Şimdi Ara

Sevgilinizi Bir Erkekle Konsere Gönderir Misiniz (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
4
Favori
6.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nickim Minaj

''GODOŞ''

inan bunu yazmaya gelmiştim
  • Gidiyor zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lenna -- 12 Eylül 2014; 17:42:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: firatbjk

Kız senin sevgilin diye seninle hayatını geçirmek zorunda mı? O çocuğun yanında senin yanında olduğundan daha çok eğlenme ihtimali yok mu sence? Kafasına ne diye böyle düşünceler sokuyorsun, onu kendine daha çok bağlamak varken? Cafede oturmakla aynı şey değil bu dediğin, ortam itibariyle de böyle bu durum. Bar konser vs bu durumlar için ideal yerlerdir. Ortama kapılırsın, şarkıya birlikte eşlik edersin, yeri gelir kol kola zıplamaya başlarsın. Biraz da alkol aldın mı yanındaki kişi en çok anlaştığın kişi oluverir.

Gecenin sonunda kızın kafasında tek bir şey belirir, uzun zamandır böyle güzel vakit geçirmemiştim... Acaba yanlış kişiyle mi birlikteyim? Al işte sonun başlangıcı olan cümle.

Dostum kendine guvenin sifir. Her eglendigi ile kacacak diye bir sey yok.
    Su an senin kafanda, ben bu kiza yetmiyorum dusuncesi var. Ya baskasiyla benden daha cok eglenirse. Ya kafasi karisirsa.
    Bu tamamen senin sorunun. Kendine guvenmiyorsun. Sevgiline kendinden daha az guveniyorsun.
    Yapacak bir sey yok buna.

Olmasi gereken cumle;
    Benim sevgilim gider baskasiyla konsere, kimsenin benim gibi olmadigini gorur. Bana olan sevgisi artar, bana daha cok baglanir.

@JustForYouu

Dostum yazdiklarinin yarisini anlamadim. Kusura bakma.

• Yorumlarınız için teşekkürler, biraz yokladım, kız arkadaşları da olacakmış yanlarında.

• erkek kendi öz kardeşim kuzenim yada yıllardır tanıdığım güvendiğim tek dostumsa gönderirim. Onun dışında kızın kendi kuzeniyle bile göndermem net.
  • Böyle bişeyi bana sorduğu anda kıyamet kopardı zaten. O da bunu bildiği için böyle şeyleri bana sormadan reddeder. Gönderirim diyenlerin sevgilisi olmadığı ortada zaten.. Bir de çocuk adını sanını bilmediğiniz birisi.
  • ondan sana hayır gelmez.
  • Dostum senin fikrindir ben saygı duyarım. Güvenim iyidir, çok şükür bi sıkıntı yaşamadım uzun süreli bir birlikteliğim var.

Senin ilişkinin max 1 senelik yeni bir ilişki olduğunu düşünüyorum. Henüz birbirinizi tartma zamanları bunlar, herkes hayatını devam ettireceği kişinin çok iyi anlaşacağı birisi olmasını ister. Bu sebeple yollaman taraftarı değilim.
    İyi akşamlar kardeş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dente239

Yatmasina bile izin verirdim

Sen leğen olmuşun

• neden özellikle bir erkekle niye grup olarak değil yada kızlarla değil sadece o erkekle insanın kafasını kemirir bu sorular.burada izin verirdim diyenleri samimi bulmuyorum sallıyorlar öyle bir durum olsa ilk reddeden onlar olur eminim.
  • kız senden ayrılmak için bahaneler arıyo.aynı kız belki de gerçekten sevdiği bir erkekten bu kelimeleri duysa ''aşkım ben bi kızla konsere gidicem''diye emin ol ayrılık kavga sebebidir.hatta bunu modern geçinen kızlar daha fazla yaparlar güya ileri olmalarına rağmen.

ben yobazım ama bence fazla önemseme.izin vericeksin artık.kızın bunu seve seve reddetmesi gerekirdi.ya senle giderim ya da kız arkadaşlarımla gibisinden bişey diyip sana olanı bağlılığını göstermeliydi.kız istediyse yapıcak bişey yok.

sana önerim sen de kız arkadaşlarınla takıl.onu çağırma.ama dediğim gibi ayrılmak için bahaneler arıyo bence.
  • erkeği uzun zamandır tanıyorsam git derim. bunun için de kızı uzun süre tanımam lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hei.

Tatlım konser bitti biz şimdi berkecanlara kaçıyoruz evrenle dorukta orda beraber grup seksendört dinliyicez hadi kib

niyeyse şu berke can ismi çok komik geliyor bana
  • Erkeği tanıyorsam olabilir

edit: yada yok lan yok vazgeçtim içime kurt düşer kendimi yerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 427 -- 12 Eylül 2014; 18:06:25 >
  • sevgilim olsaydı eğer göndermezdim ben
  • asla benim kız arkadasım baska bir erkekle konsere gitce asla musade etmez kız arkadasımdan öyle bir talep gelirse onla sevgilimiyim diye düşünürüm :D
  • Başka bir erkeğin lafı geçicek
  • Kırmızı pantolon giymekle aynı şey bu, hatta daha kötü. Biz ib.e değiliz.

• Kıza ve erkeğe bağlı. Gözüm tutmadıysa olmaz.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.