Şimdi Ara

Shadow Warrior 3 (2021) [ANA KONU] (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
0
Favori
4.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun çıkış tarihi bu ay içinde duyurulacaktı fakat ayın son günlerindeyiz halen bir tarih yok.Eğer bu yıl içinde çıkacaksa bence en uygun Eylül olurdu çünkü hem fazla oyun yok hemde yılın geri kalan kısmında yani Ekim-Aralık dönemi adeta şampiyonlar ligi,bu nedenle büyük oyunlar arasında kaynar gider.Bu nedenle 2022 nin ilk aylarının daha iyi olabileceğini yada bu yıl çıkaracaklarsa Aralık sonu gibi erişime açılabileceğini düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun 2022 yılına ertelendi.

Shadow Warrior 3 (2021) [ANA KONU]
    Shadow Warrior 3 (2021) [ANA KONU]steamcommunity.com
    Steam :: Shadow Warrior 3 :: Shadow Warrior 3 Official Delay Announcement Trailer
    https://steamcommunity.com/games/1036890/announcements/detail/3034856131531299531

Daha önce ertelenme ihtimalinden bahsetmiştim ve süreç yanıltmadı. 2022 ye ertelenmiş ve net bir çıkış tarihi yok. Shadow Warrior 3 (2021) [ANA KONU] 

• Terminator T-800 kullanıcısına yanıt

Adamların erteleme duyurusu bile eğlenceli.Shadow Warrior 3 (2021) [ANA KONU] Shadow Warrior 3 (2021) [ANA KONU]  Umarım Bahar aylarında çıkar. Keza ilk üç ay bayağı dolu oldu. Keşke fiyatı da belli olsaydı.Shadow Warrior 3 (2021) [ANA KONU] 

Shadow Warrior 3 (2021) [ANA KONU]DevolverDigitalyoutube
    From the publisher and developer that brought you the slight delay of Shadow Warrior 2 comes the slight delay of Shadow Warrior 3 into 2022! Visit shadowwarrior.com and follow @ShadowWarrior on Twitter for more on Lo Wang's next great adventure.
    https://www.youtube.com/watch?v=zD0HhIrdTG8
  • Shadow Warrior 3, yeni açılan PlayStation Store ve Microsoft Store sayfalarına göre 1 Mart'ta PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. 

Shadow Warrior 3 (2021) [ANA KONU]m.bolumsonucanavari.com
    Shadow Warrior 3 için Çıkış Tarihi Belli Oldu
    https://m.bolumsonucanavari.com/Haberler-Shadow_Warrior_3_icin_Cikis_Tarihi_Belli_Oldu-112602.htm

• R-10 kullanıcısına yanıt

Doğru bilgi ise inanılmaz dolu 3 ay yaşamış olacağım. Bu ay GoW ile cebelleşiyorum, önümüzdeki ay Dying Light 2 var. Birde fiyatı belli olsa.

• PS için 475 TL'den Xbox için 141,25 TL'den ön siparişe açılmış.

• The Frost kullanıcısına yanıt

PC fiyatı da sanırım Xbox ile aynı olacak gibime geliyor.

• Shadow Warrior 3 (2021) [ANA KONU]DevolverDigitalyoutube
    Shadow Warrior 3, a stunning new entry in the global best-selling franchise, will launch its barrage of over-the-top weapons and offbeat humour on March 1st. Visit shadowwarrior.com and follow @ShadowWarrior on Twitter for more on Lo Wang's next great adventure!
    https://www.youtube.com/watch?v=Te8jkrc0NFA&feature=youtu.be

Oyunun çıkış tarihi ve pre-order videosu ama liste dışı tutulmuş.Shadow Warrior 3 (2021) [ANA KONU] 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 19 Ocak 2022; 18:16:55 >
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt

Video yine çok iyi olmuş. Bu serideki mizah ve göndermeler beni benden alıyor. Aynı kıvamda bir Sunset Overdrive(Keşke devamı gelse) geldi tek. Tarih de belli olmuşken artık açın pre-order yapalım.Shadow Warrior 3 (2021) [ANA KONU] 

• Shadow Warrior 3 (2021) [ANA KONU]
    Shadow Warrior 3 (2021) [ANA KONU]Shadow Warrior 3twitter
    “Shadow Warrior 3 release date trailer drops tomorrow and the requisite ultra slow motion scenes are confirmed.”
    https://twitter.com/ShadowWarrior/status/1487883023353892873

Oyunun çıkış tarihi ve fragmanı bugün yayınlanacak. Tanıtım videosundan bir kare paylaşılmış ve daha önce liste dışı tutulan video ile aynısı, muhtemelen 1 Mart kesin çıkış tarihi olacak fakat PC için ön siparişler henüz başlamadığı için fragmanla birlikte satın alıma açılacaktır. Shadow Warrior 3 (2021) [ANA KONU] 

• Sırf 3.oyunun videolarından etkilendiğim için serinin ilk 2 oyununu satın aldım ve bu seriyi bende oynamak istedim. 1.oyunu bitirdim yakın zamanda müsait vakitte 2.oyunuda bitirip 3.oyunu beklemeye geçicem :)

Gerçekten videolardan muhteşem gözüküyor inanılmaz bir ilerleme kaydedilmiş gibi her anlamda..

• Oyun Steam' de ön siparişe açıldı. Çıkış tarihi 1 Mart, ön sipariş fiyatı 199 TL

• 200 TL'lik fiyat kura bakınca iyi ama oyunun kalibresine bakınca pek kötü. Sağlam bir indirim olmadıkça Shadow Warrior 3 defterini de kendimce kapatıyorum Shadow Warrior 3 (2021) [ANA KONU] 

• Fiyatı pek şaşırtmadı ve üzmedi. Orta fiyatlar diyoruz artık bunlara.Shadow Warrior 3 (2021) [ANA KONU] Benim için en büyük soru işareti tanıtımlarının sürekli Arena tarzı bölümlerden alınmış olması. İlk iki oyun gibi yarı açık Dünya yerine bu şekilde ilerleyecekse oyun kötü bir tercih olur. Alıp-almama arasındayım.

• https://www.youtube.com/watch?v=-ooPPuoIixI
    Arada kalanlar için bu videoyu izlemelerini tavsiye ederim. Ben de aldım oyunu. Seviyorum böyle hızlı aksiyonu. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Frost -- 31 Ocak 2022; 23:58:9 >
  • Hemen almam lazim xbox kullanicisi olarak iyiki de ps almadik,mukemmel, (gamepass gelir mi bu) oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tacsizkral05 -- 31 Ocak 2022; 22:20:39 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ön siparişi çıkar çıkmaz hemen geçtim. İlk iki oyun çok eğlenceliydi ve tanıtım fragmanından görüldüğü üzere gelecek olan oyunda bir o kadar güzel duruyor. Zevkler ve renkler tabi kimisi için 50 TL eder kimi için ilk günden alınır. Shadow Warrior 3 (2021) [ANA KONU] Oyun sadece Steam üzerinden çıkacak bir ara Epic Exclusive olacağı konuşuluyordu ama PC için sadece Steam' de olacak. Ülkemiz için fiyatlandırmada en ucuz bizde , artık oyunlar için ederi olan standartları günümüz koşullarına göre güncellemekte yarar var. Shadow Warrior 3 (2021) [ANA KONU] 

Shadow Warrior 3 (2021) [ANA KONU]

Shadow Warrior 3 (2021) [ANA KONU]IGNyoutube
    Join Lo Wang on a new adventure when Shadow Warrior 3 launches on PlayStation 4, Xbox One, and PC on March 1, 2022. Check out the fun, new trailer for the game. Shadow Warrior 3 finds Lo Wang and his former employer turned nemesis turned sidekick Orochi Zilla embarking on an improbable mission to recapture an ancient dragon they unwillingly unleashed from its eternal prison. Armed with a punishing mix of blades and bullets, Lo Wang must traverse uncharted parts of the world to track down the dark beast and push the apocalypse back yet again. #IGN #Gaming #ShadowWarrior3
    https://www.youtube.com/watch?v=4G_xV8sOq9A&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 31 Ocak 2022; 22:35:17 >

• Japonya'da geçen her oyunu oynarım valla sırf o atmosferi icin bile alınır. Bunun arkasından da Ghostwire Tokyo veya Uncharted gelir kesin özlemişim oyunların peş peşe çıktığı dönemleri hayırlısı bakalım. Bu arada ikinci oyun Gamepass'te mevcuttu diye hatırlıyorum seriye yabancı olanlar varsa mutlaka oynasın.

• Microsoft store dan ön sipariş verdim 144 tl önceki oyunları da yanında veriyor.

• İlk 2 oyunu çok severek oynamıştım,3.oyun için ise pre-order yaptım.Serinin yeri bende ayrıdır.Umuyorum güzel bir oyun olur.Beklemedeyim.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.