Şimdi Ara

SHADOW OF THE COLOSSUS REMAKE (PLAYSTATION ANA KONU) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
541
Cevap
12
Favori
25.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kutuluyu 120'den bekliyordum. 170 lira olması üzdü. 2.el takip edip kıstırmak lazım. Efsaneyi yeniden oynamak güzel olacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • evo_4 E kullanıcısına yanıt
    Çok pahalı çıktı o değil Dark Souls 160'dan çıkacak şaka gibi ya remastered ya da remake olan oyunları yeni oyun gibi itelemeye çalışıyorlar

• Oyun hakkında bilgisi olanlara bir şey sormak istiyorum. Oyunu ilk defa bu nesilde oynadım ve bitirdim. Bitirdikten sonra internette gezinirken şunu farkettim ki ana karakterin, kızın, devlerin falan ismini söylüyor herkes. Oyun içinde ben bunlara hiç rastlamadım. Bu isimler hangi kaynaktan geliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ole lukoje

Oyun hakkında bilgisi olanlara bir şey sormak istiyorum. Oyunu ilk defa bu nesilde oynadım ve bitirdim. Bitirdikten sonra internette gezinirken şunu farkettim ki ana karakterin, kızın, devlerin falan ismini söylüyor herkes. Oyun içinde ben bunlara hiç rastlamadım. Bu isimler hangi kaynaktan geliyor?

Oyun içinde bahsettiğiniz karakterlerin hepsinin adları sinematiklerde geçiyor, sadece devlerin isimleri geçmiyor sanırım yada ben kaçırmışımdır.
  • berk_e B kullanıcısına yanıt
    colossus kestim ne ya . sanki dark souls bossu kesiyorsun
    kayadan yapılma devin üstüne tırmanıp belli noktalara bıçak boyunda kılıç saplamak ne zamandan beri kesmek oluyor
  • Photo Mode :

SHADOW OF THE COLOSSUS REMAKE (PLAYSTATION ANA KONU)

• Süper görünüyorlar

• Atmosfer harika ya. Daha yeni God of War ön sipariş verdiğim için bu oyunu biraz gecikmeli oynayacağım malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: Machiavelli.

quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Çok pahalı çıktı o değil Dark Souls 160'dan çıkacak şaka gibi ya remastered ya da remake olan oyunları yeni oyun gibi itelemeye çalışıyorlar

4.0 versiyonu hacklendi bir de ne görsünler cihaz backwards uyumlu. Zaten başından beri öyleydi. Sony 'malak' bir kitleye sahip olduğu sürece devam eder bu şekilde.
    PS5 te Last Guardian Remastered felan oynarlar puhahaha

Nintendo kaç yıllık mario kart, pokken, donkey kong’u 60 dolara switch sahiplerine itelerken hiç sesin çıkmıyor, asıl malak kim ortada

• 2 günde bitirdim. Başyapıt, Kült adına ne derseniz deyin. Böyle bir seriyi bize kazandırıldığı için öncelikle Sony e ardından Teamİco'ya teşekkürlerimi sunuyorum. Böyle oyunları oynadıkça insan iyiki Ps4 sahibiyim diyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sine-FİL -- 11 Şubat 2018; 18:30:15 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • french press kullanıcısına yanıt
    Buna mı takıldın cidden.

• Remake bi oyun için fazlası ile iyi adamlar çok emek harcamışlar. Yavaş yavaş ilerliyorum tadını çıkararak.

• Machiavelli
    radko
    project scorpio
    french press

3-5 tane daha eleman var bunlar adamı kanser eder uğraşmayın. Seviyesiz, saygısız küfür eden hakaret yapan insanla sohbet bile edilmez. Olgun adamlar belli ediyor her zaman kendini forumda

şu ortamda santamonicastudios87, nathan-drake, darksaga, snakefatih, Cnghz20, Sagedjavul gibi sevdiğim saydığım kişiler var. Bazıları evli çoçuklu, bazıları bekar :) hepsi birbirinden kaliteli insanlar. Tabi bu benim saydıklarım elbet forumda güzel insanlar vardır :)

Forumda güzel güzel anlaşmak varken boşuna kavga, tartışma ortamı yaratmak çok gereksiz, hepimizin aldığı zevkler belli, hepimiz oyuncuyuz gerek yok böyle şeylere lütfen ortamı kızıştırmayın.
  • Gülüp geçiyoruz mesajlarına hocam belliler yani kim kimdir. Forumun tadı tuzular resmen
  • lütfen benim ismimi küfür hakaret kelimelerinin geçtiği cümlede kullanmayın. ben kendimce oyunu eleştiriyorum kişilerle bir sorunum yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: french press

lütfen benim ismimi küfür hakaret kelimelerinin geçtiği cümlede kullanmayın. ben kendimce oyunu eleştiriyorum kişilerle bir sorunum yok

Oyun eleştirmiyorsun insanların fikirleriyle dalga geçip küçümsüyorsun.
    Sen sürekli insanlarla tartışıp ortamı kızıştırıyorsun görmüyoruz sanma ben nick'ini yazdım sadece küfür etmedim senle de konuşmaya gelmez hemen saldırırsın kim iyi kim kötü forumda belli oluyor görüyorüz çok şükür

• Valla bu Xbox kullanıcıları oyunsuzluktan Ryse denen çöpü bile övmüştü. Şu oyunu öven insanla oyun tartışması falan yapmayın. Bir de bunun dışında trollük yapma moda oldu bu aralar. Ne bu öne çıkma çabası böyle anlamıyorum. Gerçek hayatta yapamadığı şeyi klavye başında yapınca rahatlıyorlar galiba.

Oyuna gelince, gerçekten harika. Bosslara tırmanırken yaşadığım gerilim baya bağlama sebebi oldu oyuna. Hikayesi de çok hüzünlü.

• bak arkadaşım
    "3-5 tane daha eleman var bunlar adamı kanser eder uğraşmayın. Seviyesiz, saygısız küfür eden hakaret yapan insanla sohbet bile edilmez" diyen sensin
    ben kime küfür hakaret etmişim ? insanları böyle ithamlarla suçlayamazsın .
    Şimdi masum rolünü oynuyorsun yani?

insanların oynadığı oyunlarla alay eden sen değil misin?
    sürekli ortamı kızıştırıp insanları alavereye getiren sen değil misin?
    sürekli oyunların altına ''çöp'' yazan sen değil misin?

ironi yapsan eyvallah derim ama ironide değil, ciddi ciddi yapıyorsun bunu anlamadım ilgi çekmek mi istiyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 11 Şubat 2018; 20:54:31 >
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.