Şimdi Ara

Shingeki no Kyojin (Attack On Titan) (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.500
Cevap
26
Favori
118.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 66, 67 ile birlikte çıkmış. Olaylar olaylar...
    Titanların orijini ile ilgili az çok bilgi aldıysak da, asıl bilgiler Eren'in babasının bodrumuna inildiğinde ortaya çıkacak belli ki. Yeni titan ortalığı inletmezse, üç dört bölüme öğreneceğiz herşeyi.
  • Videolarını izlediğim kadarı ile güzel bir animeye benziyor, tavsiye eder misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan2707

Videolarını izlediğim kadarı ile güzel bir animeye benziyor, tavsiye eder misiniz?

gerçekten süper bi anime izlemenizi tavsiye ederim ayrıca tokyo ghol diye bi anime var onuda izleyin oda çok süper bi animedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Simone Simons

quote:

Orijinalden alıntı: gokhan2707

Videolarını izlediğim kadarı ile güzel bir animeye benziyor, tavsiye eder misiniz?

gerçekten süper bi anime izlemenizi tavsiye ederim ayrıca tokyo ghol diye bi anime var onuda izleyin oda çok süper bi animedir

Hafta sonu downloada başlarım. Fikirlerinizi belirttiğiniz teşekkür ederim.
  • Manga'dan spoiler içerir

Manga okuyan arkadaşlar cevap verirse sevnirim

Reiner ve Bertolt'un amaçları nedir? Neden duvarları yıkıyorlar?

Manga'dan spoiler içerir
  • Filminin tanıtımı çıkmış

• animeye 2 gun once basladim ve bitirdim genel bir degerlendirme yapacak olursam;

+baskarakter cok saglam kendinden emin, kararli, ozgurlugune duskun cok begendim ayni sekilde yan karakterler de ozenle kurgulanmis.

+cizimler mukemmel izlerken sanki tabloya bakiyormus gibi oluyor insan.

+aksiyon sahneleri cok guzel, kullandiklari manevra seysi daha da guzellestirmis.

+muzikleri cok guzel insani muthis gaza getiriyor ya da o an olmasi gereken duyguyu veriyor.

+mikasa.

-cok fazla vahset var cok oyle boyle degil insanin psikolojisine zarar verecek derecede bence (diger animelerde hep bu tarz ama normallestirmez bunu).

-bocek oldurur gibi adam oluyor iki de bir (benzetme degil).

-ana karakteri vahsilikten azcik masumluk cizgisine cekseler iyi olurmus ayrica en son koca devle dovusurken etrafta insanlari ezdi dikkat etmedi uzuluyoruz burda.

-devler cok cirkin ve aptal izlerken sovesim geliyor (gerci boyle eksi yon olmaz da neyse).

-(bu kisisel) hayatin guclunun zayifi ezdigi bir savas oldugu fikrine katilmiyorum anime bunun uzerine kurulu.

#eksileri artilarindan cok yazdigima bakmayin genel olarak cok begendim akame ga killden sonra cok iyi gitti ama yalniz 18 yas ustune tavsiye ediyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Filmler nasıl olacak bakalım
  • Devler beklemediğim kadar iyi gözüküyor, ben yapmacık olur diyordum ama hiç fena durmuyor, özellikle son sahne fena.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasyonal Sosyalist

/>

Ulan haykırdım

Beyler manga nasıl okunur birisi anlatsın bu arada, anime bitti çok kötü hissediyorum 33. bölümden başladım mangaya ama aşırı keyifsiz geldi bana manga okumak

• quote:

Orijinalden alıntı: wreckittralph

quote:

/>

Ulan haykırdım

Beyler manga nasıl okunur birisi anlatsın bu arada, anime bitti çok kötü hissediyorum 33. bölümden başladım mangaya ama aşırı keyifsiz geldi bana manga okumak

Sağdan sola...

• Shingeki no Kyojin (Attack On Titan)
  • Bagımlı ediyoer kendine
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: wreckittralph

quote:

/>

Ulan haykırdım

Sağdan sola...

bunu yazmaya gelmiştim.

yalnız manga okuya okuya karikatürü bile sağdan sola okumaya başladım

• Attack on Titan serisinin alternatif evrende geçen iki filmlik sinema uyarlamasını desteklemek amacıyla filmle bağlantılı bir miniseri duyurulmuş. Miniseri dememin sebebi DTV'nin daha ziyade 4-5 bölümlük miniseriler yayınlaması dolayısıyla 15-20 bölümlük bir dizi beklentisine girilmemesi doğru olacaktır.

Dizi Ağustos ayında yayına başlayacak. Öte yandan kanal paralı yayın yaptığı için kaydedilip İngilizce'ye çevrilmesi biraz sürebilir.

Kaynak: ANN

• arkadaşlar çok övmüşsünüz ama nedense böyle titanlı falan uzaylı türleri pek ilgimi çekmiyor izlemeli miyim sizce çok mu önyargılıyım yoksa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Masquerade89

arkadaşlar çok övmüşsünüz ama nedense böyle titanlı falan uzaylı türleri pek ilgimi çekmiyor izlemeli miyim sizce çok mu önyargılıyım yoksa?

İlk bolumu izle seversin zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçmiyor günler
  • Masquerade89 kullanıcısına yanıt
    İnanılmaz sürükleyicidir. Bir iki bölüm izledikten sonra seriyi kolay kolay bırakabileni henüz görmedim.
  • manga okuyanlar cevaplayabilirse sevinirim.
    armin mikasa falan da deve dönüşebilecek mi? duvarı yıkan titanların amacı ne?
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.