Şimdi Ara

Sevgilinizi Bir Erkekle Konsere Gönderir Misiniz (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
4
Favori
6.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Eski kafamda olsam kesinlikle olmaz derdim ama şimdi cevabım nasıl istersen öyle yap olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MeGaDave06

Birde su acidan dusunun. Siz buna izin vermediniz ama kiz size haber vermeden gitti etti. Sizden daha gizli kapakli isler cevirmeye basladi ne dusunursunuz ? Kiyametinde kiyameti kopmazmiydi ? Kizlarin cogu yasaklara gelemez. Asi bunlarin hepsi. Kendimde bi kizla cikiyorum burda yapilmasi gereken taktik takmamak.

Bi laf var "seven s...lir s...ken sevilir" diye. Siz ustune ne kadar cok duser ne kadar cok sahiplenirseniz oda "zaten cebimde" diyip sizi s...ker. ama "git askim beni meraklandirma iyi eglenceler" diye duz bir cevap verirseniz kiz hem meraklanir hem dogrumu yaparim yanlismi veya neden izin verdiki ??? diye dusunmeye baslar kafasini bulandirirsiniz ve kizlar meraklanmayi severler. Belli etmeyin kendinizi birakin o kovalasin sizi ben oyle dusunuyorum

İlk paragrafa katiliyorim ama ikinci paragrafta resmen koza koyunluk yapmaya müsait bir durum; kiz boyle bir teklifle geliyorsa iki ihtimalden biri zaten birinci paragraf, ikinci paragrafsa erkeğin koyunlugu seklinde olmuş, koz ne meraklanacak bu cevap karsisinda, kiz bu erkek benim elimde diye de düşünebilir, bir de öyle ilişki olur Allah askina, sevgilisiniz siz çocuk gibi birbirimizi mi deneyeceksiniz, birbirinden saklayacaklari şey varsa zaten bu meseleye gelmeden önce sorunları halletmek lazim, erkek olan koza diyecek ben rahatsız olurum bak diyecek, tutup da koza gitme tabi ki diyemeyiz, ama izin doğrudan boyun büküp izin verip de suistimale uğramaya gerek yok, erkek o ilişkinin tarafi olarak durumdan rahatsizlik duyduğunu söyleyecek acikca bunu gizlemek de neymiş lan, ve orda çizgiyi cekecek, koyun olmaya gerek yok, herkes sinirlari bilecek, gidersen boyle boyle olur bak diyip ciddiyeti anlatmak lazim, öyle çocuk gibi oyunlara gerek yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Syronwar

quote:

Orijinalden alıntı: ToffieBoi

Izin vermek ne abi.
    Kendi bildigini yapsin. En dogrusunu bilir o. Sevgilime guvenim sonsuz benim.
    Guvenmesem zaten sevgilim olamazdi

Yav he heee
    Oyle bi sevgilisi olmazmismismis
    Sana koca bir armut

Buyuyunce anlarsin
  • yıl olmuş 2014 modernleşin artık olabilir böyle şeyler

• Aşkım ben gitmenden çok rahatsız olurum ama yinede sana güveniyorum sen bilirsin de. Zaten sana değer veriyorsa gitmez muhtemelen.

• Yalnız öyle yazanlar var ki sanki kızın 5 gram iradesi yok, kendisine iki sarkıntılık edenin üzerine atlayacak. Alkol ve şarkıların bünyeye etkisi denilmiş, alkol almayan birisidir belki? Artı zaten kız sizi çok seviyorsa gidip de kendisine asılan herhangi biri olursa buna katiyen izin vermez, ağzının payını da verir o kişinin. Orasını burasını elletmez. Çevrenizde nasıl kızlar var da böyle yargılara varıyorsunuz gerçekten çok ilginç.

"İyi tanıdığım birisiyle gitmesine izin veririm öbür türlü vermem" diyen arkadaşlar, burada kaç kez "yakın arkadaşımın sevdiği kıza aşık oldum" tarzı konular gördük.

Ben olsam izin verirdim. Kendi başına ya da kızlarla gitmesinden ne farkı var? Haber vermeyebilirdi de, haber vermek istemiş. Bu izin muhabbeti, ipleri eline alma muhabbeti falan gerçekten çok saçma. Karşı tarafı manipüle etmek, baskı altına almak, kontrol etmek falan, bu mudur ilişki? Siz ne kadar baskıcı olursanız olun, karşı taraf istediği haltı yer. Her iki taraf için de geçerli bunlar.

Son olarak, insan kendi yapmayacağı bir şeyi aklına getirmez.

• Hayır

• Hakan Altun - Hani Bekleyecektin

Konserden sonra bol bol dinlersin. Denendi onaylandı, açtırtma ağzımı.

• Kız zaten gitmek istiyorsa bil ki ilişkide bir problem var bırak gitsin geri de gelmesin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Syronwar

quote:

Izin vermek ne abi.
    Kendi bildigini yapsin. En dogrusunu bilir o. Sevgilime guvenim sonsuz benim.
    Guvenmesem zaten sevgilim olamazdi

Yav he heee
    Oyle bi sevgilisi olmazmismismis
    Sana koca bir armut

Buyuyunce anlarsin

Oki

• Twincharged Injection kullanıcısına yanıt
    Ne oldu o iş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeş noldu gitti mi kız

• Kız benden böyle bir şey isteyemeyeceği için problem yok.

• Konser çıkışını hayal et sonra gitmesine izin verme.
  • erkek erkeğe giderler işte ne olacak
  • olum ...nemisin nesin ? bide konu açmışsın kafayı mı yedin gönderilmez
  • en sevdiğim konulardan biridir sağol kardeş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hei.

Tatlım konser bitti biz şimdi berkecanlara kaçıyoruz evrenle dorukta orda beraber grup seksendört dinliyicez hadi kib

• Gönderme kızarkadaşını diyenler biliyolardır bişeyler sanırım,kişi kendinden bilirmiş işi nasılsa..
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.