Şimdi Ara

Opel Astra VS Toyota Corolla

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Iyi gunler 2 araba begendim ve tavsiyenize cok ihtiyacim var..
    Opel Astra 2012 model 110 binde 1.3 dizel J kasa hatcbak
    Toyota corolla 2014 model 40 binde 1.33 benzin
    Bu iki arac hakkinda bi kiyaslama yaparmisiniz siz olsaniz hangisini alirdiniz? Tesekkur ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafaababur -- 20 Temmuz 2016; 19:29:10 >

• Daha düşük km li astra. Dizel olduğu için 1 tık önde.
  • Respectformuslims kullanıcısına yanıt
    Hocam malesef butce skintim var 47 48 maksimum
  • Astra 1.4t bakın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TahtalıKöyünMarangozu

Astra 1.4t bakın derim.
    Bende Astra 1.4T Otomatik ile Corolla 1.6 Otomatik arasında kaldım. Alırsam ikisinede LPG taktırmayı düşünüyorum. Corolla LPG ile daha uyumlu diye biliyorum ama astralara da LPG takıyorlar sanırım. İkilemdeyim.
  • rbcntechnic R kullanıcısına yanıt
    Astra 1.4t bir ara lpg li olarak da satıldı diye biliyorum onlardan denk getirilirse güzel olur, çünkü bildiğim kadarıyla onlarda güçlendirilmiş subap kullanılmıştı.
  • TahtalıKöyünMarangozu T kullanıcısına yanıt
    Hocam yakıt konusunda 1.4 T uzer beni
    Bu 2 arac hakkkindaki dusunceniz nedir?
  • TahtalıKöyünMarangozu T kullanıcısına yanıt
    Yetkili servisi hic onermiyor malesef..
  • rbcntechnic R kullanıcısına yanıt
    Hocam Gosterise biraz onem verdigim icin bu ikilemdeyim bununda biraz farkindayim tabiki
  • mustafaababur M kullanıcısına yanıt
    Bu iki araç arasından corollayı tercih ederdim, daha yeni ve daha düşük km li olduğu için ama astranın biraz daha düşük kmlisi bulunabilirse astra derim. 110 bin 4 yıllık araç için birazcık fazla.
  • Hocam doğru söylüyor Üstad benim araç 2008 astra daha yeni 110 bin oldu 4 yılda ne yapmış bu adam
  • RailFlexboost R kullanıcısına yanıt
    Uzun yolda kullanilmis hocam. Bu segmentteki arabayi 47 48 bin liraya bulabilsem hic kacirmayacayim fakat corolladan baska bi secenegim yok gibi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaababur

Uzun yolda kullanilmis hocam. Bu segmentteki arabayi 47 48 bin liraya bulabilsem hic kacirmayacayim fakat corolladan baska bi secenegim yok gibi..
    bu araçları baktığınıza göre performans kaygınız yok onu geçiyorum.

Bu durumda Astra sizin için iyi bir seçenek olacaktır güzel ve kaliteli bir kasaya sahip km yüksek sayılmaz 240 bin civarı olup sorunsuz binen bir arkadaşım vardı baskı balataya dikkat edin fiyatı pahalı ve bu km lerde genelde ister Astra.
  • rene54 R kullanıcısına yanıt
    Hocam piyasasi 55 binden asagi degil. Km si yuksek ama 47 bin lira gibi bi fiyati var bu yuzden normal gibi geliyor..
  • 1.33 Corolla + LPG sizin ilacınız.
  • Astra 1.4t otomatik lpg tam fiyat/performans aracıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ccc123

Astra 1.4t otomatik lpg tam fiyat/performans aracıdır.
    Astra 1.4 T+LPG mükemmel olur. LPGsi pahalı değil MPI motor çünkü ha subaplardan endişem var dersen. Gasitaly LSİ var. Sıvı sistemdir 3200 lira liste fiyatı bayiler 2500-3000 lira arasına takacağına düşünüyorum. Böylece subap erimesini geciktirebilirsin...

Corolla önermem çünkü motoru yetersiz yalıtımı iyi değil bu yüzden bakıyorsanız Astra bakın hatta Cosmo bakın mis gibi olur...
  • 1.33 auris alabilirsiniz 7-8 bin lira da cebinizde kalır. Bence corolladan daha yakışıklı araba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafaababur

Hocam piyasasi 55 binden asagi degil. Km si yuksek ama 47 bin lira gibi bi fiyati var bu yuzden normal gibi geliyor..

Tabi fiyatı göz önünde bulundurmak lazım dediğiniz doğru 47 bin o kmde bir astra için makul.

Bu arada bu aracın benzinlisini alıp lpg takarım diye düşünmeyin çok sorunlu oluyor sıkıntı yok diyenlerede pek kulak asmayın nacizane tavsiyem.
  • 1.33 arkadaşımda var. Önceleri övüyordu. Sonra teybi kötü demeye başladı. Şimdi de çekişi iyi dediği motorundan şikayetçi. Satıcam demeye başladı.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.