Şimdi Ara

SHOPTO Kampanya/İndirim/Oyun Satın Alma Rehberi [İLK SAYFA GÜNCELLENMİŞTİR] (903. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.941
Cevap
53
Favori
812.132
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 901902903904905
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam posta kodunu Ankara için değilde ilçe veya semt için gireceksiniz.
    Adres olarak ilk satıra ben mahalleyi veya semti, sonra sokak ve no sonra ilçe ve şehir şeklinde yazıyorum. en alttada posta kodu bölümü var, onu da ptt nin sitesinden bulunduğunuz semtin posta kodunu öğrenip gireceksiniz.
    Adres örnek olarak şöyle olacak.
    İsim-Soyadı
    Kızılay
    Örnek sokak 100/10
    Çankaya
    Ankara
    Posta Kodu
  • arkadaşlar 05.09.2011 yani pazartesi öğlen shop to'dan Champion Jockey oyununu PS3 için sipariş ettim. Kargo içinde 5.5 GBP'luk tracking numarası vereni seçtim. 07.09.2011 çarşamba günü trackingden kontrol edince Türkiyeye geldiğini ve PTT Avrupa Dağıtım merkezinde olduğunu gördüm. Bu öğlen baktım gene aynısı görünüyordu ben de bostancıda oturduğum için 216 577 66 30'dan PTT Kadıköy dağıtım merkezini aradım, bayana tracking nomu verdim, sistemde avrupada gözüktüğünü ama bugün gelen kuryeye bakayım dedi, sonra da bugünkü kuryedeymiş, isterseniz gelip, alabilirsiniz dedi, atlayıp, gittim aldım. Şu anda oyun elimde. Tam 4 günde elime ulaşmış oldu. Eskiden 2-3 kez send it'den oyun almıştım. 1 ayda zor gelmişti ve tracking no olmadığı için kapıya bırakıp gitmişlerdi, allahtan kimse almamıştı. Shop To'da oyunlar 3 paund fazla ama bence değer. Sanal kartla yaptım alış verişimi. Hiçbir soun yok. Benle aynı durumda olanları bilgilendireyim istedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: theheretic

Hocam posta kodunu Ankara için değilde ilçe veya semt için gireceksiniz.
    Adres olarak ilk satıra ben mahalleyi veya semti, sonra sokak ve no sonra ilçe ve şehir şeklinde yazıyorum. en alttada posta kodu bölümü var, onu da ptt nin sitesinden bulunduğunuz semtin posta kodunu öğrenip gireceksiniz.
    Adres örnek olarak şöyle olacak.
    İsim-Soyadı
    Kızılay
    Örnek sokak 100/10
    Çankaya
    Ankara
    Posta Kodu

eywallah dostum cok sagol
  • Evet benim de 5 .de cikan oyunum icin bugun aradim posta dagitim merkezinde oldugunu soylediler. En erken yarin gelir dediler yalniz isin ilginc yani tracking noyu girdigimde suanda dagitimda goruluyor olmasi. Yurume mesafesi olsaydi gidip alacaktim fakat kusurabakmasinlar eve kadar getirsinler. O kadar para vermisim kargo icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jermines -- 8 Eylül 2011; 16:11:22 >
  • 08/09/2011 Tarihinde oyun siparişi verdim.
    Bugün royal mailde böyle yazıyor.Your item, posted on 08/09/11 with reference **** has been passed to the overseas postal service for delivery in TURKEY.
    Türkiye'ye giriş yapmış mı ? Yapmışsa kaç günde elime ulaşır ?
    Bu arada ptt'nin sitesinde gözükmüyor hala.
  • Hatırladığım kadarıyla Royal Mail ürünü göndermiş oluyor. Gelip, PTT'nin işleme alması 1 gün sürer yine..
  • Birde şey diyor royal mailde
    your item has reached the destination country
  • Bugün takipsiz kargom gelmiş bulunmaktadır
  • quote:

Orijinalden alıntı: NightGuardian

Bugün takipsiz kargom gelmiş bulunmaktadır

Benden kesin olarak almak isteyip reserve ettirdiğin oyun hakkında sana attığım PM'e de almayacağını belirten nezaketen bir cevap verseydin keşke.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi al6atross -- 9 Eylül 2011; 20:03:56 >
  • 1.
    Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLAR
    Diyor acaba ne zaman gelicek
  • üyelik hakkında yardımınızı bekliyorum .........................
    üyelik ekranında bilgileri doldurdum ve devam etmek için butona bastım. sol üst köşede adım falan çıktı ve kredi kartı tanımlamamı istedi o anda net gitti ve siteden düştüm. sonra tekrar giriş yapmak istedim ve böyle bi mail adresi kayıtlı değil dedi. bende herhalde eksik işlme yaptım die tekrar bilgileri girdim kredi kart bilgilerini de girdim. sonra my account sayfasına tıkladığımda direk çıkış yaptı ve artık giriş yapamıyorum. mail adresime onay maili falanda gelmedi. ama karttan 1 paund çekilmiş... ne yapmam gerekli? ayrıca onay mailinin hemen gelmesi gerekmiyormuydu...2 gün geçti hal yok.......
  • Shopto dışında hangi siteler takipli kargo yolluyor acaba ?
  • arkadaşlar selam,

shopto'dan takipli oyun aldım, ptt sitesinde ki takip tablosunda durum şöyle;

1. Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLAR
    10/09/2011 15:17:18
    2. DAGITICIYA VERiLEREK DAGITIMA ÇIKARILDI(Handed over to the postmen in order to be delivered) - İST.AND.YAK. PİD BAŞMÜD.
    13/09/2011 09:34:35

az önce de postacı geldi, abi bana bir şey geldimi dedim, ''artıkın o paketler yassagh yassagh gelmez o beklemee'' dedi şok oldum.

varmı böyle bir durum, yoksa postacı kötü gününde mi?
  • O ne demekmiş öyle ya?

En yakın PTT şubesine veya dağıtım merkezine gitmenizi tavsiye ederim..

Öncelik olarak telefon ile ulaşmaya çalışın tabii..
  • Konuya bak maşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RushComeBaby

O ne demekmiş öyle ya?

En yakın PTT şubesine veya dağıtım merkezine gitmenizi tavsiye ederim..

Öncelik olarak telefon ile ulaşmaya çalışın tabii..

teşekkür ederim,

telefonla bilgi alamadım düşmüyor bir türlü tekrar deneyeceğim.

aşağıda ki uyarıdan postacıya verildiği anlaşılıyor değil mi?

2. DAGITICIYA VERiLEREK DAGITIMA ÇIKARILDI(Handed over to the postmen in order to be delivered) - İST.AND.YAK. PİD BAŞMÜD.
    13/09/2011 09:34:35
  • Bölgenizdeki Posta Dağıtım Müdürlüğünden ürününüz bölgenizdeki Postahane'ye gönderilmiş. İşlemlerin ardından bugünde dağıtılması için Postacı sabah almış görünüyor.. Vardır bir yanlışlık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: RushComeBaby

Bölgenizdeki Posta Dağıtım Müdürlüğünden ürününüz bölgenizdeki Postahane'ye gönderilmiş. İşlemlerin ardından bugünde dağıtılması için Postacı sabah almış görünüyor.. Vardır bir yanlışlık..

açıklamanız için teşekkür ederim,

ulaşabildim posta merkezine 3-4 aktarmadan sonra birisi ile konuştum,

konuştuğum kişiye sordum,

bizde posta yok bekletmeden hemen veriyoruz dedi, anlamadım dedim,

konuşmama izin vermedi, hiç bekletmiyoruz beyfendi direk veriyoruz postacılara dedi ve sinirlendi adamcağız belli ki çok yoğun :)

en sonunda başka birisiyle görüşebilir miyim orada sizin olduğunuz bölümde sizden başka kimse yok mu?? dedim ve başka biri geldi telefona barkod numarasını istedi verdim.

ve açıklaması aynen şu; postanız gelmiş, postacılar sabah çıktığından, paketiniz postacının dağıtım sandığında bulunuyor. yarın sizde olur dedi.

ne kadar doğrudur bilemiyorum teşekkür edip kapattım :)

beklemedeyim.

• Arkadaslar benim bildigim kadariyla bolgesel postaneler dagitim yapmiyor. Posta dagitim merkezi yapiyor dagitimlari. Postasciya verildi yazisini da kaale almayin ayni gun de gelebilio 2 gun sonra da.
  • 1.
    Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İST.ULUSLAR
    10/09/2011 15:03:22
    diyor ve hala hareketlilik yok gümrükte falan kalmamıştır değil mi ? Alt tarafı gta ıv söyledim büyük pakette değil.
  • 
Sayfa: önceki 901902903904905
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.