Şimdi Ara

Sevgilinizi Bir Erkekle Konsere Gönderir Misiniz (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
4
Favori
6.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öyle net bi sevgilim yok, o soruyu soran bi kız pekte umrumda olmaz 'fark etmez git' derim başka da bi şey yazmam :D
    umursamadığımı anlasın.. ama yok hakikaten ciddi bi ilişkim varsa bana öyle bi soru bile soramaz :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yakın akrabası değilse tabi ki de hayır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ToffieBoi

quote:

Orijinalden alıntı: JustForYouu

Hocam yanlış anlamayın ama trollük mü yapıyosunuz ? Ciddi şekilde soruyorum.
    Kızlar evet yasaklanan şeyleri sever de bu herşeye izin vermemiz anlamına gelmiyo sanırım.
    Bence sorun sende

Hayir, cok ciddiyim.

Duzgun bi iliskinin en onemli temeli guvendir.
    Guvenmiyorsaniz sevgilinize, sevgili olmayin. Hem kendinize hem de ona eziyet etmeyin.

Adam demis en yakin arkadasimi optum konserde diye. Senin sorunun o. Iki canli sarki dinledin diye aklin gidiyorsa yasama abi zaten.
    Opecegin vardir senin, opmussundur. Kafede yarim saat basbasa otursan yine opecekmissin demek ki.

Her seye izin verin konusu degil bu. Zaten akli basinda bi sevgili gidip de senden sacma sapan bir sey istemez. Gereksiz seyleri yasaklamayin konusu.
    Konser alt tarafi.
    Oyle yorumlar gelmis ki, sanki her konsere giden orada ayakta sevisiyor.
    Yok oyle bisey.

Gondermem diyenlerin yaslari kac bilmiyorum ama iliski boyle yurumez. Muhtemelen hic birinin sevgilisi bile olmamistir daha.
    15-16 yasindaysaniz, ufak ufak bu huyunuzdan vazgecmeye calisin. Mutlu olamazsiniz ileride.

Muhtemelen başınıza böyle bir şey gelmediği için başınızın ne kadar ağrıyacağını bilmediğiniz için böyle bir yaklaşımdasınız, 24 yaşımdayım. Ben konsere giden herkes öpüşür herkes sevişir demiyorum ama ilişki bana göre güvenle birlikte bazı fedakarlıkları da beraberinde getirmeli. Sevdiğin biri var ise hayatında bir erkekle konsere gidip onun kafasında soru işaretleri oluşturmaya fırsat vermemelisin mesela, kız böyle düşünebilirdi. Ben de kız arkadaşım bazen küçük kıskançlıklar yaşamasın saçma sapan sebeplerden canı sıkılmasın diye haftasonu bir kız arkadaşımla görüşeceksem ya onu makul saate alıyorum ya da geçiştiriyorum ve aynı karşılığı da ondan görüyorum. Gerçekten saçma sapan bir olay olsa, burada kızın hiç bir suçu olmasa bile şu sebepten ilişki kökten sarsılır karşılıklı güvensizlikler başlar. O yüzden fedakarlıklar yapılmalı ben oturup da hiç bir erkekle görüşmesin demiyorum keza benim kız arkadaşımın da tanıdığı görüştüğü bir çok erkek vardır ama bir şekilde fedakarlık gösterip beni onlarla tanıştırmıştır ya da bir şekilde güveni hissettirmiştir. Bu işler böyle olmalı.

• Gavatsam gönderirim
  • Asla bu konuyu tartışmam bile yani asla
  • Sevgilim öyle birşeyi yapacak kadar geniş olmadığı için çok mutluyum.

• Sevgiline söyle sana da davetiyeyi gönermeyi unutmasınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Mirliva.

quote:

Orijinalden alıntı: ToffieBoi

quote:

Orijinalden alıntı: JustForYouu

Hocam yanlış anlamayın ama trollük mü yapıyosunuz ? Ciddi şekilde soruyorum.
    Kızlar evet yasaklanan şeyleri sever de bu herşeye izin vermemiz anlamına gelmiyo sanırım.
    Bence sorun sende

Hayir, cok ciddiyim.

Duzgun bi iliskinin en onemli temeli guvendir.
    Guvenmiyorsaniz sevgilinize, sevgili olmayin. Hem kendinize hem de ona eziyet etmeyin.

Adam demis en yakin arkadasimi optum konserde diye. Senin sorunun o. Iki canli sarki dinledin diye aklin gidiyorsa yasama abi zaten.
    Opecegin vardir senin, opmussundur. Kafede yarim saat basbasa otursan yine opecekmissin demek ki.

Her seye izin verin konusu degil bu. Zaten akli basinda bi sevgili gidip de senden sacma sapan bir sey istemez. Gereksiz seyleri yasaklamayin konusu.
    Konser alt tarafi.
    Oyle yorumlar gelmis ki, sanki her konsere giden orada ayakta sevisiyor.
    Yok oyle bisey.

Gondermem diyenlerin yaslari kac bilmiyorum ama iliski boyle yurumez. Muhtemelen hic birinin sevgilisi bile olmamistir daha.
    15-16 yasindaysaniz, ufak ufak bu huyunuzdan vazgecmeye calisin. Mutlu olamazsiniz ileride.

Muhtemelen başınıza böyle bir şey gelmediği için başınızın ne kadar ağrıyacağını bilmediğiniz için böyle bir yaklaşımdasınız, 24 yaşımdayım. Ben konsere giden herkes öpüşür herkes sevişir demiyorum ama ilişki bana göre güvenle birlikte bazı fedakarlıkları da beraberinde getirmeli. Sevdiğin biri var ise hayatında bir erkekle konsere gidip onun kafasında soru işaretleri oluşturmaya fırsat vermemelisin mesela, kız böyle düşünebilirdi. Ben de kız arkadaşım bazen küçük kıskançlıklar yaşamasın saçma sapan sebeplerden canı sıkılmasın diye haftasonu bir kız arkadaşımla görüşeceksem ya onu makul saate alıyorum ya da geçiştiriyorum ve aynı karşılığı da ondan görüyorum. Gerçekten saçma sapan bir olay olsa, burada kızın hiç bir suçu olmasa bile şu sebepten ilişki kökten sarsılır karşılıklı güvensizlikler başlar. O yüzden fedakarlıklar yapılmalı ben oturup da hiç bir erkekle görüşmesin demiyorum keza benim kız arkadaşımın da tanıdığı görüştüğü bir çok erkek vardır ama bir şekilde fedakarlık gösterip beni onlarla tanıştırmıştır ya da bir şekilde güveni hissettirmiştir. Bu işler böyle olmalı.

Basini agritacak bir sey olmaz iste, eger guvendigin biriyle duzgun bir iliski yasiyorsan.

Senin de soyledigin gibi, guvene baglidir iliskiler. Guven esasli, adam gibi bir iliskide boyle seyler olmaz.
    Eger olacaksa da, konseri falan beklemez, catir catir sevisirler zaten haberin yokken. Yukarida da yazdigim gibi, ruhun bile duymaz.

• Oldu gece de birlikte kalsınlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benım kı fıstıklı olsun
  • Hayır, ve inatla giderse bitti derim.
  • Ne kadar cok kendine guveni olmayan insan varmis. Beyler kizin aldatacagi varsa zaten aldatir, boyle seylerle ugrasmaz. Yasaklarla nereye kadar?
    Bir de su izin alma/verme isini anlamiyorum. Annesi misin, babasi mi, nikahli kocasi mi? Bir sey yapacagi zaman haber verir, sen de merak etmezsin. Zaten sana ters seyler yapan insanla iliski yurutmenin mantigi nedir?

• cok dogru dediniz hocam , tecrube olmasi gerek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ölsem iizin vermem
  • izin ver hocam bi kerecikten nolcak birazda millet mutlu olsun hep sen mi mutlu olcan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twincharged Injection

quote:

Orijinalden alıntı: crankestain

Kızı çocuğa yapmaya çalışıyorsam veririm Sakın öyle bir hata yapma

Kararsız kaldım, bekleyeyim yorumları görelim.

Konsere gıderler sonra bıraz ıckı sonra neyse ben kacar

• olum çok krosunuz lan , ne var bunda , TABİKİ EVET derim
    hatta çocuk kız arkadaşımı evden araçla alsın , yolda giderken kırmızı ışıkları değerlendirip onu benim gibi öpsün ,
    hatta konserde içki ısmarlasın konser sonrasıda benim kız arkadasımı evine araçla bıraksın , kız arkadaşım ona evde kahve ikram etsin , ne var la bunda , bak şimdi kendime geldim :)
    olum siz bonzai falan mı kullanıyosunuz , bu neyin kafası be birader .....
    ne geniş insanlarsınız , türkiye böyle şeylere hazır olmasın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevenpounds -- 12 Eylül 2014; 17:21:14 >
  • Kız senin sevgilin diye seninle hayatını geçirmek zorunda mı? O çocuğun yanında senin yanında olduğundan daha çok eğlenme ihtimali yok mu sence? Kafasına ne diye böyle düşünceler sokuyorsun, onu kendine daha çok bağlamak varken? Cafede oturmakla aynı şey değil bu dediğin, ortam itibariyle de böyle bu durum. Bar konser vs bu durumlar için ideal yerlerdir. Ortama kapılırsın, şarkıya birlikte eşlik edersin, yeri gelir kol kola zıplamaya başlarsın. Biraz da alkol aldın mı yanındaki kişi en çok anlaştığın kişi oluverir.

Gecenin sonunda kızın kafasında tek bir şey belirir, uzun zamandır böyle güzel vakit geçirmemiştim... Acaba yanlış kişiyle mi birlikteyim? Al işte sonun başlangıcı olan cümle.
  • Öncelikle yaşım 20, 2 yıllık bir ilişkim var benim ona güvenim; derler ya gözüm kapalı aynen o şekilde onun bana biraz daha az yaptığım hatalardan dolayı ama bana benden çok güvenir eminim.
    Şimdi konuya geleyim, diyelim ki kız sağlam yani Murat boz yazıyo kıza bakmıyo (misal) kızın gözü arkadaştan başkasına bakmıyo eyvallah peki erkeğin ? Kızlar(bayanlar) saf şeytancıklardır (bana göre) ama gel gelelim ki bazı yerlerde kafaları çalışmıyor gittiği erkek kıza bel altı satkıntılıklar yapıyor kızımız fark etmiyor ee sonra ? Erkek o.....pularını biliriz yapmadığı halde yaptım ettim yedim bitirdim ayakları yaparlar öncelikle bu kızımıza gelir duyum kız ağlar üzülür morali bozulur kendini aklamaya çalışır vs vs sonra bu arkadaşımıza gelir ister istemez ortam gerilir yanlış mı ? Empati kuruyoruz falan... Arkadaşın sevgilisinin yerine koymayalım gitmek istediği erkeğin yerine koyalım yada düşünelim %90 ihtimalle sevgilisi yoktur, olsaydı düşünürdü bu kızın sevgilisi var benim sevgilime böyle teklif sunulduğunda ne derdim diye. Hadi var diyelim böyle bi teklifi sunsan %80 kavga %60 ayrılık sebebi olur hadi olmadı bunların ikisi de konsere davet edenin yerine koymadık ama sevgilisi var o şahısın o zaman o şahıs iş üstündedir bana göre çünkü hiç ama hiç bir kız Türkiye'de doğup büyüyen diye kısıtlama getireyim hiç bir kız buna tamam aşkım iyi eğlenceler deyip göndermez gönderen varsa kendine o derece güvendiren erkeğin elini öpüp başıma koyarım

Hiç bir zaman kır kıçını otur evinde kafasında olmadım ama iplerin kimin elinde olduğunu da bilmesi gerekir kızların malesef istekleri bitmiyor.

Yapacak olan insan herşeyi her türlü yerde yapar ben bir wc gidip geleyim der işini görür gelir bunu da yaparlar eminim.

• hangi erkekle gönderdiğine bağlı kardeş
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.