Şimdi Ara

SHOPTO Kampanya/İndirim/Oyun Satın Alma Rehberi [İLK SAYFA GÜNCELLENMİŞTİR] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20.940
Cevap
53
Favori
812.158
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • birde cod 5 i indirseler 19 a mirrors edge resistance 2 ve cod 5 birlikte alıcam ama bekliyorum.resistance 2 yi beklerken kampanya bitmesin
  • quote:

Orjinalden alıntı: MoosacheR

Devil May Cry 4 almaayı düşünüyorum fakat From: £19.99 yazıyo ne yani kargo ücreti 20 pound mu ? ve star buyla Sellto Price ne anlama geliyor ?

From £19.99 : £19.99'dan Başlayan Fiyatlarla Demek Kargo Ücreti Değil.Kargo Ücreti 3-4 Pound Gibi Birşey Tutuyor.Oyunun Asıl Fiyatına Tıklayıp Bakacaksın...

Star Buy : Çok Satan Oyunlara Bu İfadeyi Koymuşlar.

Sell To Price İlede Satın Almak,Fiyat Sorgulamak Gibi Birşey...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senceru -- 12 Aralık 2008; 18:58:20 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Senceru

quote:

Orjinalden alıntı: MoosacheR

Devil May Cry 4 almaayı düşünüyorum fakat From: £19.99 yazıyo ne yani kargo ücreti 20 pound mu ? ve star buyla Sellto Price ne anlama geliyor ?

From £19.99 : £19.99'dan Başlayan Fiyatlarla Demek Kargo Ücreti Değil.Kargo Ücreti 3-4 Pound Gibi Birşey Tutuyor.Oyunun Asıl Fiyatına Tıklayıp Bakacaksın...

Star Buy : Çok Satan Oyunlara Bu İfadeyi Koymuşlar.

Sell To Price İlede Satın Almak,Fiyat Sorgulamak Gibi Birşey...

Yardımın İçin Teşekkür Ederim...

• burda gow 3 için 27 mart 2009 demişler çıkış tarihi verildi mi ki?
  • LBP yi ben EBAY den aldım arkdaşlar bu arkdaş shopto ile aynı fiyata satıyor 20 sterlin........

http://cgi.ebay.com/LITTLE-BIG-PLANET-PS3-GAME-UK-PAL-NEW-AND-SEALED_W0QQitemZ350139426829QQcmdZViewItemQQptZUK_PC_Video_Games_Video_Games_JS?hash=item350139426829&_trksid=p3286.m63.l1177

Sizde alabilirsiniz daha önce Ebay den çok alışverişim oldu hepsi elime ulaştı...

• arkadaşlar şurda biriniz geldi deyinde.gönül rahatlıgıyla bi oyun alayım şurdan
  • quote:

Orjinalden alıntı: JOSEPH_STALin

LBP yi ben EBAY den aldım arkdaşlar bu arkdaş shopto ile aynı fiyata satıyor 20 sterlin........

http://cgi.ebay.com/LITTLE-BIG-PLANET-PS3-GAME-UK-PAL-NEW-AND-SEALED_W0QQitemZ350139426829QQcmdZViewItemQQptZUK_PC_Video_Games_Video_Games_JS?hash=item350139426829&_trksid=p3286.m63.l1177

Sizde alabilirsiniz daha önce Ebay den çok alışverişim oldu hepsi elime ulaştı...

buradan almak daha mantıklı lbp yi

• arkadaşlar ben birşey merak ediyorum,siparişlerimizde 3 adetten fazlasında gümrükte sorun çıkabileceği söyleniyor,peki diyelim 2 adet oyun siparişi verdik.oyunlar elimize geçti..ardndan 2 oyun daha sipariş ettik yine elimize geçermi yani parti parti versek siparişleri sorun olurmu?sipariş verdim dispatched dedi,1 adet daha almak istiyorum şuanda,tekrar sipariş versem gümrükteşüphemimi uyandırır?hani tek tek alınıyor ard arda muhabbeti falan?dispatched dedikten sonra yola çıkmış artık ,2.siparişi versem sorun olurmu?
  • 3'den fazla olayını bu sitede mi okudun? Çünkü 3 oyun da alsan 3 kargo gelecek sana, teker teker yolluyorlarmış oyunları, royal mail öyleymiş okuduğum kadarıyla.. Ha isimden kıllanırlar diyorlarsan kendi kartından çektir, alıcı ismini değiştir arkadaşın vs..
  • quote:

Orjinalden alıntı: swat882

quote:

LBP yi ben EBAY den aldım arkdaşlar bu arkdaş shopto ile aynı fiyata satıyor 20 sterlin........

buradan almak daha mantıklı lbp yi

Linki verdikten sonra bi saldırı mı oldu nedir

adamda 10 tane vardı birini ben aldım şimdi ise hiç kalmamış,acaba ben sonuncusunu falan mı aldım

Spirit_of_sLy

Dostum ne şüphesi olmaz öyle bişey sipariş verebilirsin o gümrükten kaç tane mal geçiyor senin hesabını mı tutacak adamlar

Önemli olan bi anda yüksek bi meblağ geçmemesi,aslında şu sıralar yılbaşı arifesi olduğu için yüksek meblağlarda dahi sıkıntı olucağını sanmıyorum..........

• e peki şimdi 2 iparişi aynı anda verseydim kargo parası 1 kere alınacaktı ,şimdi iki kere alınmışolacak ozaman değilmi?
  • 2 malı sepete ekle bak bakalım :)
  • yok hocam aynı anda alsakda royal mail üreti 2 katına çıkıyor.çok saçma.uk ye zaten free delivery bize bari aynı anda alınsa 1 kere kargo parası alsa
  • quote:

Önemli olan bi anda yüksek bi meblağ geçmemesi,aslında şu sıralar yılbaşı arifesi olduğu için yüksek meblağlarda dahi sıkıntı olucağını sanmıyorum..........

+1

çoğu kişi bunu bilmez ama bayram ve tatil dönemlerinde gümrükten 500euroya kadar vergisiz geçişlere izin veriliyor
  • 300 Euro diye biliyorum. Aslında bir 360 fena olmazdı değil mi? Hazır fiyatlarda bu kadar uygunken...
  • beyler ben yapı kredi world sanal kart kullanıyordum ama site sanal kart kabul etmiyor, sonra garanti paracard ı kullandım yine kabul etmiyor. sebebini bilen varmı?

saolun şimdiden
  • motostorm2yi 24 sterline aldım bakalım allah sonumuzu hayır etsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: DXM06

motostorm2yi 24 sterline aldım bakalım allah sonumuzu hayır etsin

Usta site sakat gözüküyor, gelmemezlik yapmasın
  • valla site çok janjanlı neye basacağını kaybediyor insan
    keike biraz sadeleştirseler :)

gelir gelir gelmezse ingiliterenin tepesine binerim
  • Binme zamanı gelirse banada haber et beraber binelim deyyuslara :)))
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.