Şimdi Ara

SHOPTO Kampanya/İndirim/Oyun Satın Alma Rehberi [İLK SAYFA GÜNCELLENMİŞTİR] (904. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.940
Cevap
53
Favori
812.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 902903904905906
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • artık shoptodan birşey alınmaz ya pound coştu gidiyor
  • adres girerken türkçe mi gireceğiz yani xxxxxxxx sok. xxxxxxxxxxxx cad. şeklinde
  • Evet o şekilde giriceksiniz. Fakat Adres bilgilerini yazarken türkçe karakter kullanmamaya çalışın..

Yildirim Beyazit Cad. Ibrahimpasa Sk. gibi yazabilirsiniz.. Ayrıca posta kodunuzu doğru girdiğiniz taktirde pek sorun yaşamazsınız..
  • the hut ve zavvi kargo ücreti almıyor mu?
    shopto'dan takipsiz kargoyla alırsam ne fark olur?
  • Dediğiniz 2 siteden birisi 0.95 GBP almaya başlamış deniliyordu.. Diğeri ise ücretsiz.

Shopto'da ise 2.50 GBP takipsiz posta. Shopto şimdiye kadar yüzümü hiç kara çıkarmadı, en erken 4 en geç 9iş gününde takipsiz postalarım geldi. Fiyatları biraz pahalı olmasına rağmen hizmetlerinden çok memnunum..
  • benim bir banka hesabım var onun kartıyla da alışveriş yapabilir miyim?(kredi değil hesap kartı)
  • O konuda pek bilgim yok fakat aşağıdaki link yardımcı olacaktır.

http://forum.donanimhaber.com/m_50876292/tm.htm
  • Dualshock 3 alacağım sorun çıkarmı acaba arkadaşlar gümrük falan?
  • 1.
    Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLAR
    10/09/2011 15:03:22
    diyor ve hala hareketlilik yok helal olsun ptt
  • Arkadaşlar shopto da basketimde GEOW3 bekliyordu ve bugün ben vermediğim halde sipariş onayı vermiş nasıl iptal edicem siparişi çok pahalı geliyor.
  • teknik destek ile konuş,iptal ederler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zoefox

teknik destek ile konuş,iptal ederler.

İngilizcem olmadığı için konuşamam mesaj atmanın yolu var mı ?? mesajlarıda translate den çevirip yazcam sorun olur mu ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaiTrQ -- 15 Eylül 2011; 12:31:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

Arkadaşlar shopto da basketimde GEOW3 bekliyordu ve bugün ben vermediğim halde sipariş onayı vermiş nasıl iptal edicem siparişi çok pahalı geliyor.

Preorder yaptığınızda oyun kargoya verilirken checkout yapılır ve oyun gönderilir, bunu zaten açık açık yazıyorlar, bir çok yönden de avantajlı bir uygulamadır. Yani aslında siz o siparişi zaten vermişsiniz.

Kargoya verilmemişse sipariş bir ihtimal iptal edilebilir, verildiyse yapacağınız çok fazla birşey bulunmuyor.
  • Dün Gears Of War 3ü Royal Mail'e vermişler, mutlu oldum.. Haftaiçi bakalım hangi gün gelecek.. Takipsiz tabi..
  • Arkadaşlar siteye üye olurken county e ne yazcaz City/town bölümüne ilimi / ilçemi yazdım county ye yinemi ilçe yazcam
  • County'e ilçenizi yazacaksınız, City/Town'a şehrinizi. Adres satırının ilkine de mahallenizi veya semtinizi girebilirsiniz.
  • Shopto sitesin Order kısmından Royal Mail e tıklayınca ''Your item, posted on 15/09/11 with reference XXXXXXXXXXXXX has been received at our international mail centre and is being made ready for despatch overseas'' diyor ne demek istiyor . Geliyor mu oyun ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

Shopto sitesin Order kısmından Royal Mail e tıklayınca ''Your item, posted on 15/09/11 with reference XXXXXXXXXXXXX has been received at our international mail centre and is being made ready for despatch overseas'' diyor ne demek istiyor . Geliyor mu oyun ??

Oyunun yolda
  • Beyler biliyorum yüzlerce kez sorulduğunu ama son 2-3 sayfada göremedim. Kargo fiyatları ne takipli-takipsiz, birde takipsiz kargoda sorun yaşayan oldu mu? Mw3'ün fiyatını görünce, bf3 almaya kesin olarak karar verdim.
  • Beyler ShopTo dan Headset sipariş edicem de hangisini önerirsiniz? Orjinal Headset Stokta yok onu alıcaktım normalde.
  • 
Sayfa: önceki 902903904905906
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.