğini seviyorum peşimden geliyor benim hoşuma gidiyor arkadaşlarım ağzına tekme atıyor . Yazık be. İşte ona da öyle bir davranış yaparlarsa kuyruğunu bacaklarına sıkıştırıp arkama geçmesin bir de

Alıntıları Göster
    sibirya kurdum varr 1 bucuk yaşında sokakta başka köpek görünce göğsünü falan gösteriyo kuyrugunu kaldırıyo bi asil duruş yapıyo köpek yaklasınca koklaşmaya başlıyolar :D koruma konusunda bi kere serserinin birisiyle birbirimize girmiştik köpek kaçıp eve gitmişti

• quote:

Orijinalden alıntı: semihözel

sibirya kurdum varr 1 bucuk yaşında sokakta başka köpek görünce göğsünü falan gösteriyo kuyrugunu kaldırıyo bi asil duruş yapıyo köpek yaklasınca koklaşmaya başlıyolar :D koruma konusunda bi kere serserinin birisiyle birbirimize girmiştik köpek kaçıp eve gitmişti

Alıntıları Göster
    Sanırım kuşun dişi benimkide dişi olucakda

• quote:

Orijinalden alıntı: Labrsan

Kuşun derken
  • quote:

quote:

Kuşun derken

Alıntıları Göster
    Arko sokakları izliyordum da k.b köpeğin dişi mi acaba ?

• quote:

Arko sokakları izliyordum da k.b köpeğin dişi mi acaba ?

Alıntıları Göster
    Öncelikle her ırkın kendine özgü özellikleri var fakat senin yetiştirmenede bağlı.Köpeği saldırgan yetiştirirsen saldırgan olur.Yok nazlar her dediğini yapar şımartırsan.Bir kavgaya girdiğinden adamla beraber döver seni :) eğer koruyucu bir köpek istiyorsan rotweiller tavsiye ederim.İllede husy diyorsa kuzenin kendi bilir ama fazla bir koruma yapacağını sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ZombieDriverx7

Öncelikle her ırkın kendine özgü özellikleri var fakat senin yetiştirmenede bağlı.Köpeği saldırgan yetiştirirsen saldırgan olur.Yok nazlar her dediğini yapar şımartırsan.Bir kavgaya girdiğinden adamla beraber döver seni :) eğer koruyucu bir köpek istiyorsan rotweiller tavsiye ederim.İllede husy diyorsa kuzenin kendi bilir ama fazla bir koruma yapacağını sanmıyorum

Alıntıları Göster
    Ginede sağol kardeşim. Ama köpeği hep bir resim göstersek o resmi ısırsa gerçekte onu görse ısırır mı veya bir kokulu bir nesneyi parçalasa o kokulu birine saldırır mı ?

• quote:

Ginede sağol kardeşim. Ama köpeği hep bir resim göstersek o resmi ısırsa gerçekte onu görse ısırır mı veya bir kokulu bir nesneyi parçalasa o kokulu birine saldırır mı ?

Dostum konu açtım bir bakın yav acil
  • quote:

quote:

Dostum konu açtım bir bakın yav acil

Alıntıları Göster
    Lin at dostum

• sana huskynın en ırı cınsı malamut cınsı tavsıye ederım bende var sımdıye kadar 15 kopegı madara ettı pıtbul kangal dahıl
  • quote:

Orijinalden alıntı: öztin

sana huskynın en ırı cınsı malamut cınsı tavsıye ederım bende var sımdıye kadar 15 kopegı madara ettı pıtbul kangal dahıl

Kangal ile bir Malamutu döğüştürmeniz çok yanlış daha doğrusu köpek döğüştürmeniz yanlış
  • nerden cıkardın benım dovusturdugumu her seferınde saldırıya ugrayan bızdık ve kendımızi koruyup karsı tarafı madara edende dıkkat ettı ısen topıgı acan arkadasta tam olarak bunu sormus
  • quote:

nerden cıkardın benım dovusturdugumu her seferınde saldırıya ugrayan bızdık ve kendımızi koruyup karsı tarafı madara edende dıkkat ettı ısen topıgı acan arkadasta tam olarak bunu sormus

Saldırıya uğradığınızı bilmiyordum.
  • quote:

quote:

nerden cıkardın benım dovusturdugumu her seferınde saldırıya ugrayan bızdık ve kendımızi koruyup karsı tarafı madara edende dıkkat ettı ısen topıgı acan arkadasta tam olarak bunu sormus

Saldırıya uğradığınızı bilmiyordum.

Alıntıları Göster
    işte benim tosunum

Sibirya kurdu korur mu ?

• quote:

işte benim tosunum

Sibirya kurdu korur mu ?

Süper bir köpek. Tebrik ederim çok harika cins bir köpek almışsınız.
  • quote:

quote:

işte benim tosunum

Sibirya kurdu korur mu ?

Süper bir köpek. Tebrik ederim çok harika cins bir köpek almışsınız.

Alıntıları Göster
    bu da başka resmi

Sibirya kurdu korur mu ?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.