Şimdi Ara

Sibirya kurdu korur mu ? (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
1
Favori
22.529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: KufredenFare

quote:

Orijinalden alıntı: Graypast

quote:

Orijinalden alıntı: KufredenFare

Su hayvani Türkiye'de lutfen beslemeyin.Hayvan zaten kutup hayvani yok illa besleyecekseniz doguda oturmaniz lazim yoksa eziyetten baska bir sey degil.

Barinaklarda mi cürüsün ?

Haa barinakta ise tabiki alin derim.ben gorunusu icin alanlara sinirleniyorum sadece

kızlar çok yapıyor bunu hele izmirde otururken bir arkadaşım var kız gitmiş bahçeye 2 tane husky aldırtmış annesine babasına hayvanlar resmen eziyet çekiyordu en sonunda dayanamadım barınağa şikayet ettim işte böyle böyle bakmıyorlar diye. en sonunda hayvanlardan sıkıldılar herhalde barınağa verdiler hayvanları herhalde ölmüşlerdir
  • Hocam şöyle birşey var ki köpeği koruman olsun diye mi alıyorsun yoksa gerçekten sevdiğin ve arkadaşın olsun diye mi....
    Ona gore ırk seciceksin. Al bi dogo . bak bakalım kim yanasıyor yanına. onun dısında dogolar aile fertlerini aşırı derecede korur
  • Hocam bnde husky warken sesini yükseltene hırlayp saldryodu yani tamamen eğitime bağlı.Ama gölcük gbi biyerde sana en iyi rotweiller gider.Ha malamute cok ii olur zeka güç ve koruma açısından ama onunda yawrusu 1000€.O arkdşmzn gbi bircok husky malamute kirma yawrulari piyasada satiliyor 250tl ye fln aldanmayin Arkdsn attgi resimdeki köpekte orjinal malamute değil bilgnz olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kurt adı üstünde , bir araya geldiklerinde çok zekice davranırlar. Görev dağılı mı yaparar , ama tek başına nolur bilmem.

Bunları anlatan bir film vardı adını unuttum buda bir sahnesi, izle istersen.

• Koruma için rotweiller. göseriş için husky Der Susarım. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Graypast

Bana birisi tekme tokat dalsa bile mi

Hocam Kangal la kavga etmişti bizimki Kangal 2aylıktıbizim evin bahçesindeki kaysı ağacı için içeri giren çocukların 1inin ayağını ısırmıştı he bide sucu yu düşürmüştü sucu malum Yusuf yusuf

• Konuyu hortlatıyorum ama...

Köpeğin ırkı ne olursa olsun eğer aranızda bir bağ varsa hayatı pahasına koruyacaktır. Benim 9 aylık erkek Sibirya kurdum var. Malamut veya kırma da değil bildiğiniz Sibirya kurdu. 60 cm yüksekliğinde 22 kilo ufak tefek bir şey. Bize saldıran sokak köpeklerine öyle bir kafa tuttu ki inanamazsınız. Benim önüme geçti ve köpekleri kovmaktan çok kendi köpeğimi durdurmaya çalışmak zorunda kaldım. Köpeklerin kaçmalarına rağmen bizimki peşlerinden gidecekti. Hiç bu kadar sinirli ve güçlü görmemiştim oğlumu. Sonuçta kurtlar ve tersleri gerçekten de çok pis. Gerçekten tehdit algılarsa da tersini gösteriyor gözleri kararıyor zaten.

• Kendini koruycak bir cins alıyorsanız bence Alman Çoban köpeğini düşünün derim. Hem çok asil, sadık ve koruma içgüdülerine sahip köpekler. Zaten Husky'leri böyle sıcak iklimli ülkelerde beslemeyip onlara işkence yapmasanız daha iyi olur. Husky çok soğuk iklimlerde yaşayan bir hayvan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ddwad

Kendini koruycak bir cins alıyorsanız bence Alman Çoban köpeğini düşünün derim. Hem çok asil, sadık ve koruma içgüdülerine sahip köpekler. Zaten Husky'leri böyle sıcak iklimli ülkelerde beslemeyip onlara işkence yapmasanız daha iyi olur. Husky çok soğuk iklimlerde yaşayan bir hayvan.

Hocam kaç yıl önceki konu bir baksaydın keşke
  • huskyim hakkında öyle araştırma yaparken önüme çıktı bu konu, konuyu hortlatıyorum ama yazmak istedim. huskyler göründükleri kadar sakin bir ırk degiller yetişme şartlarına baglı. özellikle kendilerine rakip olarak gördükleri bir başka köpege düşünmeden saldırabiliyorlar sahibini insana karşı koruduguna şahit olmadım ama ufaklıktan bodyguard egitimi ile mümkün olur bence, söyle bir anımı da anlatabilirim arkadaşımın dogo cinsi köpegini kışkırttıgımı görüp üstüne atladıgına şahit oldum. egitimle hepsi mümkün bence, he birde türkiye şartlarında yazın aşırı ilgilenmeniz gerekiyor sıcaktan nefret ediyorlar.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.