Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (4049. sayfa)

5 sn
331.421
Cevap
8.112
Favori
72.821.186
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40474048404940504051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonunda benim de bir alışverişim kargoda 2 gün bekleyince, benim haberim olmadan Amazon tarafından iptal ve iade edilmiş.

Forumda yazanlar olurdu bazen abartılıyor derdim.

Amazon ilk adrese teslim hizmetine başladıgından beri en az 40 alışverişim olmuştur. İlk defa bir alışverişim benim isteğim ve haberim dışında kargo sürecinde iptal edildi ve iade işlemi yapılmış.
    Gerçi bugünlük ortada iade para yok ama pasartesi-salı bakarız karta.
    Ürün kargoya verildikten sonra ertesi gün kargo hareketi görünmeyince Amazona bu durumu sormuştum,neden kargoda bekliyor 12 saattir diye. Kargoda yaşanan sorunlardan dolayı siparişi iptal edip iade başlatmışlar.
    Aynı anda verdiğim siparişten 2 adet ürün ertesi gün gelmişti,diğer 4 farklı kategoride 4 adet ürünü de farklı kutu yapmışlar,o gelmedi,o kutu iptal edildi.
    Sanırım artık kutu içinde kırılabilecek ürünlerle onu kırabilecek 2 liitrelik sıvı deterjan gibi ürünleri aynı anda sipariş vermeyeceğim. Çocuğa cetvel pergel takımı acele lazımdı. Bugün kırtasiyeden 5 TL fazlaya almak zorunda kaldım.
    İptal olan bebek şampuanını piyasada bulmak zaten zor. 5 ürüne ayrıca %5 indirim de bozuldu bu iptal ile,Amazon ücreti iade ederken 5 ürün sayısı düştüğü için indirimi de geri alır herhalde.

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• SYLAS S kullanıcısına yanıt

Amazon, telefon, mail, chatten sonra yüz yüze görüşmeyi de mi başlattı Hocam. Yüz yüze nerede buluşuyoruz, Taksim saat kulesi falan Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• quote:

Orijinalden alıntı: m_xtar

Hocam teşekkür ederim. Almanya’dan gelen bir arkadaşıma getirttim. 13 € ya geldi. Güzel ürünler. Pillerin şarjı dolu. Kaliteli görünüyor

Benim kargo kayboldu sanırım :D 8 gündür yurtdısında bir yerlerde kargoda ilerleme yok :D malzeme kalitesi ses kalitesi nasıl hocam iyi günlerde kullanın

• darkemxre D kullanıcısına yanıt

banka hesabı açabiliyoruz görüntülü amazonda da görüntülü mh hizmeti neden olmasın Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• Amazonda parfüm satışı yokmu

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Fiyat: 20,26 TL (0,84 TL / Ürün)
    Faber-Castell 5130187171000 Dust-Free Siyah Silgi, 24 Adethttps://www.amazon.com.tr/dp/B074WRVYQY/ref=cm_sw_r_apan_glt_i_ZPTBGTVPDHSF3YFQYCCF

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nhtsen -- 18 Eylül 2021; 19:23:29 >
  • Nedir bu konudaki çoklu kırtasiye sevdası 😂

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • nhtsen N kullanıcısına yanıt
    Anında 75 TL olmuş

Amazon da kâr ediyor,ama esnafın kazancına bakarmisiniz..

• B07K7SİLK1JNJ Büyük Boy Çöp Poşeti 10lu 2,89₺

SİL yazan kısmı silin. (Stok Bitmiş.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi islamzeki -- 18 Eylül 2021; 19:56:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dnt2541

Anında 75 TL olmuş

Stok 4 taneydi, inşallah buradaki arkadaşlar almıştır.

• islamzeki kullanıcısına yanıt
    Kulaklık çıkıyor

• dnt2541 kullanıcısına yanıt
    Aynen bende de

• dnt2541 kullanıcısına yanıt

Stok bitti bile. :)

1 adet ben aldım hocam teşekkür ederim

• byJuck kullanıcısına yanıt
    3 yıldır Amazonu çok aktif kullanıyorum. Bana bir defa yanlış ürün gönderdiği için 10₺ değerinde çek verdi. Başka çek görmedim. Sizin de buna benzer durum olduydsa olabilir. Farklı bir yöntem varsa biz de nasiplenelim 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: dnt2541

Amazon da kâr ediyor,ama esnafın kazancına bakarmisiniz..

Müşterisi çok olan esnaf iyi para kazanıyor. Çok müşterisi olup az kazanıyorum diyen varsa net yalan söylüyordur. Banyoda gecen gün tadilat yapıldı ufak bir. Bir metal parça vardı usta çırağı ile konuşurken 150 TL bu dedi. İş bittiğinde o parça için 300 TL mi ne almış. Duş teknesi vardı o sıkıntılıydı. Tekneyi çıkarıp yerine taş döşendi ve duşa kabin üstüne monte edilsin diye bir metal parça monte edildi. Duşa kabin hali hazırda bizde olan kabindi.

Ben 2014 de 1-2 ay bir copy center da çalıştım. Bardak üstüne baskı yapıyorduk. 35 TL den satıyorduk. Sonradan bardakların tanesinin geliş fiyatını bir öğrendim şok oldum. Arkadaşın biri baskı yaparken bardağın tutma yeri kırılmıştı. İş yerinin müdürü tekrar olursa cebinden ödersin dedi. Bir abimiz vardı gülerek arkadaşa korkma müdür şaka yapıyor üç kuruşluk bardak dedi. Ben de nasıl diye sordum o bardakların bize gelişi 1 TL demişti.

• islamzeki kullanıcısına yanıt

10 lu battal boy 5 tl olmuş

• Hocam uygun sakal fırçası var mı? Baya pahalanmış.

• 
Sayfa: önceki 40474048404940504051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.