Şimdi Ara

Shadow Warrior Türkçe Yama Çalışması [Çıktı] (Bağımsız Çeviri)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
7
Favori
9.855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Shadow Warrior Türkçe Yama Çalışması [Çıktı] (Bağımsız Çeviri)

Steam Sayfası
    https://store.steampowered.com/agecheck/app/233130/

İndirme Sayfası
    https://yadi.sk/d/aRNH-FkX3Q4mCf

Proje Yöneticisi
    Serhat Çavunt

Çeviri
    Serhat Çavunt
    S. Emircan Ayyıldız

Test
    Adem Ayten
    Murat Keser

Teknik Destek, Font ve Programlama
    İlker Tenim

Çeviri Durumu
    Senaryo: %100
    Arayüz: %100
    Diğer: %100

Çeviri Notları
    → Yamada Türkçe karakterler yer almaktadır.
    → PS4 ve Xbox One ile ilgili kısımlar çevrilmemiştir.

Kurulum Notları

Oyun dizini altındaki dx11 dizinini seçerek kurulumu yapınız.
    Kurulumun sonunda açılan cmd ekranı kapanana kadar bekleyiniz.
    Yamayı kaldırmak için dx11/tryama_kaldir.bat dosyasını çalıştırınız.

Yamayı kuramayan arkadaşlar;
    Oyununuzun sürümünün v1.5.0 olması ve DirectX 11 güncellemesinin yapılmış olması gerekmektedir.

Ekran Görüntüleri
    Shadow Warrior Türkçe Yama Çalışması [Çıktı] (Bağımsız Çeviri) Shadow Warrior Türkçe Yama Çalışması [Çıktı] (Bağımsız Çeviri) Shadow Warrior Türkçe Yama Çalışması [Çıktı] (Bağımsız Çeviri)
    Shadow Warrior Türkçe Yama Çalışması [Çıktı] (Bağımsız Çeviri) Shadow Warrior Türkçe Yama Çalışması [Çıktı] (Bağımsız Çeviri) Shadow Warrior Türkçe Yama Çalışması [Çıktı] (Bağımsız Çeviri)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 24 Haziran 2020; 23:12:58 >

• Kolay gelsin teşekkürler
  • Çok müthiş bir haber süper :D
  • Çeviri yüzdesi güncellendi.

Senaryo: %40

• Çok hızlı ilerliyor konuya ilgi neden az anlamadım bu oyuna başka çevirmenlerde el atmıştı orada bayağı takip eden vardı acaba konuyu mu görmediler.
  • Çeviri yüzdesi güncellendi.
    Senaryo: %100

→ Yamada şu anda Türkçe karakterler bulunmuyor. Fontlar üzerinde çalışma devam ediyor.
    → Çeviri tamamlandı. Test aşamasına geçmek için fontların tamamlanması bekleniyor.
  • çok hızlısınız
  • cozepud C kullanıcısına yanıt
    Sanmıyorum dostum. Belki oyunu pek oynayan yoktur, dolayısıyla ilgilenilmiyordur.
  • çok teşekkürler. oyun çok güzel, çeviri daha fazla ilgiyi hak ediyor. Ayrıca bu derece hızlı ilerlemesi de cabası. Emeğinize sağlık teşekkürler.
  • Gerçekten çok hızlı oldu beklemiyordum yedekten geri yükleyip hazırda beklemeye başladım. :)
  • Test aşamasına geçilmiştir.

Eğer aksilik olmazsa, yarın akşam saatlerinde yama çıkmış olacak.
  • Her çeviriye tebrik. Oyunu oynayıp oynamamak önemli değil. Oynayan birileri vardır illa ki. Başka yamalara da el atmanız dileğiyle.
  • Elimdeki oyunları bitirdikten sonra Denemek için bir sebep çıktı Teşekkürler.
  • Yapımcıların ellerine sağlık.
  • Buraya da yazayım, birisi Batman Origin ve Arkham Knight yaması çıkarsa hem ses getirir sitesi ciddi hit alır hem de adını duyurur. Malum şahsın yüzde 90'da kalan yamasına bakıp nasılsa çıkar biz boşa çeviririz düşüncesine girmeyin ve şu oyunları çevirin derim. Çünkü o yamanın çıkma ihtimali artık yüzde 1 bile değil. On defa çevrilmişti şimdiye.

Bu arada Shadow Warrior yamanız için çok teşekkür ediyorum, oyun kütüphanemde vardı ve yama bekliyordum çünkü bildiğim kadarıyla espriler falan çok başarılıymış, güzel oldu çevrilmesi. İkinci oyun da çevrilmişti zaten. Elinize emeğinize sağlık.
  • Zebercet kullanıcısına yanıt
    Dostum U-Crew'in Batman: Arkham Origins yamasında bende yer aldım. Şubat 2016'dan Mayıs 2016'ya kadar çeviri yaptım. Ve ondan sonra ayrıldım. Açıkçası son durumla ilgili bir bilgim yok ve bu yamadan da, oyundan da nefret ediyorum.
  • Çok sağolun.Beklediğim bir yamaydı.
  • Vay demek çıktı indirdim şimdi hemen yükleyip oyuna başlıyorum seri yaparım artık. Teşekkürler çalışmalarınızın devamını dilerim.
  • Oyunu aldım fakat oynamadım duruyordu öyle kütüphanede. Çeviriyi gördüm hemen indiriyorum. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.