Şimdi Ara

Shingeki no Kyojin (Attack On Titan) (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.499
Cevap
26
Favori
118.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Özlemişim ha, diğer ovalarını sevmedim ama bu son çıkan ova olmuş beğendim. Biran önce seri başlasada izlesek arkadaş
  • 1.sezonu yeni bitirdim bi ton aciklanmayan sey var ozellikle bodrum kati acayip merak ediyorum 2.sezon 2016da baslicak diyolar gelde bekle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyberwar

1.sezonu yeni bitirdim bi ton aciklanmayan sey var ozellikle bodrum kati acayip merak ediyorum 2.sezon 2016da baslicak diyolar gelde bekle

1 yıldır bekliyoz 1 yıl daha bekleriz

• quote:

Orijinalden alıntı: Simone Simons

quote:

Orijinalden alıntı: cyberwar

1.sezonu yeni bitirdim bi ton aciklanmayan sey var ozellikle bodrum kati acayip merak ediyorum 2.sezon 2016da baslicak diyolar gelde bekle

1 yıldır bekliyoz 1 yıl daha bekleriz

iyiki yeni izlemisim erken izlesem o kadar yil bekleyemezdim

• Toplam kac bolum bu anime ve devam ediyor mu?

• Ben de devam ediyor mu diyecektim.Başlasam mı başlamasam mı karar veremedim bi türlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: alwayspackard

Ben de devam ediyor mu diyecektim.Başlasam mı başlamasam mı karar veremedim bi türlü

başla başla

• Normalde anime denen olgudan oldum olası nefret ederim hatta anime izleyenlerle dalga geçerdim.

Ama arkadaşlarım beni zorla buna başlattılar, hayatımda izlediğim en iyi yapımlardan biriydi.

Devlerin o korkunç manasızca gülen suratları, özürlü gibi koşmaları ve zeka yoksunu olmanın vahşeti...

3 günde 25 bölüm izledim, ilk bölüm ağlayacaktım ama çok kötü bir final yaptılar umarım devam ettirirler.

Şunu da söyleyeyim, izlediği karakterlere bağlanan adamlar izlemesin hayal kırıklığı yaşarsınız.

Yan karakterleri geçtim, neredeyse ana karakter olabilecek adamları bile öldürerek tarihe geçtiler.

Ama hikayede anlamadığım yerler var açıklayabilecek olanlara;

- Mikasa Eren'i hayatını kurtardığı için mi böyle çok seviyor, yoksa aşık mı anlamadım, ucu açık bırakılmış.

- Eren'in babası ne zaman Eren'e o aşıyı yapıyor, neden yapıyor, sadece flash back olarak gösteriyorlar.

- Hükümet halkı zorla savaşa gönderdiğinde Armin'in başına şapkasını bırakıp giden adam kim, onunda mı ailesi öldü ?

- Bodrum katı dediler, Eren'in boynundaki anahtarı gösterdiler ama hemen unuttular, bu bodrumda ne var unutturdular.

- Gözcü birliği en önemli adamlar değil mi, polis teşkilatı nasıl hava cıva yapıyor bunlara, yok vururum sizi falan ?

- Son bölümün son 5 saniyesinde Dişi Dev'in duvarda açtığı deliklerden Colossal Titan bakıyor, yani devamı gelecek mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackGhosen -- 24 Şubat 2015; 10:09:16 >

• ikinci sezonda bu sorularin cevabı olur umarım. Devamı gelecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Matt Jeevas

ikinci sezonda bu sorularin cevabı olur umarım. Devamı gelecek.

Nasıl beklerim bilmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackGhosen

quote:

Orijinalden alıntı: Matt Jeevas

ikinci sezonda bu sorularin cevabı olur umarım. Devamı gelecek.

Nasıl beklerim bilmiyorum

Mangada cogu cevaplandi. 2. Sezon aciklanacak kesin eger 3. bir sezon olmazsa :) Beklemek istemiyorsaniz mangaya baslayabilirsiniz.

• Attack on Titan gibi güzel hikayesi olan ve saracak başka anime biliyor musunuz ?

Mümkünse 500-1000 bölümlüklerden olmasın, suyunu çıkarıyorlar
  • anime yi geçtiğimiz günlerde bitirdim

bana kalırsa devler(üsteki arkadaşın bahsettiği özürlülük durumu ) , levi ve mikasa dışında fazla bir olayı yokta animenin
    o kadar çok şeye değindiler anime boyunca neredeyse hiçbir olaya açıklık getiremediler, getirmediler
    bana kalırsa 2. sezonu gelmeden izlemeye kalkmayın çünkü animeyi sırf değindikleri noktaları açıklamaları için kısa bir sürede izlediysem de ne bunlara cevap buldum ne de sonu tatmin edici oldu .
    2016 ya kadar uzak durun derim
  • JackGhosen J kullanıcısına yanıt
    One Piece izlemediysen hemen başla derim . Yalvaracaksın bölümler hemen bitmesin diye ve halen devam ediyor .
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackGhosen

Attack on Titan gibi güzel hikayesi olan ve saracak başka anime biliyor musunuz ?

Mümkünse 500-1000 bölümlüklerden olmasın, suyunu çıkarıyorlar

Yeni başladıysan Death Note sarar ama heryerde süper anime bundan iyisi gelmez konuları açacak gibi olursan orda bırak izlemeyi
  • HxH 2011 tavsiye ederim.140 küsür bölümdü sanırım.
  • Teşekkürler tavsiyeleriniz için hemen "Full Metal Alchemist Brotherhood" bitirip dediklerinize geçiyorum
  • 66. bölümü okuyan var mı? Epey olaylar oldu mangada. Kapışmalar da güzel gidiyor. Anime olarak izlemek için sabırsızlanıyorum
  • Sonunda o kadar çok övdükleri animeye başladım. 4. bölümdeyim güzel gidiyor .
  • Ulan manganın bir sayfasına bakıyım dedim alınacak en büyük spoilerı aldım iyiki tiplerin bazılarını tanımadım
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.