Şimdi Ara

Shadow Tactics: Blades of the Shogun Resmî Türkçe Altyazı Desteği Yayınlandı!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
2
Favori
6.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Shadow Tactics: Blades of the Shogun Resmî Türkçe Altyazı Desteği Yayınlandı!

Shadow Tactics: Blades of the Shogun Artık Resmî Olarak Türkçe!

Dağıtıcılığını Daedalic Entertainment'ın yaptığı, yapımcılığını Mimimi Productions'ın üstlendiği, Edo dönemi Japonyası'nı çok iyi şekilde yansıtan izometrik strateji oyunu olan Shadow Tactics: Blades of the Shogun oyununa, AiBell Game Localization olarak tarafımızca resmî Türkçe altyazı desteği sağlanmıştır.

Shadow Tactics: Blades of the Shogun oyununu 7 Eylül 2017 tarihi itibariyle, aşağıdaki bağlantıya tıklayarak satın alabilir ve bu muhteşem oyunun keyfini Türkçe altyazı desteği ile çıkarabilirsiniz. Hepinize iyi oyunlar dileriz :)

https://store.steampowered.com/app/418240/Shadow_Tactics_Blades_of_the_Shogun/

Saygılarımla,

Aybars Sapan

AiBell Game Localization
    Kurucu & Yönetici

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsRuleS -- 27 Nisan 2018; 19:57:55 >

• Güzel haber. Emeğinize sağlık
  • Geç eklenen çeviri de iyidir hoştur tabii de bir kere de çıkışında ekleyecek cesareti bulsa ya şu yapımcılar. Elinize sağlık.
  • Goodbye deponia ve deponia doomsday için türkçe yama yapabilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Shadow Tactics - Blades of the Shogun video oyunu bugün itibariyle steam de resmi türkçe dil desteğine kavuşmuştur.

Firma üstüne düşen görevi yaptı ve oyunu türkçeye çevirdi şimdi bizlerde üstümüze düşen görevi yapıp oyunu steamden orjinal satın almalıyız almalıyız ki bundan sonraki gelecek oyunlarınada türkçe dil desteğini ekleyiversin. Sonra gelipte burada oyunlara neden tr dil desteği eklenmiyor diye yakınmayın, tartışmayın işte size büyük bir fırsat bu fırsatı kaçırmayın derim.

Haydi bu türü sevenler yumulun bakalım pamuk eller cebe.
  • Aldım... :D

• Commandos aşığı olmama rağmen yüksek fiyatı nedeniyle indirim dönemini bekliyordum. Artık beklemek için bir bahane kalmadı, maaşımı aldığım an alacağım. Emeğinize sağlık.
  • 59 lira çok değil aslında ama bu aralar oyun kotamı doldurdum biraz bekleyelim, mutlaka satın alıcam. Elinize sağlık.
  • aminoasit A kullanıcısına yanıt
    Çokluğundan ziyade hemen oynayamayacağım bir oyun için 59 TL vermek istemedim. Ama türkçe olması bayağı merak uyandırdı. Hype'lıyım şuan. :)
  • Yeni gelen yamadan sonra oyun içindeki kısayol tuşları gözükmüyor. Bozuldu sanırım. Umarım düzelir en kısa zamanda. @AsRuleS
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Twitch Prime üyelerine bu oyun şuan ücretsiz.

Üyeliğiniz boyunca oynayabilirsiniz.

• @necris Kontrol edip gerekirse firmaya iletiyor oluruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsRuleS -- 23 Mart 2018; 12:24:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AsRuleS

@necris Kontrol edip gerekirse firmaya iletiyor oluruz.

Firmayla iletişime geçtik ve gerekli geri bildirimi sağladık. En kısa zamanda gelecek bir güncellemeyle ilgili hata çözülmüş olacaktır. Bilginiz olsun.
  • AsRuleS kullanıcısına yanıt
    Ps4 sürümüne Türkçe gelmeyecek sanırım kaç ay geçti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ukazancioglu -- 3 Nisan 2018; 23:16:35 >
  • Oyun şu an hafta sonuna özel olarak 29,50 TL'ye satılmaktadır.
  • PS için Türkçe destek var mı?
  • Oyun güzel olmasına güzel ama yeni patch ile birçok sıkıntı var 5. Bölümün başında Türkçe altyazılar gözükmüyor oyun içi arayüzde de aynı sorun var eski patch geri dönüp duzelteyim dedim o zaman da save dosyası çalışmadı bağımsız bir yapımda sayılmaz çok garip

• quote:

Orijinalden alıntı: PRO HERE

Oyun güzel olmasına güzel ama yeni patch ile birçok sıkıntı var 5. Bölümün başında Türkçe altyazılar gözükmüyor oyun içi arayüzde de aynı sorun var eski patch geri dönüp duzelteyim dedim o zaman da save dosyası çalışmadı bağımsız bir yapımda sayılmaz çok garip
    Bu konuda daha önce de gerekli bilgilendirmeyi yapmıştık. Gelecek sonraki güncellemede bu sorun ortadan kalkmış olacaktır.
  • Merhaba oyun ps4 te biz de var. Türkçe altyazı geleceği söylenmiş ancak ben bulamadım bir sorun mu var yada Türkçe olması için birşeyler yapmam mı lazım anlamadım. Yardimci olursaniz sevinirim. Emekleriniz için de teşekkür ederiz.

• Desperados tarzı oyunları sevdiğim icin orjinal aldım bunuda türkçeside cabası..
    Umarım pisman olmam. Yuki karakteri hosuma gitti daha cok videolarını azıcık izlemiştim. Normalde orjinal oyunlara para veriyorum ama bir süredir orjinal alamıyordum iyi oldu.:) Türkçe oyunlara her zaman destek vermeliyiz..

Edit: Oyun iniyor suan bakalım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi animalmtr -- 7 Ekim 2018; 15:42:38 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.