Şimdi Ara

iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.667
Cevap
41
Favori
93.049
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar, bi çoğumuz iPhone 6 veya iPhone 6+ alıcaktır. Bu konu altında aksesuar ve kılıf önerilerini toplarsak herkes için fikir oluşturmuş oluruz. Apple Store 'da iPhone 6 ve iPhone 6+ için üretilen kılıfların fiyatı mâlum, bu yüzden çoğunluk olarak diğer firmaların ürünlerine bakıcaz. En iyi fiyata en kaliteli ürünü almak için de birbirimizle fikir alışverişi yapalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John -Coffey -- 11 Eylül 2014; 17:22:10 >

• Şu An bi tek Spigen ve Apple'ın kılıfları var kaliteli başka yok kaliteli ve çıkan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.spigen.com.tr/Spigen-iPhone-6-Case-Aluminum-Fit-47,PR-657.html

Alınır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trcengizkhan -- 11 Eylül 2014; 17:25:29 >
  • Apple Store 'da iPhone 6 Plus için slikon kılıflar gayet hoş duruyor ama fiyat olarak 99 TL, aşırı fazla

iPhone 6 & iPhone 6 PLUS ★ Aksesuar ve Kılıf Yorumları # ANA KONU
  • quote:

Orijinalden alıntı: trcengizkhan

http://www.spigen.com.tr/Spigen-iPhone-6-Case-Aluminum-Fit-47,PR-657.html

Alınır.

Kılıf hoş duruyor ama alüminyum kılıfların telefonu çizmesinden şikayetçi arkadaşlar oluyodu genelde. Diğer kılıflara göre biraz daha kaba ve ağır olur diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: John -Coffey

quote:

Orijinalden alıntı: trcengizkhan

http://www.spigen.com.tr/Spigen-iPhone-6-Case-Aluminum-Fit-47,PR-657.html

Alınır.

Kılıf hoş duruyor ama alüminyum kılıfların telefonu çizmesinden şikayetçi arkadaşlar oluyodu genelde. Diğer kılıflara göre biraz daha kaba ve ağır olur diye düşünüyorum.

İnce ve hafif diyor. Ağır olacaksa alınmaz tabi ki. Hoşuma gitti paylaşayım dedim. Spigen'in kılıfları birbirinden güzel zaten.

• John -Coffey kullanıcısına yanıt
    Marka olmayanlar daha güzel oluyor Doğubank Sirkeci Seyyar satıcılar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam çeşit olarak baya zenginmiş oralar, uğramalı o zaman. Slikon düşünüyorum, mesela Apple'n çıkardığı slikon kılıfın birebir çakması bulunur mu oralarda?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John -Coffey -- 11 Eylül 2014; 17:37:25 >
  • güzel konu gerçi kılıf sevmem nefret ederim kullanmadım hiç ama

kılıfsız kullanacan hissedecen dokunacan
  • İnşallah çıkarken, güzel kaplar ve ekran fimleri gelir Apple Store'a
  • deri olandan siyah yada kırmızı alıcam 1 adet 4.7 " için
  • Spigen de 5.5 için kılıf bulamadım varda amerika sitesinde. Acaba .com.tr de var da ben mi göremiyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: ilko

deri olandan siyah yada kırmızı alıcam 1 adet 4.7 " için

Hocam 5S için üretilen deri kılıflarda çok problem oldu. Kullanan arkadaşlar 2 gün sonra kılıfın ne hâle geldiğini resimlerle gösterdiler. iPhone 6 ve 6+ için üretilen deri kılıflarda bu sorunlar devam eder mi bilmiyorum umarım malzeme kalitesini değiştirmişlerdir. Boya atma sorunu aşırı derece de fazla, titiz kullanımda bile
  • quote:

quote:

Hocam 5S için üretilen deri kılıflarda çok problem oldu. Kullanan arkadaşlar 2 gün sonra kılıfın ne hâle geldiğini resimlerle gösterdiler. iPhone 6 ve 6+ için üretilen deri kılıflarda bu sorunlar devam eder mi bilmiyorum umarım malzeme kalitesini değiştirmişlerdir. Boya atma sorunu aşırı derece de fazla, titiz kullanımda bile

benimde umudum o yönde o yüzden siyah istiyorum zaten kırmızı çok güzellakin boya attımı kötü duruyor sonuçta bu deri bir madde ve boya içine işliyor o yüzden dış katman zamanla aşınıyor kirde tutunca dipteki boya görünmüyor bakalım inşallah malzeme kalitesi düzelmiştir 130 lira fiyatı var sonuçta

• quote:

quote:

5s için kırmızı olanından aldım. İlk 1 haftada kenarlarda aşınmalar başladı. Şuan rengi zaten karardı ama elde tutuş olarak koruma olarak da çok iyi. 5s'i değiştirip 6 alırsam yine deri olanlardan 1 tane almayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şeffaf kılıflar benim daha çok hoşuma gidiyor gibi
  • Arkadaşlar bu çok kallavi, koruma gücü yüksek...yere düşürdüğünüzde kesin koruyacak bir kılıfa benziyor.Ama çok tipsiz,kaba gibi ...Alternatif sizdenç... Öncelik koruma olmalı bence

http://www.spigen.com/brands/apple/iphone/iphone-6/iphone-6-plus/iphone-6-plus-case-tough-armor.html
  • Bu tarz kılıflar da telefonu çirkin gösteriyo eldeki o narin hissini vermiyor. Benim tarzım daha çok ince slikon kılıflar. Ama telefonu komple sarmasını istiyorum özellikle tuşları da kapatıcak kılıflar daha iyi oluyor tuşların ömrü için.
  • John -Coffey kullanıcısına yanıt
    İşte ben de hem kibar hem de yere düştüğünde gerçek koruma istiyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: depeche35

İşte ben de hem kibar hem de yere düştüğünde gerçek koruma istiyorum..

Tough armor u 5 de kullanıyorum 6 ya da aynısını alacağım. Kesinlikle üstün koruma sağlıyor ve o kadar da kalınlaştırmıyor.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.