Şimdi Ara

Shadow Warrior 3 (2021) [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
39
Cevap
2
Favori
687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 hafta
  • Cevaplayan Üyeler 18
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 gün 6 saat 21 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • FORZAFATHER (10 mesaj) R-10 (5 mesaj) MoÇü (5 mesaj) -Prometheus- (3 mesaj) SEL1MD (2 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (32 mesaj) Mobil (4 mesaj) Uygulama (3 mesaj)
  • @
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> FPS/TPS >> Shadow Warrior 3 (2021) [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1827 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Steam Linki:
    https://store.steampowered.com/app/1036890/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AVB44 -- 12 Temmuz 2020; 7:10:10 >

|
    |

https://i.ibb.co/WHTxBtg/212.png

5th World Champion
    7th Master Champion
    7th UK Champion

• Oyun baya eğlenceli gözüküyor

• Yarbay
    7651 Mesaj
    Duyurulmasına çok sevindim.Çok sevdiğim bir oyundur kendisi.Konusunu açmayı düşünüyordum benden önce davranmışsınız
    |
    |

Goro Majima | 真島 吾朗

• Teğmen
    136 Mesaj
    pek kimse bu seriyi sallamıyor ama ben bayilarak oynuyorum
    |
    |
    Akınyahya

Oynaması çok zevkli gerçekten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Fragman şahane merakla bekliyorum. Tavşan yardı beni.
    Ben çok seviyorum yahu bu seriyi. Hatta ikinci oyunu geç oynadım diye çok kızdım kendime. Ana karakterimiz Lo Wang, geçtiği Dünya falan şahsına münhasır. Hem Gore, hem eğlence kat sayısı çok fazla.
    Yayınladıkları Teaser da çok iyi olmuş. Oyunda Dodge yapa yapa mapi dolaşıyordum, bu kez parkur elementleri ile grappling hook geliyor anladığım kadarıyla. Oynanış videosunu iple çekiyorum.
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: MoÇü

Fragman şahane merakla bekliyorum. Tavşan yardı beni.
    Beni de ezilen kelebek yardı.

Grafikler çok hoş. Bundan önceki oyunların hiçbirini oynamadım ama fragmana bakınca DMC3 esintisi sezdim. Daha doğrusu karakterin rahatlığı bana bunu anımsattı.
    |
    |
    |
    |
    Oyun baya eğlenceli gözüküyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Prometheus- -- 11 Temmuz 2020; 23:23:48 >
    Anakart: MSI MPG X570 GAMING PRO CARBON WIFI Ram : Corsair RGB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Ram İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X Ekran Kartı: MSI NVIDIA GeForce RTX2060 Gaming Z 6GB 192Bit GDDR6 Psu: Seasonic Focus Plus 850W 80 Gold SSD: Samsung 970 Evo Plus NVMe 500GB 3500MB/s-3300MB/s M.2 Monitör: MSI Optix MAG271C 27" 144Hz 1ms (HDMI Display) Full HD Curved Oyuncu Monitör Dark N10 Advanced 5x12cm Kırmızı Fanlı Fan Kontrollü Full Cam Yan Panelli USB 3.0 Bilgisayar Kasası Ses Sistemi: Creative Inspire T3300 2 1 İşlemci Soğutucusu: Arctic Freezer 34 Esports DUO Kırmızı CPU Soğutucu
  • Yarbay
    5293 Mesaj

Harika yahu. İlk iki oyunda işleyen bütün mekanikleri koruyup üzerine de parkur ve platform dinamikleri getirmişler. Dodge ve Parry'ler ile zaten hızlı bir oynanışı varken şimdi daha da hızlanmış. Tek eksiklik gördüğüm grafikler hep gelişmemiş geldi. İkinci oyunu yeni bitirdiğim için bana öyle gelmiş olabilir. Zaten grafikleri için iddialı bir firma değildi. Gore seviyesi de artmış.
    |
    |
    -Prometheus- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1432 Mesaj

İlk 2 oyununu oynamıştım ama ne hikmetse hatırlamıyorum.

Ama bu 3. oyun baya hoşuma gitti.Hele videodaki kıvrak boss tam eğlencelik
    |
    |
    FORZAFATHER kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Anakart: MSI MPG X570 GAMING PRO CARBON WIFI Ram : Corsair RGB (2x8GB) DDR4 3200MHz CL16 Ram İşlemci: AMD Ryzen 5 3600X Ekran Kartı: MSI NVIDIA GeForce RTX2060 Gaming Z 6GB 192Bit GDDR6 Psu: Seasonic Focus Plus 850W 80 Gold SSD: Samsung 970 Evo Plus NVMe 500GB 3500MB/s-3300MB/s M.2 Monitör: MSI Optix MAG271C 27" 144Hz 1ms (HDMI Display) Full HD Curved Oyuncu Monitör Dark N10 Advanced 5x12cm Kırmızı Fanlı Fan Kontrollü Full Cam Yan Panelli USB 3.0 Bilgisayar Kasası Ses Sistemi: Creative Inspire T3300 2 1 İşlemci Soğutucusu: Arctic Freezer 34 Esports DUO Kırmızı CPU Soğutucu
  • Yarbay
    5293 Mesaj

Akilda kalici bir hikayesi yok zaten. Ana karakter saglam, bol bol populer kultur gondermesi de var. Deadpoola cok benzetiyorum, birde Duke Nukem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Nobitsura Kage ile kaldığımız yerden devam.Harika görünüyor. Pre order yaparım kesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 12 Temmuz 2020; 0:55:49 >
    |
    |

Goro Majima | 真島 吾朗

• Yarbay
    3143 Mesaj
    Önceki oyunlardaki espriler göndermeler çok iyiydi bu oyunda iyi olur umarım.
    |
    |
    Eğlenceli gözüküyor. Fiyatı uygun olur inşallah
    |
    |

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"
  • Yarbay
    7651 Mesaj

Akşma 17:00'da 17 dakikalık oynanış videosu yayınlanacak.Hatırlatıcıyı ekliyorum buraya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R-10 -- 20 Temmuz 2020; 9:58:56 >

Goro Majima | 真島 吾朗

• Yarbay
    5293 Mesaj

Yippee Ki-Yay MF Şiddetle bekliyorum.
    |
    |
    R-10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bekliyoruz.
    |
    |
    R-10 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Çok iyi olmuş be.

Oyundaki bütün düşman tipleri değişmiş, mini-bosslardan parça koparıp silah olarak kullanmak iyiymiş.
    Oyuna yeni eklenen parkur elementleri ile özellikle grappling hook mekaniği harika olmuş.
    Lo Wang'in tipi her oyunda gittikçe değişiyor, bu kez bol bol üçüncü kamera açısından göreceğiz başkanı. Mizahi yönden ise bir eksilme olmaması hoşuma gitti.
    Grafikler aşırı gelişmemiş ama hızlı bir oynanış sunduğu için grafikler arka planda şahsen benim için. Gore seviyesine de Maşallah diyelim.

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
Sohbet
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,859
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.