Şimdi Ara

AKP’den Süleyman Soylu’ya dava disiplini uyarısı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
2.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben de ete para vermesinler görüşündeyim. Asıl bu beceriksiz muhalefetle biraz zor ama devrildiklerindeki ete para vermeme durumunu mısır patlatıp izlemek isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Naganzo N kullanıcısına yanıt

Aynen katılılıyorum.

Ama milliyetçi kesim ile muhafazakar kesim arasındaki bu mücadele bu senenin en önemli hadisesi.

CB engelleyebilir sadece bu işi. Yoksa ortalık toz duman olacak.

Etkin ve yetkin her yerde milliyetçi kesimin neferleri var şu anda devlette. Ak Parti'yi 3 sn'de satarlar!

• Ben olsam anneme küfür ettirecek ne yaptım diye sorgulardım. Bu arada herkesin namusu kendinden sorulur. Küfür ile namus kirlenmez. Küfür edenin edepsizliğidir.

• Ya milletin canı yanıyor sayın bakan soylu onlara gelince neden çıkıp konuşmuyorsunuz da kendinize dokununca sosyal medyadan sitem ediyorsunuz. Kanun koyucu sizin parti kanun uygulayıcı sizin parti her şey iki dudağı arasında olan sizin lider bu sitem kime biden mı?

• Danışıklı dövüş gibi geldi. Herhalde son zamanlarda sosyal medyada tepki alanların arkası kalın.

• Hakaret eden de tutuklanacaksa işimiz var. Soylu’nun hukuk bilgisi zayıf sanırım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Leipold

O degil de Tayyibin sonunu Sarilarin Sulo getirecek. Cok palazlandi, cok tehlikeli. Ha tehlikesi bana mi? Hic alakam yok. Yesinler birbirlerini ete para vermesinler 

Erdoğan 18 yıllık iktidarında öne çıkan kim varsa bir sonraki hükümette kovdu. Soylu'yu daha uzun süre tutamaz çünkü Erdoğan fanatikliği Soylu fanatikliğine kayıyor.

• Hayır ne olacaktı? Müebbet hapis mi alacaktı? Para cezası veya ertelemeli ceza alır. Çocukça hareketler. Ego, artistlik ruhunda var.

• quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Aynen katılılıyorum.

Ama milliyetçi kesim ile muhafazakar kesim arasındaki bu mücadele bu senenin en önemli hadisesi.

CB engelleyebilir sadece bu işi. Yoksa ortalık toz duman olacak.

Etkin ve yetkin her yerde milliyetçi kesimin neferleri var şu anda devlette. Ak Parti'yi 3 sn'de satarlar!

Milliyetçi derken kimleri kastediyorsunuz, bunlar milliyetçi mi cidden

• Konuyla ilgili Nevşin Mengü diye birisinin dün youtube videosuna denk geldim. Herkese tavsiye ederim. Özellikle Beyaz'ın da başını yaktıkları, şu çocuklar ölmesin diyen kadının, adalet bakanına gönderdiği tweet acayip kapak olmuş gibi geldi bana.

• Yargı bağımsızdır, bakandan bile emir almaz gösterisi. Danışıklı dövüş ama inandırıcılık katmışlar biraz. Anama sövdüler nedir abi bunun için yargı böyle meşgul mu edilir. Şikayetçi olursun sırası geldiğinde yargılanır cezasını alır.

• quote:

Orijinalden alıntı: NumberOfPi

Milliyetçi derken kimleri kastediyorsunuz, bunlar milliyetçi mi cidden

Alıntıları Göster

Hocam milliyetçi hareket tek bir hareket değil. Bir ara MMP diye bir parti vardı ankara-istanbul otoyolunda bilboard'larını görürdüm.

Milliyetçi kesimi küçük görmeyin ben Türkeş vefat ettiğinde cenaze defninde arabamla aralarında kalmıştım. O zamanlar benden küçük, benimle aynı yaşta olanların sayısına inanamamıştım.

Şu anda bu kesim MHP çatısı altında kendini Ak parti'nin yanında konumlandırmış durumda. Ak Parti ağırlıklı olarak bu kesim ile bu kesmin diğer fraksiyonlarından olan muhafazakar-milliyetçi kesim ile entegre oldu. İşin sosyolojik ya da siyasi anlamda analizine giremem çünkü alanım değil. Benimkisi sadece tespit.

Sorunuza gelince; size göre bana göre belki değil ama Ak Parti'nin şu anda en büyük kadrosu bu kesimdir. Bürokrasi inanılmaz bir şekilde ellerinde.

• Ayarını bozduğun kantar gün gelir senide tartar
  • Fotinix kullanıcısına yanıt

Ben de tam aynısını yazacaktım.

GÜN GELECEK O BOZDUĞUNUZ ADALET TERAZİSİ HERKESE LAZIM OLACAK...

• Soylu efendi, katiller tecavüzcüler sokaklarda cirit atarken sen burada "anneme küfür edenler serbest" diye geziniyorsun. Senin bakanlığını yaptığın parti afla suçluları serbest bıraktı. Bunlar olurken nerdeydiniz. Adalet Bakanının yazdıkları da güldürdü. Türkiye bir hukuk devletiymiş. Güzel fıkra.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.