Şimdi Ara

Shingeki no Kyojin (Attack On Titan) (123. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.500
Cevap
26
Favori
118.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• tencerenin dibini sıyırıyorlar artık

4 bölüm için 2023 mü beklenir ?

• ben manga yazarı olsam, atom bombaları eklerdim animeye, animedeki zaman zaten 1920-1930 lu yıllar

• Gereksiz uzatılıyor gibi geldi bana ama mangayı okuyanlar daha iyi bilir tabii.

• Güzel anime SAO'yu anımsattı

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• domuzları salan kimse büyük bir sevap işleyip bize bu güzel animeyi kazandırdı

Film olsaydı daha kötü olurdu bence. Böyle bir part daha gelmesi iyi oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi defaulticus -- 4 Nisan 2022; 19:5:31 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben biter diye düşünmüştüm ama hikayenin sonunu biraz daha detaylı anlatmak için bir sezon daha yapmak istemiş olabilirler. Bence bu sezon da güzeldi. Sonraki sezonu beklemeye devam.

• HakGetiren kullanıcısına yanıt

Ancak bu kadar güzel ifade edilirdi.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Eren tüm dev titanları saldıktan sonra hikaye orada bitmiştir benim. Devamında gelen bölümler aşırı derecede zorlama ve anlamsız.

Halbuki son sezon ne kadar iyi başlamıştı. Aksiyonun dibine vuruyorduk...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Periah -- 5 Nisan 2022; 13:55:59 >
  • Arkadaşlar spoiler yememek için konuyu okumadım

Ben Part2yi biriktirip öyle izleyecektim. Tüm bölümler gelmiş

Bu son part değil miydi? Twitterda part 3 2023 de gelecek diye haber okudum

• Ne kadar sığ düşünüyorsunuz Rusya Ukrayna saldırdı ozaman tüm Ruslar ölsün.

• İlk parttan sonra mangayı okuduğum için bu sezonu güncel takip etmedim. Sezon bitince izlerim dedim ve izledim. İyi ki de öyle yapmışım. Valla 20 dakika izleyip haftayı beklemek hiç çekilmez bence. En azından 40 dakika olsa neyse. Zaten 12 bölümde bitmeyeceği de belliydi. Biz sonuna film yaparlar dedik o tahmin de tutmadı adamlar part 3 gelecek diyor :d Defalarca söylenmiştir ama tekrar söyleyeceğim. Wit studio'da olsaydı bu anime efsane olabilirdi. Wit studio mangaya tamamen uymadı. İlk sezonda işleniş sırasını değiştirdi, gerektiği yerlerde eklemeler yaptı. Öyle ki mangayı okurken o eklemelerin çok yerinde olduğunu gördüm. 4. Sezonda da bu tür dokunuşlar görmek isterdim, isterdik... Olmadı.

@Nymphetaminê Evet hocam 3. Part 2023 yılında.

• Son bölümü izleyenler için spoiler tag i içine aldım. İzlemeyenler açmazsa iyi olur.

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    Son bölümdeki son sahne çok iyiydi. Eren'in yeni cgi formu da fps düşüşünün işe yaradığı en iyi yer olmuş. Eren'i daha korkunç yapmış bence
    https://www.youtube.com/watch?v=BroKQluwiek&ab_channel=defaulticus

• maybe4you kullanıcısına yanıt

Fall of humanity mangada daha uzun değil mi animede sadece savaş gemileri sahnesi var

• Patren kullanıcısına yanıt

Yok hocam animede birebir aynısını uyarlamışlar.

• Son bölümü çok güzeldi. Ekstra bir part çıkarmaları daha çok hoşuma gitti. Seriye elvedayı 2023 yılında yapacağız, ne kadar güzel.

• Bu anime nasıl MAL'da zirvede anlayamadım. Animelere yeni başlamış biri olarak ilk sezonu zoraki bitirdim. İlk birkaç bölüm izleyip bana hitap etmiyor diyip bırakmıştım sonra biraz daha devam ettim yine sarmadı, çevremdekilerin de baskısıyla ilk sezonu bitirmeye karar verdim sezon ortalarına doğru devler Evangelion'da ki Evaların mantığına geliyor gibi oldu iyi ki devam etmişim dedim fakat sezon finaline doğru yine farklı bir şeye evrildi ve hiçbir şey açıklanmadığı gibi daha fazla gizemle sezon bitti bayağı hayal kırıklığı oldu benim için. Karakterlerin psikolojisi, hırsları, motivasyonları falan güzel anlatılmış ona hiçbir lafım yok ama 25 bölüm boyunca hikaye anlatımı olarak ne verdin bana yada neyi açıkladın. Devam sezonları belki çok daha iyidir daha açıklayıcıdır falan ama devam etmem için ilk sezon bana bir şey vermediği için hiç devam edesim yok. Keşke tüm manganın tek sezonluk bir animesi çıksada onu izlesek.

• Zhongli kullanıcısına yanıt

Aslında 2. ve 3. sezon olayları detaylandırıyor ve belli başlı şeyleri netleştiriyor yine de her şeyi açıklamıyor. Son sezonda tek tek çözülüyor olaylar.

Tüm hikayenin neden bu şekilde olduğunu da yine son sezonda anlayacaksınız.

• Zhongli kullanıcısına yanıt

Uzun seriler böyledir zaten sizin isyanınız attack on titan'a değil uzun animelere gibi geldi. Attack on Titan'da 4 sezonluk bir anime.

Bence animelere yeni başlayan biri olarak aot sevmemeniz yakında anime haterina dönüşeceğinizin garantisi. Çünkü AoT beğenmiyorsan zaten animelerin %99.99'sunu beğenmezsin. Senin izleyebileceğin maksimum 3-5 anime vardır.

"MAL'da nasıl zirvede" komik bir tabir çünkü MAL'da zirvede olan animelerin çoğunu beğenmeyeceksin zaten. Evangelion'da ilk 100'de değil mesela.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okeanix -- 24 Mayıs 2022; 15:8:12 >
  • Okeanix kullanıcısına yanıt

Anime haterı dönüşmem çünkü çok keyif aldığım animelerde var aot beğenmeyen hiçbir şey beğenmez algısı bence özellikle yeni başlayanlar için "aot beğenmedim başka anime izlemeyeyim" gibi yanlış bir düşünceye sürükleyebilir. Bence sorun uzun olması da değil yüzlerce bölümlük yabancı dizilerde izledim sıkılmadan hikaye ilerledikten sonra kaç bölüm olduğun bir önemi yok ama aot ilk sezon charater building izledik sadece çokta güzel işledir zaten ona bir lafım yok ama hikayede biraz ilerleseydi benim takıldığım nokta o. Size de şurada katılıyorum bazı animelerde bir sezon boyunca sadece 2 karakterin savaşını işliyorlarmış onlar zaten kesinlikle benlik animeler değil. AoT'den beklentim büyüktü onun sebebi de herkesin çok iyi, efsane, daha iyisi yok, bunu beğenmeyen animeden anlamıyorudur gibi söylemler yüzünden zaten. Yine kötüdür demiyorum yanlış anlaşılmasın ama hikaye anlatımı beğenmedim

• 
Sayfa: önceki 121122123124125
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.