Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (4047. sayfa)

5 sn
332.599
Cevap
8.120
Favori
73.067.279
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1593 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40454046404740484049
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bizde bunu ve farklı çeşitlerini kullandık ve gayet memnunuz

Köpürmesi, kokusu çok güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: Sinirli ve Süratli

amazon
    Duru Fresh Sensations Okyanus Esintisi Duş Sabunu, 600 gr
    https://www.amazon.com.tr/dp/B0817ZX327?psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM&ref_=chk_typ_imgToDp

Bedava fiyat.

Fiyat neydi bilmiyorum ama şu an 17 lira heryerde zaten bu para

• sarkat kullanıcısına yanıt

13 küsürdü bitmiş amazonun stoğu.

• İyi fiyatmış.

Aşağıdaki 13 lira düşünenler için

amazon
    Duru Saf & Doğal Zeytinyağlı Kalıp Sabun, 600 gr
    https://www.amazon.com.tr/dp/B083TK5MTX/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_65CHGPYJZT682DRFBN53
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarkat

İyi fiyatmış.

Aşağıdaki 13 lira düşünenler için

amazon
    Duru Saf & Doğal Zeytinyağlı Kalıp Sabun, 600 gr
    https://www.amazon.com.tr/dp/B083TK5MTX/ref=cm_sw_r_cp_apa_glt_i_65CHGPYJZT682DRFBN53

12,89 a da bu var

Bu arada bu paylaştığın zeytinyağlı sabun harbiden malezyada üretilmiş resimlerinde görülüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 18 Eylül 2021; 12:57:1 >

• Latop alan arkadaşın aldığı Asus muydu. Asus ise o ürün net başkası tarafından önceden alınmış ve o kişi tarafından asus sistemine kayıt edilmiş üründür. Çünkü asus da sis kendiniz kayıt ettiriyorsunuz ondan sonra garanti süresini gösteriyor. Kayıt anında fatura tarihinizi giriyorsunuz ona göre gösteriyor garanti süresini.

• 9,42 lira

Traş olmadan önce sürün biraz rahat rahat traşınızı olun kendinize eziyet etmeyin parayla değil yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 18 Eylül 2021; 13:21:45 >
  • şu yukarıdaki sabunların gramajını düşürmüşler

800 gramdı

600 gram olmuş.

• Monitör anlayan arkadaş varmı bu MS oranı yüksekmi olsa iyi düşükmü olsa ve 70 Hz mi iyi 60 Hz mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: nArc

Sabundan başka her şeye benziyor, ben uyarayım da. Köpürmüyor, elde vıcık vıcık garip bir hal alıyor, uzak durun. Çok acaip bir şey bu.

Duru'nun Activex dışındaki çoğu ürünü kalite yoksunu, en pahalısı bile köpürmüyor dağılıyor. Bazen fason üretim yaptıkları ürünler bile daha iyi oluyor, nasıl bir yapılanma, strateji bu çözemiyorum...
  • Evyap avrupa 1. si sabun sektöründe. Bu gavurlar malmıda evyap ürünü alıyorlar. Amazon.de ve ingiltere sitesinde en çok satan ve beğenilen tıraş sabunu markası arko mesela, sizin beğenmediğiniz   Tabac ile aynı fiyata satılıyor üstelik 6,5 euro. Kıymetinizi bilin bize 4,5 lira  

Bakın inceleyin alman sitesini.

• Sabun için demem ama cümlende tıraş ürünü diyorsan Ucuz diye alıyorlardır
    Yoksa Arko tıraş jeli 2.,3. Kalitede
    hangi markalara göre demezsin diye düşünüyorum
  • zknmr kullanıcısına yanıt

Jelini bende bilmem ama Türkiye de 80 90 liraya satılan alman marka sabunlarla aynı fiyat olmasına rağmen arko tercih ediliyor avrupada. Ucuz falan değil yani. Proraso var mesela italyan markası o 2,35 euro 150 gr si. Arko 6,5 euro 90 gr si.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sinirli ve Süratli -- 18 Eylül 2021; 13:57:22 >
  • Yanlış yönlendirme olmasın diye ekledim yoksa sabun konusunda iyiyiz, kumaş, tekstil vs hakkatten iyiyiz
    Ama bundan yola çıkıp arko tıraş jeli de iyidir diye düşünüp millet atlamasın dedim.
    Tekstik derken beymen>network> fabrika> peple fabrika vs hepsi aynı fabrikadan çıkıyor ama kalitesi sıralamada.
    Kısaca Arko tıraş jeli alacak kişiler için uyarıda bulundum
  • Amazon bazen hediye çeki veriyor bunu neye göre veriyor? 4 tane vermiş bana :)

• O kadar lafını ettik madem koyalım şuraya linkini, yalnız 2 lira zam yapmışlar. 6,5 olmuş.

• Hocam ara ara inip çıkıyor ben bayadir takip ediyorum 3 4 tane almıştım lakin birini 3 aydır yüzde 25 inmemiş
    Yerel marketlerde daha ucuz 3 4 TL
  • FreeSmoke F kullanıcısına yanıt

Şundaki rahatlık hiç bir jelde köpükte yok. Ha evde jelimde var ancak acil durumlar için. Banyoda sıcak sıcak sabun köpürtüp tıraş olması kadar zevkli başka bi tıraş şekli yok. Gençlere de tavsiye ederim. Duşa girdiklerinde üşenmesinler sabun ile tıraş olsunlar. Tıraş bıçaklarının altından kıymetli olduğu şu dönemde uzun ömürlü olarak kullanırlar.

• Bununla ilgili konumuz vardı, bekleriz herkesi  

https://forum.donanimhaber.com/arko-tras-sabunu-kullananlar-kulubu--54593240

• noname3343 N kullanıcısına yanıt

ms ne kadar düşük, hz ne kadar yüksek o kadar iyi

• 
Sayfa: önceki 40454046404740484049
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.