Şimdi Ara

shacoyla nereye kadar giderim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni hesap açtım sadece shaco oynuyorum nereye çıkabilirim en fazla sizce

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu oyunda her şampiyonla en yüksek kümeye erişebilirsin

Bu tarz sorular yanlış anlamayında çok saçma geliyor artık shaco tecrübe ister alıştığın zaman kanser edersin

Yeterli oyun bilgisi ve şampiyon hakimiyetiyle her lige yükselebilirsiniz
  • Shaco ile her heroda oldugu gibi şampiyonluğa kadar gidebilirsin ama bunu yapabilmek için oyun bilgisi, teknik gibi unsurların yanında birde shaco gibi düşünmen de lazım. Shacoyu sanki rakip bir korku evinin içindeymiş gibi oynamalısın.

• quote:

Orijinalden alıntı: dogac-gs

Shaco ile her heroda oldugu gibi şampiyonluğa kadar gidebilirsin ama bunu yapabilmek için oyun bilgisi, teknik gibi unsurların yanında birde shaco gibi düşünmen de lazım. Shacoyu sanki rakip bir korku evinin içindeymiş gibi oynamalısın.

Eheh hoşuma gitti denicem:D

• KÖYE
  • 500 iq yoksa bulaşma
  • bronzun dibinede düsebilirsin cilingirde olabilirsin,bu sana bagli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zhonya -- 10 Mayıs 2017; 18:55:10 >
  • valla bilmiyorum ama diamond eloda karsıma gelirsen lee sin ile tokat manyağı yaparım seni

• oyunun en çöp herosu daha karşıma bilen gelmedi. geldiğinde aha kesin kazandık diyorum.
  • Ekime kadar.
  • Peki bazı yayıncilari takip ediyorum türk bi shaco oyuncusu saldırı hızı orman eşyası üçlü haşmetli koruyucu falan kasıyo shaclonun buildini biliyosunuzdur bide kritik shaco var hangisi daha güçlü buid

• umutcicen U kullanıcısına yanıt
    Oyun tarzına bağlı olarak deneyerek bul. Bazıları tam suikastçi gibi oynuyor bazılarıda offtank gibi. Bence hasmetli üçlü olan şuan daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rdau

Oyun tarzına bağlı olarak deneyerek bul. Bazıları tam suikastçi gibi oynuyor bazılarıda offtank gibi. Bence hasmetli üçlü olan şuan daha iyi

Hepsini denedim dediğin buildle yani üçlü hasmetli en iyi kdam ama krit daha zevkli oluyo ama çok ölüyorum

• Smurfte oynuyorum bi kaç gündür. Plat 5-gold3 arası maçlar geliyo rahat taşıyom

jungle itemi ve doldurulabilir pot alıp tiamat a gidiyom sonra ad jung itemi, bot

q fullüyom ignite smite giriyorum

edit: kırmızı çarp bide

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Eren- -- 11 Mayıs 2017; 15:28:0 >
  • Rework öncesi şöyle bir şey vardı,

Eğer ki bir adam challanger eloda shaco otp'si ise, karşı takım dodge atardı. Bu adamlar shaco ile chal liglinde bile ortalamanın üstü kda ve win rate ile oynarlardı. Kimse uğraşmak istemez çünkü.

Shaco kilit eleman. Lee gibi. Ya taşıyacaksın oyunu, ya da senin yüzünden kaybedecek takımın. Reworktan sonraki durumunu pek bilmiyorum fakat oynadım, aşağı yukarı mekanikleri aynı yine.

Dolayısıyla her heroyla her yere yükselirsin. Yeter ki oyunu öğren.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bloodimir

Rework öncesi şöyle bir şey vardı,

Eğer ki bir adam challanger eloda shaco otp'si ise, karşı takım dodge atardı. Bu adamlar shaco ile chal liglinde bile ortalamanın üstü kda ve win rate ile oynarlardı. Kimse uğraşmak istemez çünkü.

Shaco kilit eleman. Lee gibi. Ya taşıyacaksın oyunu, ya da senin yüzünden kaybedecek takımın. Reworktan sonraki durumunu pek bilmiyorum fakat oynadım, aşağı yukarı mekanikleri aynı yine.

Dolayısıyla her heroyla her yere yükselirsin. Yeter ki oyunu öğren.

gün geçtikçe kendimi geliştiriyorum yada öyle düşünüyorum ama yinede oyun hakkında bilmediğim çok şey var inşallah geliştiririm kendimi ama yayınlardan pek bişi anlamıyorum
  • mezara kadar gidersin
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.