Şimdi Ara

Sezonun 2. Devresinde hangi takımlara puan kaybederiz? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Butterflyman

BJK ikinci yarı düşüe geçebilir. Çünkü GS, FB, TS deplasmanı dışında 4.Kasımpaşa, 6.Akhisar, 7.Konya ve 8.Rize ile deplasmanları var. Bu takımların hespi ilk 9'da. Bir de bunların üstüne Sivas deplasmanı var.

Beşiktaş ilk yarı deplasmanlarda evinde ki maçlardan daha iyiydi derken herkes bu gerçeği görmezden geldi.

Dediğin noktada haklısın ama bizim takım geçen yıl da deplasmanda daha iyiydi.Bi Dr şöyle bi durum var içeride oynayacağımız maçlarda çantada keklik o zaman bir de bu açıdan değerlendirmek gerek.Yani işin açığı bunlar kağıt üstü değerlendirmeler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evimizde galatasaray'dan puan alamamamız çok kötü oldu
  • yattarali Y kullanıcısına yanıt
    müneccim misin nesin? formumuzun dibe vuracağı bir ay olacakmış ve 7 civarı puan kaybı kesinmiş o ay :D bu işler belli olmaz ama öyle uzun süreli performans düşüklüğü yaşamayız bu sene. şampiyon oluruz olmayız ayrı tabi ama bu sene eskisi gibi olmadığımızı kabul edin artık.
  • tnuviel37 kullanıcısına yanıt
    kesin demedim.sadece bi kehanet yaptım.bu sene evet cok iyisiniz her takım taraftarı takdir ediyor sizi ama açık futbol çok riskli.hele ki kalede tolga varken.eskisinden iyi oynadığınız açık fakat bu demek değil uzun süre formsuz olmayacaksınız.ben hislerime ve biraz da futbol öngörüme göre konuştum.
  • fenerbahce oyununu ve savunmayi cok gelistirdi. ikinci yari daha iyi olur takim forvette sikinti azaldimi..eksik felan olmassa. fener bu ligteki tum takimlari kolayca yener.
    ben gsyi bile deplasmanda yenecegimizi dusunuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Unbelievable7

Evimizde galatasaray'dan puan alamamamız çok kötü oldu

Gs den 1 puan aldık zaten. Eğer 3 puan için diyorsan haklısın.
    Ayrıca ya da ayrı yazılır.
  • yattarali Y kullanıcısına yanıt
    ben de puan kaybetmeyiz demiyorum. ama 1 ay dibi bulurlar demek saçma. bazı maçlar kötü oynarız olabilir ama senin dediğin minimum 4 maçlık periyotta sonuç alamayacağımız. ayrıca kaleci ve stoper transferi yapacağız ama bunları da görmüyorsunuz. hala kalede tolga varken diyorsun. madem kehanet yapıyorsun gelecek oyuncuları ve veli ile tolgayı da düşün. ayrıca orta sahaya da transfer yapılacak. takım daha deneyimli hoca da öyle. bunlar uzun süreli travmadan uzak tutacak etkenler. deneyimli oyuncular da cabası ama işinize geleni görüp diğerlerini yok sayıyorsunuz. tahmin diye temenninizi söylüyorsun kabul edin bunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: III I II III I I

quote:

Gs den 1 puan aldık zaten. Eğer 3 puan için diyorsan haklısın.
    Ayrıca ya da ayrı yazılır.

evde adamlar kaleye hücum bile edemiyordu bi kornerden 170 boyunda ki adam yüzünden puan kaybettik ben 1 puan için kazandık demem.

3 puan hakkımızdı Vitor korkak oynatmasa
  • bursa antalya konya başakşehir galatasaray maçlarında puan kaybederiz
  • lig sonuncusuyla 1 puan keyfiiiii

arenadaki maça bir 3 puan yazmanızı rica edeceğim
  • jaguarr1903 kullanıcısına yanıt
    işte işin o kısmı değişiyor, rahat maçlarda puan kazanma ihtimalin yüksek olsa da puan kaybetme ihtimalin var. öte yanda da zorlu deplasmanlara çıkacağın gerçeği var. bjk düşüş yaşayacaktır diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patient93

işte işin o kısmı değişiyor, rahat maçlarda puan kazanma ihtimalin yüksek olsa da puan kaybetme ihtimalin var. öte yanda da zorlu deplasmanlara çıkacağın gerçeği var. bjk düşüş yaşayacaktır diye düşünüyorum.

Hocam bjk ile fenerin 9 deplasmani var ve bunlarin 6 si ayni deplasmanlar.fener yillardir icerde iyi deplasmanda kotu performans sergiliyor.fenerin deplasmanda bjk dan daha fazla puan kaybedecegini dusunuyorum

• Bursa,Galatasaray ve Akhisar deplasmanlarinda zorlaniriz. İcerde kolay kolay kaybetmeyiz bence.

• Santa.Monica kullanıcısına yanıt
    puan kaybını ihtimal olarak gördüğüm 2 maç var hocam, gs ile akhisar maçı. bjk ile aynı deplasmanlar olması önemli değil. oyun karakterimizi oturtamadığımız zamanda gs'a 2 puan kaybettik, 2 puan da 2-0 önde olduğumuz maçta verdik. aslında gayet iyi durumdayız, avrupada da devam ediyoruz. takım olduğumuzu düşünüyorum son haftalarda, bundan sonraki maçlarda da böyle devam edeceğine inanıyorum. kaldı ki kadromuzun önemli kısmı değişti, geçen senelerle kıyaslamamız yanlış olur diye düşünüyorum.
  • quote:

1 puan aldınız ya.Hem neden kötü olsun alt tarafı kaybettiğin 2 puan.İkili averaj gibi bir durum olması da çok çok zor,Galatasaray buradan yetişemez.Bjk'yi geçsek Fb'yi geçemeyiz,ya da Fb'yi geçsek Bjk'yi geçemeyiz,önde 2 rakip var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2015

quote:

1 puan aldınız ya.Hem neden kötü olsun alt tarafı kaybettiğin 2 puan.İkili averaj gibi bir durum olması da çok çok zor,Galatasaray buradan yetişemez.Bjk'yi geçsek Fb'yi geçemeyiz,ya da Fb'yi geçsek Bjk'yi geçemeyiz,önde 2 rakip var.

İlk yarıyı lider kapatıcaktık puan kaybetmeseydik ondan söyledım
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2015

quote:

İlk yarıyı lider kapatıcaktık puan kaybetmeseydik ondan söyledım

1 puan var.1 puan 1 puandır tabi de Fener şampiyon olacaksa telafi eder zaten onu.Daha 17 maç var.

• Aga 17 de 15 yaparız demişsin ama lig daha kızışmadı dile. Küme düşme mücadelesi olacak, çoğunluğun yabancı olduğu takımınızda Avrupa maçındaki motivasyon ile lige bakış arasında dengeli oyun kuramaycak vs.

17 15 de yapmak bence çok büyük bi iş olur Vitorlu FB için.
  • niye yapamayalım 17'de 12 yaptık ilk yarı 4 beraberlik 1 mağlubiyet o mağlubiyette malum maç,4 beraberliğin biri akhisar 2-0'dan verdiğimiz biri gs maçı 80'de yediğimiz bide alperin saçma sapan bi hata yapmasıyla rizede puan kaybettik ben bu tip kopmaları ve hataları 2.yarı yapmayacağımızı düşünüyorum buram buram tecrübe kokan bi kadromuz var 17 'de 17 galibiyet çıkmaz ama 17 maç namağlup bitirebilirsek şaşırmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Andres Escobar

niye yapamayalım 17'de 12 yaptık ilk yarı 4 beraberlik 1 mağlubiyet o mağlubiyette malum maç,4 beraberliğin biri akhisar 2-0'dan verdiğimiz biri gs maçı 80'de yediğimiz bide alperin saçma sapan bi hata yapmasıyla rizede puan kaybettik ben bu tip kopmaları ve hataları 2.yarı yapmayacağımızı düşünüyorum buram buram tecrübe kokan bi kadromuz var 17 'de 17 galibiyet çıkmaz ama 17 maç namağlup bitirebilirsek şaşırmam

Böyle puan kayıplarını sıralayacak olursak öne geçtiğimiz kaç maçı bireysel hatalardan kaybettik.Fener fena gitmiyor ama 17 maç namağlup bitirebilmek çok iddialı bir söylem,Fenerbahçe'nin orta sahası çok iyi defansif anlamda,yoksa stoperlerin falan iyi olduğu yok.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.