Şimdi Ara

Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] (4048. sayfa)

17 Kayıtlı Üye (8 Mobil) ve 81 Misafir (9 Mobil) - 81 Masaüstü17 Mobil4 iOS4 Android
5 sn
331.563
Cevap
8.113
Favori
72.858.785
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1592 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 40464047404840494050
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hemen geliyorum Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU] 

• 24 ağustos'ta, kullanımı yasaklanan bir sandalye için iade yapıldı tarafıma. bana danışmadan direkt kredi kartına iade yapmışlar, 800 liralık bir miktar. taksitli iade olacağı için hesabıma yapılmasını isterdim.

velhasıl, 24 ağustos'tan bugüne kadar kredi kartını her gün kontrol etmeme rağmen yansıyan bir iade göremiyorum. banka da aynı şeyi söylüyor.

amazon'un ilk defa bu kadar vurdumduymazlık yaptığına şahit oldum, 2 defa tarafıma dönüş yapılacak dendi, hiçbirinde bilgi verilmedi. normalde iade yapıldıktan sonra onay maili gelir değil mi? o da gelmedi bugüne kadar. iade detayında hala ''işleniyor'' olarak gözüküyor.

aynı sorunu yaşayan var mı?

• BraveHeart kullanıcısına yanıt
    ilk fırsatta

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hey Jude. kullanıcısına yanıt

hangi banka hocam? benim iş bankası kartıma onay verdik iade için dendikten sonra 24saat içinde düşüyor. Banka kartlarına 3 4 gün sürüyordu. 1ay cok uzun bir süre.

• quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

hangi banka hocam? benim iş bankası kartıma onay verdik iade için dendikten sonra 24saat içinde düşüyor. Banka kartlarına 3 4 gün sürüyordu. 1ay cok uzun bir süre.

finansbank. normalde öyle olması gerekiyor zaten, teknik bir sorun var bence. çünkü dediğim gibi sipariş detayında iade hala işleniyor olarak gözüküyor.

eposta atmayın direkt mh ile yüzyüze görüşün derim daha hızlı halledersiniz. e-posta atınca çok yardımcı olunmadığını fark ettim canlı destek de öyle kestirip atıyor sanki. Beni arayın kısmından durumu anlatın.

• quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

eposta atmayın direkt mh ile yüzyüze görüşün derim daha hızlı halledersiniz. e-posta atınca çok yardımcı olunmadığını fark ettim canlı destek de öyle kestirip atıyor sanki. Beni arayın kısmından durumu anlatın.

hem aradım, hem de mail attım. bugün bu sefer üst düzey müşteri hizmetlerine mail attım sorunu. (ecr)

tekrar arayayım dediğiniz gibi.

bu hafta içi cumaya kadar süre verin yoksa bankaya harcama itirazına başvurun.

• https://www.amazon.com.tr/Clementoni-39420-Wildpferd-HQC-Puzzle-Teile/dp/B079PZ59F8 Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]
    https://www.amazon.com.tr/Clementoni-39420-Wildpferd-HQC-Puzzle-Teile/dp/B079PZ59F8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truckerdriver -- 18 Eylül 2021; 16:15:56 >

• Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

• Osram 14W E14 650 Lümen Ampul 4.90₺ Osram Tasarruflu 12W 650 Lümen Beyaz Işık E14 Duy Ampulhttps://www.amazon.com.tr/dp/B07CV6DZ6R/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_VYAKJ4FZXF6R6AYGHTHM?_encoding=UTF8&psc=1

10 adet alınırsa 1 tanesi bedavaya geliyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • gabagool kullanıcısına yanıt
    hem E14 (küçük duylara uygun) hem sağlık açısından sıkıntılı tasarruflu (!) ampul. sevmediğiniz birine , avizeye taksın diye hediye (!) olarak alınabilir. yoksa eve alıp takanın aklına şaşmak lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1234Rambo kullanıcısına yanıt
    Gördüğümü paylaşıyorum hocam. Dün paylaştığım powerbanke de tepki yağdı. Dükkan benim değil(!) Kim almış kim almamış umurumda değil(!) Bir çıkarım yok paylaşımlardan(!)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • gabagool kullanıcısına yanıt
    Bu ürün özellikle aspiratör, davlumbaz gibi yerlerde çok işe yarıyor. Teşekkürler.

• msb_bjk kullanıcısına yanıt
    Amazon Türkiye İndirimleri, Fırsatları ve Kampanyaları [ANA KONU]

Hocam teşekkür ederim. Almanya’dan gelen bir arkadaşıma getirttim. 13 € ya geldi. Güzel ürünler. Pillerin şarjı dolu. Kaliteli görünüyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 40464047404840494050
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.