Şimdi Ara

Shingeki no Kyojin (Attack On Titan) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.500
Cevap
26
Favori
118.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İlk bölümü çok güzeldi. Potansiyeli yüksek bir animeye benziyor. Umarım batırmazlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caliskan4

2.BÖLÜMÜ nasıl izlediniz
    bulamadım nette

pm attım.
  • 2. bölüm çok iyiydi. Efsane olabilecek bir seri.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2. bölümde gayet iyiydi.Mangada da güncele yetiştim.Mangada çok güzel.Bu şekil devam ederler umarım.
  • Güzel bölümdü
  • 2. bölüm de çok iyiydi, böyle devam ederse her şeyiyle efsane olucak bir seriye benziyor
  • Internetim olmadığı için ikinci bölümü telefon ile youtube dan raw olarak izledimde galiba seri tam olarak mangadaki gibi gitmiyor yanlış hatırlamıyorsam bu bölüm flashback gibi birşeydi mangada ama sanki böyle daha güzel oldu kronolojik olarak ilerliyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cakiphan

Internetim olmadığı için ikinci bölümü telefon ile youtube dan raw olarak izledimde galiba seri tam olarak mangadaki gibi gitmiyor yanlış hatırlamıyorsam bu bölüm flashback gibi birşeydi mangada ama sanki böyle daha güzel oldu kronolojik olarak ilerliyor

Kronolojik olarak gidecek galiba. Bence de böyle daha güzel olmuş. Tam olaylar hızlandığında flashback girerse güzel olmazdı bence. Ama ilerde mangaka daha fazla geçmişle ilgili bilgi verirse onu yansıtacaklar o da var.
  • Baya korkunç rüyama bile girdi be dehşet vahşet her şey vardı fakat insanların özel gücü olmalı öyle insanı güçle devri öldürülür neyse güzel bir anime vahşet severler izliyebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: KaleyDeskop

Baya korkunç rüyama bile girdi be dehşet vahşet her şey vardı fakat insanların özel gücü olmalı öyle insanı güçle devri öldürülür neyse güzel bir anime vahşet severler izliyebilir

Devleri öldürmek için öyle özel güçlere ihtiyaç yok, yavaş yavaş açıklayacaklar. Püf noktaları var, ayrıca emin ol aradığını da bulacaksın.
  • 2. bölümde gayet güzeldi.
  • quote:

Baya korkunç rüyama bile girdi be dehşet vahşet her şey vardı fakat insanların özel gücü olmalı öyle insanı güçle devri öldürülür neyse güzel bir anime vahşet severler izliyebilir

Aman bi bu eksikti özel guclu ergen animesi kivamina gelicek, kalsin boyle, adam gibi bir anime izleyelim 40 yilin basi , bak naruto basligi var oraya alabiliriz seni.

• ya bu titanlar mankafa ve tamamen yemeye mi odaklı yaratıklar ? konuşamıyorlar mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gedo Mazo

ya bu titanlar mankafa ve tamamen yemeye mi odaklı yaratıklar ? konuşamıyorlar mı ?

sanırım tamamen salaklar ve sanki titan çizimleri daha iyi olabilrdi
  • Yahu insan yemeği ile konuşur mu be :-D

• quote:

Orijinalden alıntı: Haykıran Bıngıldak

quote:

Aman bi bu eksikti özel guclu ergen animesi kivamina gelicek, kalsin boyle, adam gibi bir anime izleyelim 40 yilin basi , bak naruto basligi var oraya alabiliriz seni.

valla ben narutoyu itachi gibi vatan millet allah uğruna aşiretini öldürüp masonların arasına girmek istiyen bir karekter olarak görüyorum itachiyi böyle hatırlıyorum abartmış olabilirim fakat beni konusuyla etkiliyen tek karekterdir

• quote:

Orijinalden alıntı: Gedo Mazo

ya bu titanlar mankafa ve tamamen yemeye mi odaklı yaratıklar ? konuşamıyorlar mı ?

hocam adamlar tanrı işte insanla besleniyor vahşet ön planda tumuşlar birde bu devlerin yanında birde veletleri vardı onlar daha tipsiz korkunçtu birde çalaçoluk ailecek katliama gelmişler şşerefsizlerbirde bu baş titan gökten düştü yani insan üstü bir yerden geliyorlaer dünyalı değiller uzaylı sayabiliriz
  • quote:

quote:

quote:

valla ben narutoyu itachi gibi vatan millet allah uğruna aşiretini öldürüp masonların arasına girmek istiyen bir karekter olarak görüyorum itachiyi böyle hatırlıyorum abartmış olabilirim fakat beni konusuyla etkiliyen tek karekterdir

Estağfurullah ben de severim narutoyu sadece biraz da farklı şeyler izlemek isterim açıkcası yeterince özel güç animemiz var elimizde.
    Özel güç animesi ne oluyorsa onu da bilmiyorum ya.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Estağfurullah ben de severim narutoyu sadece biraz da farklı şeyler izlemek isterim açıkcası yeterince özel güç animemiz var elimizde.
    Özel güç animesi ne oluyorsa onu da bilmiyorum ya.

doğru aslında bu anie belkide daha gerçeçkçi bir his verdi diye sevdim ama şunu düşünüyorum bu eren devlerle savaşacak tümünü yok edemez hele baş titan feci bir şeydi tek bu çoçuğun bir gücü olsaydı ne diyim artık neyse ben son 5 yılın animesi diyorum merakla beklediğim bir anime

• Dün ilk 2 bölümü izledim arkasından dayanamadım mangada güncele geldim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.