Şimdi Ara

Shingeki no Kyojin (Attack On Titan) (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.499
Cevap
26
Favori
118.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu senenin en iyi animelerinden biri olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 24 Mart 2017; 19:9:27 >
  • Orjinal ismini kullansak animenin daha iyi. Shingeki no Kyojin 2.sezon olarak değiştirebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aboyhasnoname1

Orjinal ismini kullansak animenin daha iyi. Shingeki no Kyojin 2.sezon olarak değiştirebilir misiniz?

• 2. sezon yarın başlıyor beyler güzel olacağını düşünüyorum Ama 12 bölüm olacağı söyleniyor

• Senelerdir bekle ve yeni sezonun sadece 12 bölüm olacağı söylensin. Bu bildiğin izleyiciye hakarettir. Gidin mangasını okuyun.
  • 12 bölüm nedir abi küfür gibi yemin ediyorum

• 12 bölüm çokmuş 6 yapsınlar .
  • 12 bölüm olduğu kesinleşti

• Nasıl 12 bölüm? O kadar sene 12 bölüm için mi bekledik, ne gösterecekler ki 12 bölümde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .Meraxes. -- 31 Mart 2017; 21:22:28 >
  • Umarım 3. sezon erken gelir , ilk sezon gibi yaparlarsa hiç hoş olmaz Saat kaçta başlayacak acaba bilen var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoid -- 1 Nisan 2017; 0:59:5 >
  • Turkçe altyazılı çıkmış

Hızlı başladı böyle devam eder umarım

duvarı devlerden yapmışlar ilginç xD , konuşan titanlı sahne güzeldi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elric. -- 1 Nisan 2017; 20:22:2 >
  • İzleyelim bakalım da 12 bölüm çok az be. Manga'da baya ilerlemiş bildiğim kadarıyla. Öyle hikaye sıkıntısı falan yok.
    Umarım 3. sezon için bir 4 sene daha bekletmezler

• Goril gibi olanlarda varmış demek ki , her bölüm üstüne koya koya gider umarım arada yan bölümler olur ise 12 bölümde millet kanser olur
  • Güzel başladı da daha bir kaç ay önce yayınlanan mangadan fena spoiler vermişler çaktırmadan. Manyak mı la bunlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Güzel başladı da daha bir kaç ay önce yayınlanan mangadan fena spoiler vermişler çaktırmadan. Manyak mı la bunlar.

hangi olay hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turin Turambar.

quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Güzel başladı da daha bir kaç ay önce yayınlanan mangadan fena spoiler vermişler çaktırmadan. Manyak mı la bunlar.

hangi olay hocam

Manga okumuyorsan anlamazsın da biraz dikkat edilse birşeyler bulunabilir. Keşke yapmasalarmış.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yıllardır bekliyoruz sadece 12 bölümcük mü?Mangası aldı başını gitti malzemede var niye bekletirsiniz ki yapın bir 30 bölüm güncelle gelin seve seve 3 yıl daha beklerim

• Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    Mangayı okumayan birinin anlayacağını pek sanmıyorum. Ben anlamadım mesela

Açılışı da koyalım

• Tüyler diken diken izledik yine ya özlemişiz

• 12 bölümün yetmeyeceği, tadının damağımızda kalacağı ilk bölümden belli oldu.

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.