Şimdi Ara

Sevgilinizi Bir Erkekle Konsere Gönderir Misiniz (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
199
Cevap
4
Favori
6.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Simone Simos

hangi erkekle gönderdiğine bağlı kardeş

Hocam senin avatardaki hatun kim ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rocky Marciano

quote:

Orijinalden alıntı: Simone Simos

hangi erkekle gönderdiğine bağlı kardeş

Hocam senin avatardaki hatun kim ya

Nickindeki

• Oğlanın numarasını isteyip, prezervatif kullanması gerektiğini söyle :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ToffieBoi

Sana yuzyilin iliski tavsiyesini vereyim;
    Cocugun kim oldugu onemli degil. Emin ol tanidigin adamlardan daha cok kazik yersin bu konularda.
    Guveniyorsan sevgiline hic konusunu bile acma. Ben sana guveniyorum, iyi eglenceler de. Ara sira mesaj at, beni meraklandirma yeter de. Baska bir seye ihtiyacin yok.

"Guveniyorsan sevgiline hic konusunu bile acma."

"Ben sana guveniyorum, iyi eglenceler de."

" Ara sira mesaj at,"

" beni meraklandirma yeter de."

kork ama sezdirme demiş ahahawoerıawer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi querist -- 12 Eylül 2014; 19:50:24 >
  • Sevgilin buyuk ihtimal anne olur

• Boynuzlar çıkar hocuuuuu.
  • Kardesim ayni sey olsaydi sen bi kizla gitmek isteseydin kiz izin verirmiydi ? Pek sanmıyorum ve zaten kızın bi erkekle konsere gitmesi yanlis kiz arkadasiyla gitse tamam ve sen çocuğu tanimiyosun tanisan yine neyse akrabasi vb olsa yine tamam ama tanimadigin biriyle gonderme bence

• görende diyecek se.x partisine gidiyorlar.izin vermesen sana kin besler. bence gidebilir.
    ama ben izin vermezdim ayrı mesele. ya da verirdim.kıza bağlı aslında. gerçekten seviyorsam vermezdim.yüzde 40ın altında seviyorsam izin verirdim.ertesi günde kendisine yol verirdim.bilemedim şimdi
  • Asla olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twincharged Injection

Soru başlıkta olduğu gibi, şehirdışındasınız ve şehrinizde bir konser var. Kız arkadaşınız okulundan bir erkekle konsere gitmek istiyor, izin verir misiniz?

Ağzını burnunu kırarım yeminle

Gider diyen gevşektir.

Benim bi arkadaşın sevgilisi bi çocukla knk diye selfie çekiliodu . Sevgilisi izin verdi . Ben uyardım . Kız bunu 4 erkekle aldatmış:ASD:SA:D

İzin veren kesinlikle boynuzludur çünkü bi kız böyle bişey istemez normal olarak istiyosa boynuzu takmıştır zaten . Hele ki izin verdiyseniz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moonlightsonata -- 12 Eylül 2014; 20:26:20 >
  • oldu olacak erkekler kampına gitseydi.
  • Hayır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O konsere gider ama sevgilim olarak degil.

• Töbe estağfirullah. Neler duyacaz daha. İzin verenin aklından şüphe ederim. Mesele güven meselesi değildir.
    Bir ERKEK kadınım olacaksın dediği kişinin etrafında başka er kişileri dolaştırtmaz
  • İstersen çocuğu da onla yapsınlar sonra sırayla babalık yaparsınız. olum izin verdikten sonraki gelecek her teklife açık olduğunu gösterir.sor bakalım o çocuk senin durumunda olsa izin verirmiymiş.
    Lan burayı Amerika ya mı cevirmeye çalışyorsunuz bu ne genişlik.Az adam olunda bu soruyu sormasınlar Bile.
  • http://goo.gl/mT8SsB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeah Science -- 12 Eylül 2014; 21:01:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dente239

Yatmasina bile izin verirdim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayır, göndermezdim.

gerçi yok zaten. olmayan bir şeye dair sorulan bir soruya evet ve hayır demek arasında bir fark görmüyorum. olsa idi durum değişebilirdi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi radar_ -- 12 Eylül 2014; 21:01:27 >
  • Nikah şahidi bile olurum.
  • No

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.