Onbaşı
20 Temmuz 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 91 (Bu ay: 0)
Gönderileri

GRID (2019) Türkçe Yama

Merhaba sevgili oyun severler. Bugün sizlere iki haberimiz var.

Öncelikle sürpriz bir çeviri ile karşınızdayız, GRID (2019) Türkçe! İlk oyun hariç, GRID 2, GRID Autosport çevirilerinin ardından son oyunu da pas geçmedik :) Ayrıca şu an GRID (2019)'u Steam üzerinden indirimli olarak da satın alabilirsiniz (20 Haziran'a kadar). Ayrıntıların ve indirme bağlantısının olduğu linki açıklamanın aşağısında bulabilirsiniz :)

Diğer haberimiz ise yeni VIP Hizmet politikamız ile ilgili. HE Software olarak geçmişten günümüze birçok farklı projeye imza attık ve halkımızın oyunları kendi dillerinde oynamaları için çabaladık. Resmi projeler dışında sunulan tüm çalışmalar tamamen gönüllülük esasına göre yapıldı ve ücretsiz olarak sunuldu. Bugün ise değişen ekonomik koşullar, modernleştirmeye başladığımız altyapı çalışmaları, kullanılan uygulamaların lisansları gibi birçok gideri karşılamak amacıyla VIP Hizmet politikasına geçmek durumunda kaldık. VIP Hizmet bedelini sadece 10 Türk Lirası gibi cüzi bir miktar olarak belirledik. Satın alma işlemi ise GittiGidiyor alışveriş sitesi üzerinden güvenle yapılabilecek şekilde ayarladık.

Bu durumu anlayışla karşılayacağınızı ve bizlere destek olacağınızı temenni ediyoruz.

VIP Hizmet kapsamında sunulan ilk çalışmamız GRID (2019) Türkçe Yama'ya aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz:
https://he-software.blogspot.com/p/grid-2019-turkce.html

Ekran Görüntüleri

Merhaba arkadaşlar,

Elinde ASUS H170 Pro Gaming anakart olan arkadaşlar, driver diskinin imajını alıp paylaşabilirler mi? İnternette arattım ancak sonuç elde edemedim. Yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa çok sevinirim.

(NOT: Güncel sürücüleri ASUS websitesinden indirebiliyorum evet ama bana lazım olan driver diski. Yani diskin kendisi lazım bana.)
DİKKAT!!! OYUNA GELEN GÜNCELLEMELERLE İLE SORUN ÇÖZÜLMÜŞTÜR. GÜNCELLEME OYUNDAKİ HATAYI GİDERMİŞTİR.

KONU KİLİT.
Hakkında
İlgi Alanları: Yazılım, Oyun, Teknoloji, Uzay, Metin Çevirisi
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
The Machine
Mobil cihaz
Samsung Galaxy S8 (SM-G950F)
Oyun Platformu
PC
İşlemci
Intel i7-6700K CPU 4.00 GHz
Anakart
Asus H170 PRO GAMING
Sabit Disk
Western Digital 240GB m2 SSD
Sabit Disk
Seagate 1 TB HDD 64MB
Sabit Disk
Western Digital 750 GB HDD
Ekran Kartı
MSI GeForce GTX-1070Ti ARMOR
Modem
Asus DSL-N17U
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 3 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 38
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 3.141 (Bu ay: 19)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 38 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.