Şimdi Ara

Shadow Warrior 3 Türkçeleştirme Projesi (Çıktı) [HE Software] (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
5
Favori
4.641
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Şu anda oyunu tüm arayüz çevirileri yapıldı ve bölümler çevriliyor. Shadow Warrior 2'ye kıyasla daha kısa bir çeviri süreci var önümüzde. Süre vermek istemiyoruz her ihtimale karşı ama daha kısa bir sürede çalışmanın tamamlanacağı kanaatindeyiz. Shadow Warrior 3 Türkçeleştirme Projesi (Çıktı) [HE Software] 

• Çeviri yüzdesi güncellendi.

Safhalar (Genel İlerleme: %10)

1. Dosya Erişimi: Tamamlandı. %100
    2. Çeviri İşlemi: Çevriliyor... %15
    • Ana menü ve oyun içi arayüz: %100
    • Çevrilen bölümler: 2/12
    • Diğer: %10
    1. Güncellemelere Uyarlama: %0
    2. Test ve Kalite Kontrol: %0
    3. Yayınlama: Yayınlanmadı.
  • HE Software kullanıcısına yanıt

Kronik olarak kasti çevirileri geciktirenler dışında asla Çevirmenlere baskı yapmam, sevmem de hocam. Hele ki sizin gibi gönüllülük esasına dayalı çalışmalar yapanlara. Şuan için oyunu alıp almama arasındayım, tek derdim o.Shadow Warrior 3 Türkçeleştirme Projesi (Çıktı) [HE Software]  Kolaylıklar diliyorum.

• Çeviri yüzdesi güncellendi.

Safhalar (Genel İlerleme: %20)

2. Çeviri İşlemi: Çevriliyor... %30
    • Çevrilen bölümler: 3/12
    • Diğer: %100
    1. Güncellemelere Uyarlama: %0
    2. Test ve Kalite Kontrol: %0
    3. Yayınlama: Yayınlanmadı.
  • Sona yaklaşmaktayız Shadow Warrior 3 Türkçeleştirme Projesi (Çıktı) [HE Software] 

Safhalar (Genel İlerleme: %40)

1 .Dosya Erişimi: Tamamlandı. %100

2. Çeviri İşlemi: Çevriliyor... %65

• Çevrilen bölümler: 6/12

3. Güncellemelere Uyarlama: %0

4. Test ve Kalite Kontrol: %0

5. Yayınlama: Yayınlanmadı.

• %80 haberi geliyormuş Shadow Warrior 3 Türkçeleştirme Projesi (Çıktı) [HE Software] Öyle köşede bekliyor oyun ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 16 Mart 2022; 21:54:48 >
  • Yayın öncesi son ilerleme güncellemesi paylaşımıdır. Bundan sonraki birkaç gün içerisinde aksilik olmadığı müddetçe yayınlamayı planlıyoruz. Beklemede kalınız. Shadow Warrior 3 Türkçeleştirme Projesi (Çıktı) [HE Software] 

Safhalar (Genel İlerleme: %80)

2. Çeviri İşlemi: Çevriliyor... %95

• Çevrilen bölümler: 11/12

3. Güncellemelere Uyarlama: %0

4. Test ve Kalite Kontrol: %0

5. Yayınlama: Yayınlanmadı.

• içime doğmuş baksana ben bi gidip loto falan oynayayımShadow Warrior 3 Türkçeleştirme Projesi (Çıktı) [HE Software] 

• Konuıyu ücretli yamalar bölümüme taşır mısınız.

@BlogKaan

• Yama tamamlandı ve yayınlandı.10 lira gibi bir rakam belirlendi.

Daha fazla detay için;

Shadow Warrior 3 Türkçeleştirme Projesi (Çıktı) [HE Software]
    Shadow Warrior 3 Türkçeleştirme Projesi (Çıktı) [HE Software]he-software.blogspot.com
    Shadow Warrior 3 Türkçe Yama
    https://he-software.blogspot.com/p/shadow-warrior-3-turkce-yama.html
  • Shadow Warrior 3 Türkçe Yama yayınlandı. Shadow Warrior 3 Türkçeleştirme Projesi (Çıktı) [HE Software]  Bu çalışma VIP olarak yayınlandığı için içeriği 10 TL gibi makul bir fiyata satın almanız gerekecektir. Bu desteğiniz sayesinde daha yeni içerikleri sizlere ulaştırmamızın önü açılacak ve çevirmenlerimize de destek sağlamış olacağınızı bilmenizi isteriz. Ayrıntılar için aşağıdaki linke göz atabilirsiniz.

HE Software

Shadow Warrior 3 Türkçeleştirme Projesi (Çıktı) [HE Software]he-software.blogspot.com
    Shadow Warrior 3 Türkçe Yama
    https://he-software.blogspot.com/p/shadow-warrior-3-turkce-yama.html

• @R-10 @HE Software yama yapamadım sorunum aşağıda oyun kürekli sürüm bu arada

• BayTuruncu kullanıcısına yanıt

Oyununuzu silip tekrar yükleyin ve ardından kurulum yapmayı deneyin lütfen. Eğer sorun yaşamaya devam ederseniz konuyla yakından ilgilenelim.

Yanıtınızı bekliyoruz.

• Öncelikle daha önceden gog version v1.01 yüklüydü yama kurulmuyordu şuanda steam versiyon 1.02 en güncel halini yükledim yine kurulmuyor oyunlarım orjinal değil ondanmı acaba.

• BayTuruncu kullanıcısına yanıt

Tekrardan merhabalar.Yaşadığınız sorunun sebebi yamanın klasördeki dosya bütünlüğünü doğrulayamamasından kaynaklanmaktadır. Dilerseniz buradan ya da HE Software Facebook sayfamız üzerinden özel mesaj yoluyla bizimle iletişime geçin ve size daha fazla yardımcı olalım.

• Hocam gamepass'e gelen definitive edition ile uyumlu hale getirecek misiniz? Çok makbule geçer.

• Arkadaşlar yamayı satın aldım ve game pass üzerinden oyunu bitirdim. Gayet iyi bir yama olmuş. 10 TL de para değil. Tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kalemistik -- 28 Şubat 2023; 17:51:2 >
  • Yama almak için program üzerinden üye olmak istediğimde aşağıdaki gibi bir hata veriyor. @HE Software

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.