Şimdi Ara

Sezonun 2. Devresinde hangi takımlara puan kaybederiz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
46
Cevap
0
Favori
632
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Fenerbahçe >> Sezonun 2. Devresinde hangi takımlara puan kaybederiz?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    62 Mesaj
    1. Devrede, sadece Beşiktaş'a kaybedip Akhisar, Rizespor, Galatasaray, Gaziantep'e berabere kaldık. 11 puan bırakıp 40 puan topladık.

Fikstürümüz;

Eskişehirspor - Fenerbahçe (B)
    Fenerbahçe - Rizespor (G)
    Antalyaspor - Fenerbahçe (G)
    Fenerbahçe - Kasımpaşa (G)
    (Lokomotiv ilk maçı)
    Bursaspor - Fenerbahçe (G)
    (Lokomotiv ikinci maçı)
    Fenerbahçe - Beşiktaş (G)
    Akhisar Bld. - Fenerbahçe (B)
    Fenerbahçe - Kayserispor (G)
    Galatasaray - Fenerbahçe (M)
    Fenerbahçe - Osmanlıspor (G)
    Konyaspor - Fenerbahçe (G)
    Fenerbahçe - Mersin İY. (G)
    Trabzonspor - Fenerbahçe (G)
    Fenerbahçe - Gaziantep (G)
    Başakşehir - Fenerbahçe (G)
    Fenerbahçe - Gençlerbirliği (G)
    Sivasspor - Fenerbahçe (G)

7 puan kaybederiz bana göre sadece Bursaspor maçından pek emin değilim ama şu an ki görüntüsüyle Bursa'yı sileriz sahadan. Bjk maçına en azından aynı puanla girip 3 puan fark ile çıkmamız gerekli diye düşünüyorum.

1. Fenerbahçe (85)
    2. Beşiktaş (84)

Son hafta Sivas'ta şampiyonluğu alırız , Şenol Güneş ikinci travmayı yaşar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |

• BJK ikinci yarı düşüe geçebilir. Çünkü GS, FB, TS deplasmanı dışında 4.Kasımpaşa, 6.Akhisar, 7.Konya ve 8.Rize ile deplasmanları var. Bu takımların hespi ilk 9'da. Bir de bunların üstüne Sivas deplasmanı var.

Beşiktaş ilk yarı deplasmanlarda evinde ki maçlardan daha iyiydi derken herkes bu gerçeği görmezden geldi.

trabzondan galibiyet çıkaramazsınız diyen arkadaş adamların bize en son attığı golü burak yılmaz atmış

kaç puan kaybederiz bilmiyorum ama şampiyonuyuz o kesin yenilmez armadayız maşallah

• Yarbay
    3067 Mesaj
    Galatasaray ve Akhisar, başka da kaybedeceğimizi düşünmüyorum.

|
    |
    BJK ikinci yarı düşüe geçebilir. Çünkü GS, FB, TS deplasmanı dışında 4.Kasımpaşa, 6.Akhisar, 7.Konya ve 8.Rize ile deplasmanları var. Bu takımların hespi ilk 9'da. Bir de bunların üstüne Sivas deplasmanı var.

Beşiktaş ilk yarı deplasmanlarda evinde ki maçlardan daha iyiydi derken herkes bu gerçeği görmezden geldi.
    Bursa ve lokomotiv deplasmanlarından sonra bjk derbisi kötü olmuş

yine de 3 maçı da kazanacağımızı düşünüyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    namağlup bir 2. devre bekliyorum ben

eskişehir, akhisar ve beşiktaş maçlarında berabere kalırız ve 85 puan da bizi şampiyon yapmaya yeter
    |
    |
    |
    |
    Akhisar,Galatasaray belkide Bursa-Ts maçlarından biri dışında puan kaybedeceğimizi düşünmüyorum tabi örnek gsyi yenip rizeye puan da verebiliriz ama max 7-8 puan kaybederiz.bende eğer bjk sonuna kadar zorlarsa 84 veya 85 puanla şampiyon olacağımızı düşünüyorum.bjk erken koparsa 75-80 arası puanla şampiyon oluruz.
    |
    |

1959-1961-1964-1965-1968-1970-1974-1975-1978-1983-1985-1989-1996-2001-2004-2005-2007-2011-2014

2016-2017 THY EUROLEAGUE ŞAMPİYONU FENERBAHÇE
  • Teğmen
    111 Mesaj
    Herkes akhisar demiş yahu cidden gs her mac yeniyor bu takımı bize mi patliyolar

|
    |

|Dexter| |The Walking Dead| |How I Met Your Mother| |Breaking Bad| |Prison Break| |Mr.Robot| |Narcos| |Game of Thrones| |Friends| |Westworld| |Sherlock| |The Office US| |Parks and Recreation| |Better Call Saul| |Shameless US| |Black Mirror| |Peaky Blinders| |Boardwalk Empire| |Peep Show| |True Detective| |Coupling| |Fargo| |The Sopranos| |BoJack Horseman| |Brooklyn Nine-Nine| |Community| |After Life| |Chernobyl |The End of F***ing World|
  • Yüzbaşı
    421 Mesaj
    Zorlu moskova deplasmanından sadece 3 gün sonra Beşiktaş ile oynuyosunuz . O kadar emin olmayın . Bide trabzondan galibiyet cıkaramasınız .

|
    |
    [07 Mart 2020 23:54:54 tarihine dek bölüme mesaj atamaz]
    trabzondan galibiyet çıkaramazsınız diyen arkadaş adamların bize en son attığı golü burak yılmaz atmış

kaç puan kaybederiz bilmiyorum ama şampiyonuyuz o kesin yenilmez armadayız maşallah
    |
    |
    Andres Escobar 2 Temmuz 1994 tarihinde 1994 FIFA Dünya Kupası'nda ABD'ye karşı kendi kalesine gol attığı için Medellin şehrinde bir barda silahlı saldırıya uğramış ve hayatını kaybetmiştir.Efsane'nin cenazesine yaklaşık 120 bin kişi katılmıştır. Her yıl insanlar Escobar anısına fotoğraflarını getirmiş ve Temmuz 2002 tarihinde Medellin şehrinde Escobar anısına heykel yapılmıştır

"El Caballero del Futbol"
  • Binbaşı
    1876 Mesaj
    Fenerbahçe - Kasımpaşa
    (Lokomotiv ilk maçı)
    Bursaspor - Fenerbahçe
    (Lokomotiv ikinci maçı)
    Fenerbahçe - Beşiktaş
    Akhisar Bld. - Fenerbahçe

Avrupa oncesi ve sonrasi donusleri iyi yapmak lazim.cok guclu rakiplerle oynayacagiz.su 4 lig macini en az kayipla gecmemiz gerekiyor.yoksa sikinti buyuk

|
    |
    |
    |
    "And here's Messi....away from two, three, four....wonderful, wonderful, wonderful...How good is he?! A mere supernatural goal from Lionel Messi! He has wriggled and tiptoed his way to the gates of Wembley Stadium. He is just brilliant. Best player in the world."
  • Yüzbaşı
    853 Mesaj
    Gs hariç hepsini yeneriz

|
    |
    |
    |
  • en az 5 maçta puan kaybı yaşarsınız ve avrupada devam ettiğiniz sürece bu artabilir.Ama bizim daha fazla puan bırakcağımızı düşünüyorum şuan ki tabloya göre şampiyon fener olur gibi sakatlık vs. işler değişebilir hayırlısı.
    |
    |
    |
    |

Ersun Yanal
    2-Simon Falette 3-Hasan Ali Kaldırım 4-Mauricio Isla 5-Emre Belözoğlu 6-Tolgay Arslan 7-Ozan Tufan 8-Mehmet Ekici 9-Mevlüt Erdinç 10-Max Kruse 14-Tolga Ciğerci 15-Serdar Aziz 16-Ferdi Kadıoğlu 17-Nabil Dirar 18-Sadık Çiftpınar 20-Luiz Gustavo 21-Miha Zajc 23-Deniz Türüç 24-Garry Rodrigues 25-Jailson 26-Alper Potuk 28-Murat Sağlam 32-Zanka 34-Adil Rami 35-Harun Tekin 94-Vedat Muriqi 98-Altay Bayındır
    Steam : Ingoshi
  • Binbaşı
    1108 Mesaj
    Bir manisalı olarak Akhisarın bizi 3-0 ile gecmesini istiyorum.Hücum üzülmem valla

quote:

Orijinalden alıntı: huseyinadukeeee

Bir manisalı olarak Akhisarın bizi 3-0 ile gecmesini istiyorum.Hücum üzülmem valla

*Hiç

|
    |
    inş lokomotivi elersiniz
    |
    |
    son hafta sıvası yenıp senola 2.travmayı yasatırız dedın ama aksı durumda son hafta sıvas bıze celme takıp senol galıp gelse allahın sopası yok,etme bulma dunyası gıbı laflar dolanır durur.sampıyonlugun kacması bır yana bır de bu laflarla ugrasmak zorunda kalırız.en buyuk travmayı da bız yasarız

Yalnız 2.yarı bjk ın formunun dıbe vuracagı bır ay olacak ve o ay ıcınde 7 puan cıvarı kaybedecek.lıg de son haftaya kalmayacak.bu sezon sampıyonuz suphem yok.ortasaha alsak da almasak da.
Reklamlar
üniversite
Bey Azura
Canlı Tv izle
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.